Катання на байдарках, квести і майстер-класи: у таборі поблизу Луцька організували День відкритої води
На базі табору «Сонячний» в селі Гаразджа відбувся День відкритої води.
Як розповів Суспільному Волині керівник Волинського центру національно-патріотичного виховання Богдан Бальбуза, до святкування Дня молоді долучилося майже 300 волинян.
Захід туристично-краєзнавчого спрямування тривав пів дня.
«Було чимало місцевих жителів, багато людей приїхало з Луцька. Приємно, що на захід багато хто прийшли цілими родинами», – розповів Богдан Бальбуза.
Для учасників організували катання на байдарках, різні спортивні турніри, квести і майстер-класи.Для дітей організували водні локації, атракції з велосипедного і пішохідного туризму. Учасники мали змогу потренуватися в гончарній справі, потримати у руках козацьку та стрілець зброю.
Зі слів організатора, головна мета заходу – залучення молоді до здорового і активного способу життя. Кожен учасник, якому сподобаються активності, з вересня матиме змогу піти на гурток тематичного спрямування.Подібні заходи у центрі національно-патріотичного виховання планують влаштовувати щотижня. Зі слів Богдана Бальбузи, наступними вихідними охочих активно відпочити запрошують у селище Рокині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів Суспільному Волині керівник Волинського центру національно-патріотичного виховання Богдан Бальбуза, до святкування Дня молоді долучилося майже 300 волинян.
Захід туристично-краєзнавчого спрямування тривав пів дня.
«Було чимало місцевих жителів, багато людей приїхало з Луцька. Приємно, що на захід багато хто прийшли цілими родинами», – розповів Богдан Бальбуза.
Для учасників організували катання на байдарках, різні спортивні турніри, квести і майстер-класи.Для дітей організували водні локації, атракції з велосипедного і пішохідного туризму. Учасники мали змогу потренуватися в гончарній справі, потримати у руках козацьку та стрілець зброю.
Зі слів організатора, головна мета заходу – залучення молоді до здорового і активного способу життя. Кожен учасник, якому сподобаються активності, з вересня матиме змогу піти на гурток тематичного спрямування.Подібні заходи у центрі національно-патріотичного виховання планують влаштовувати щотижня. Зі слів Богдана Бальбузи, наступними вихідними охочих активно відпочити запрошують у селище Рокині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.