USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Керівника луцького коледжу спіймали на хабарі. ФОТО

13 Серпня 2016 10:26
"Винагороду" директор коледжу вимагала за вступ абітурієнта до навчального закладу, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

До правоохоронців звернувся лучанин. Він повідомив, що за його зарахування до коледжу директор вимагає гроші – 500 доларів США.

За цим фактом слідчий відкрив кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Директорку затримали в службовому кабінеті Вона одержала частину хабара – 300 доларів – за зарахування на навчання у даний заклад.

Крім того, під час огляду службового кабінету поліцейські виявили ще 20 тисяч гривень.

За вимагання та одержання неправомірної вигоди правопорушниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Бі Показати IP 12 Серпня 2016 13:17
Де це така зарплата після коледжу, що аж 300 вічнозелених за вступ? Люди з розуму сходять.
І я до Бі Показати IP 12 Серпня 2016 18:13
Підстави(підкидочки тобто) на тих хто не втікає робити дійсно просто. А от тих хто мільйони вивозить то і не видно!!! Роблять показуху... Чи хтось думає що зараз така кількість абітурієнтів як на початку 2000х. Та зараз кожному абітурієнту раді. Недобори страшні. Цирк!!!
Анонім до І я Показати IP 13 Серпня 2016 21:19
Такий невеселий "цирк" з підкиданнЯм купюр вже проходили деякі екс-керівники. Сценарій старий, а жертви нові.
Тю Показати IP 12 Серпня 2016 13:19
Складається таке враження, що треба УСІХ які є держслужбовцями, відсторонити від посади та вислати з країни. Інакше толку не буде.
Хлоп до Тю Показати IP 13 Серпня 2016 10:34
Прокорми сімю за 2000 грн!
Марічка Показати IP 12 Серпня 2016 13:21
Це вам не 400 тисяч податківця!
лучанка Показати IP 12 Серпня 2016 13:55
Чому не вказано якого саме коледжу?
Алекс Показати IP 12 Серпня 2016 14:08
Що за коледж то, може хтось чув...???
Я Показати IP 12 Серпня 2016 14:11
Хто знає якого коледжу чи прізвище?
А до Я Показати IP 12 Серпня 2016 14:44
вам всім навіщо? не терпиться позловтішатись? як же, як же - хабарника спіймали аж 300 доларового і кинули інфу придуркам, як голодним собакам кістку: тіштесь, а цей час спокійнісінько будуть творитись діла і по 400 тисяч і ще по "кручє".
Б до А Показати IP 12 Серпня 2016 15:40
Всіх хабарниківпотрібно ловити! Навіть з 200 гривнями!
Руслан до Б Показати IP 13 Серпня 2016 16:31
Чи ти жодного разу не давав???В лікарні чи де в іншому місці. Всі такі справедливі, що аж "ригати верне". Дійсно з 300 баксами ловлять, а з півмільйонними відпускають.
Я Показати IP 12 Серпня 2016 14:44
Луцький педагогічний коледж, прізвище Бойчук П.М.
Лучанка до Я Показати IP 12 Серпня 2016 15:35
Брехня собача, або підстава, Бойчук калач битий, він того робити не буде.
Ю. до Я Показати IP 13 Серпня 2016 12:23
Головка від патіфона. Нє даждьосся.
Я Показати IP 12 Серпня 2016 15:18
на хабарі затримали директорку Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету простісінько в кабінеті навчального закладу.
читач Показати IP 12 Серпня 2016 15:36
ото новина - тож освіта і медицина найбільш корумповані галузі! тільки роблять показуху - боротьба з корупією - а вона цвіла і провітає, як мафія безсмертна! за все платиться на лапу.
CВІТЛАНА Показати IP 12 Серпня 2016 17:59
Тож точно скажіть якого коледжу?
Люстратор Показати IP 12 Серпня 2016 19:02
Та ви поїдьт е в Ківерці мед коледж
Люстратор Показати IP 12 Серпня 2016 19:04
Там Комшучка тисячами бере
Викладач до Люстратор Показати IP 19 Серпня 2016 16:24
Не там люструєте. В ківерцях вже другий рік недобір студентів, які тисячі? Дякуємо студентам , що прийшли!
00 Показати IP 12 Серпня 2016 23:02
Навіть дуже мало взяв. беруть і більше. Якийсь скромний керівник.
Світлана Показати IP 13 Серпня 2016 08:26
Це Стрільчук Н.С вона вже перейшла межу,Скільки можна брати хабарі разом з Плісак ,а потім на протязі всього року з самого ранку пити горілчані вирьби та ходити по коледжу під кайфом.Це так вона прагнула до влади . БУМЕРАНГ ,
