USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Казково розбагатіла: інспекторка митного посту придбала квартиру в Луцьку за півмільйона

29 Березня 2018 21:51
Старша інспекторка митного посту "Луцьк" торік придбала елітну квартиру за півмільйона гривень в одній з новобудов Луцька. Щоправда, в жодній з декларацій не вказано звідки у службовця такі гроші: ані заощаджень, ані подарунків, ані зарплати, яка б дозволила таку покупку в документах немає.

Так, старший інспектор митного посту Луцьк ДФС Світлана Сидорук задекларувала у власності дві квартири. Одна - у Ратному, інша - у Луцьку. Причому друга придбана торік у листопаді за 525 тисяч гривень.

Зауважимо, в декларації, поданій за 2016 рік жінка задекларувала 68749 гривень доходу - зарплата за основним місцем роботи. Ані заощадждень, ані цінних паперів, чи заможних родичів вона не вказала.

Та вже у листопаді 2017-го вона стала власницею новенького житла. Квартиру вона придбала за півмільйона у забудовника - ПрАТ "Луцький домобудівельний комбінат". Причому, сумарний дохід за 2017 рік у працівниці митниці склав лише чверть суми, потрібної для такої покупки - 137046 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ник Показати IP 29 Березня 2018 22:05
наш таможнік заробляе ці гроші за місяць. тількі стоячі на зеленій лініі...
Лол до ник Показати IP 29 Березня 2018 23:52
З грамотністю явно не товариші, ні друзі. Добре що хоч з кольорами все добре, тьху-тьху.
По цимбалам Показати IP 29 Березня 2018 22:15
Ой вже так прямо "казково розбагатіла")) Ні, не те щоб я вірив у чесного митника, чи прокурора, чи суддю - це з розряду фантастики. Просто воно може звучить голосно - ПІВМІЛЬЙОНА, але ж давайте будемо об'єктивні - це півмільйона напівфантіків у нашому Зімбабве. Навіть не 20 тисяч доларів.
kexfyby Показати IP 29 Березня 2018 22:33
Ще потрібно на ремонт "заробити"
Майор Показати IP 29 Березня 2018 22:33
Ну, поінформували. Це констатація факту. Що далі ? А далі - службове розслідування. Відібрати пояснення. І компетентні органи зобов'язані винести вердикт. А про міру покарання, надіюсь, ВН повторно поінформують .
Мусічка до Майор Показати IP 30 Березня 2018 07:33
Ой, хоч хтось зранку насмішив. Де ви бачили , щоб у нас карали??. Бабулю, яка вкраде булку хліба то так, а митників, суддів, прокурора то ніні. Це священна категорія. Добре якщо скажуть тьтоті атятя. І то не факт
Віктор Показати IP 30 Березня 2018 07:30
Розвели її як лошару з квартирою. Тут люди вказують в деклараціях що купляли двохкімнатні квартири за 40 тисяч грн а ця такі шалені гроші переплатила...
Хм Показати IP 30 Березня 2018 09:18
А всіх жаба давить що вона змогла купити
Лучанка Показати IP 30 Березня 2018 11:31
Звучить півмільйона голосно!,а це 20 тисяч доларів!Не так вже й багато...
Дмитро Показати IP 30 Березня 2018 16:27
Що таке 500 000 Грн в наш час? - пшик.
Ого Показати IP 30 Березня 2018 17:47
А, може, їй бойфренд подарунок зробив, або наколядувала.
Ерік Показати IP 30 Березня 2018 20:41
Ага...наколядувала...
Ксеня Показати IP 31 Березня 2018 12:14
Бред!!! 1 - кімнатну квартиру купила, а тут аж в новинах розписали! Нема чим людям зайнятись! За собою дивіться!
гість Показати IP 31 Березня 2018 14:41
не лініться працювати вона жінка дорога додому довга які деклараціі що ви мелете