Правда Показати IP 13 Серпня 2016 09:21
Люди, зрозумійте, що ці "правоохоронці" вже склали ПЛАН! Кому з керівників по черзі ПІДКИДАТИ хабарі. І роботу свою на рівному місці показують і неугодних пприбирають в такий мерзотний спосіб. Це сплановано! І в тому списку ще є інші жертви-керівники. "Правоохоронці" сидячи за пляшкою вирішують кого слідуючого "брати на гарячому". Підкидають вони ці ХАБАРІ, щоб бабло із жертви збивати. А абітурієнтам сьогодні ще самим треба доплачувати щоб обрали саме той навчальний заклад, адже скрізь недобори.
факт до Правда Показати IP 13 Серпня 2016 10:35
ага... всі святі і божі........ Їх є ЗА ЩО брати - роки (!), а в декого й десятки років хабарництва
Анонім до факт Показати IP 13 Серпня 2016 13:34
Не всі святі, але трапляються порядні керівники, НЕхабарники!, так і на них мають плани "святі" правоохоронці- щоб скомпрометувати ,адже правильні керівники їх також подразнюють!
добряк Показати IP 13 Серпня 2016 11:13
коментар було видалено
Абітурієнт Показати IP 13 Серпня 2016 12:36
А у Володимирі в педколеджі Савєльєв теж бере немалі хабарі, хоча його вже мали виганяти.
Zorro Показати IP 13 Серпня 2016 13:07
Та шо ви пишете? Побори від вступу і до захисту диплома на всіх рівнях А потім випускники жаліються,що в європі не приймають тих бумажок. Ще з школи ті перекупи починаються
Кустодія Показати IP 13 Серпня 2016 13:25
В княжому граді Владімірі-Валинському відбувається те саме! Хан і великий князь Саган отримує від боярина Савєльєва 20 %, які везе Пєті Чоколадному у Кийов
Олена Показати IP 13 Серпня 2016 13:33
Вступна кампанія для кожного керівника освітніх закладів - це ЖНИВА!
Галя Показати IP 13 Серпня 2016 13:58
Гребуть всі.ЗНО трохи керівникам марнує погоду.Мусять рахуватися.
Лілу Показати IP 13 Серпня 2016 17:44
У ківерцях у медколеджі вчилася моя дочка: за вступ-1200ує,за кожен екзамен кожної сесії-від-250 до400гривень порахуйте скільки заробляють на кожному студенту
Анонім до Лілу Показати IP 13 Серпня 2016 20:09
А навіщо Ви даєте????!!!! Є навчальні заклади, де корупція викоренення. Але ж Ви самі претеся де подорожче, щоб перед сусідами похизуватися,які Ви про двигуні. І за екзамени тикали хабарники справно, щоб проблем у дитяти не було. А як диплома забрали, то зразу язик розв'язався. Не треба давати гроші !!! починайте кожен з себе !
Викладач до Лілу Показати IP 15 Серпня 2016 16:35
Щоб не платити, необхідно вчитися, і в школі і в коледжі. А влаштовуючи свою доньку на роботу, скільки заплатили?
Лілія до Лілу Показати IP 19 Серпня 2016 16:19
Не треба говорити дурниці. Якщо студент вчиться - то про які гроші на екзамени чи на вступі ви говорите. Студент "лапшу" батькам на вуха навішає, а скільки грошей вони лишають в нічних клубах. Частіше спілкуйтесь з викладачами і перевіряйте слова дітей.
Мама Показати IP 13 Серпня 2016 18:58
Отакі в нас мпеціалісти. Тому всі хочуть лікуватися закордоном.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2016 20:18
Критикувати на дивані легко і давати оцінку всім керівникам без розбору, а Ви підіть і покеруйте !
Молодь до Анонім Показати IP 15 Серпня 2016 21:18
І покеруємо.
Студент Показати IP 13 Серпня 2016 23:10
А слабо Коцана на хабарі спіймати? Чи збираєте тільки маленьку публіку для статистики, краще би в СНУ побороли хабарництво, всі знають і всі роблять вигляд ніби нічого не відбувається, там за самий простий залік з студента деруть 2000 гривень а ви про 300 доларів за вступ говорите, краще спитайте в коцана скільки в нього треба наколядувати для вступу клоуни.
студік Показати IP 14 Серпня 2016 01:34
В СНУ деякі викладачі економіки прих**ли до ручки. Я вчився в коледжі знав економіку на 5 прийшоі в універ знав на 3 бо не заплатив.
Гігі Показати IP 14 Серпня 2016 14:17
Ніхто дітей не питає чи вони вчили не заплатиш не здаси
Не байдужа Показати IP 17 Січня 2017 02:04
Це Стрільчук Наталя Степанівна луцький кооперативний на 8 березня. Так її навіть не звільнили!!!!