USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Керівника виконавчої служби Волині звільнили за неефективне стягнення аліментів

3 Березня 2018 10:40
Міністр юстиції Павло Петренко заявив про звільнення керівника управління державної виконавчої служби теруправлінь юстиції Волинської області за неефективну роботу у напрямку стягнення заборгованостей зі сплати аліментів.

Про це він сказав журналістам у п'ятницю після селекторної наради щодо засідання робочої групи з координації, моніторингу та контролю за виконанням органами державної виконавчої служби України рішень про стягнення аліментів, повідомляє Укрінформ.

«Ми зараз бачимо або професійність, або непрофесійність державних виконавців і їхніх керівників. І для мене це важливо, тому що я буду продовжувати приймати кадрові рішення. Сьогодні було звільнено двох керівників обласних виконавчих служб Львівської області та Волинської за непрофесійну роботу в напрямку виконання даного проекту (стягнення заборгованостей зі сплати аліментів - ред.)», - заявив Петренко.

Він додав, що всі особи, які виявлятимуть у роботі непрофесіоналізм, звільнятимуться.

Звільнили також керівника управління державної виконавчої служби теруправлінь юстиції Львівської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Вампір столовий Показати IP 3 Березня 2018 10:48
Де враніщні коменти мій троль сьогодні ще не їв!!
зайчик Показати IP 3 Березня 2018 10:50
за що Харченка Серьогу!!! Та він найефективніший керівник, чесний, порядний, незаплямований!!! Ганьба!
Знаючий до зайчик Показати IP 3 Березня 2018 13:21
Ти з неба впав Зайчику? Чи ти козачок засланий? Твого чесного на хабарі взяли
Вельмизнаючий до Знаючий Показати IP 3 Березня 2018 17:28
В нас багатьох на хабарях брали, навіть з онлайн-висвітленням центральних телеканалах. А суд потім, іменем України!!, казав - "чесний чоловік, що ви до нього домахались". Ти що, українському суду не віриш?)
Анонім до Знаючий Показати IP 3 Березня 2018 17:44
так це він про себе
)))) Показати IP 3 Березня 2018 11:03
а він їх стягував, то напевно та категорія справ, яка його найменше цікавила
Анонім Показати IP 3 Березня 2018 11:35
Серий Харченко нормальний мужик, чесний, незаангажований, незаплямований. Ганьба Петренку!!!!
Знаючий до Анонім Показати IP 3 Березня 2018 13:17
Як можна таке писати про Харченка.Це він не заплямований?
Я Показати IP 3 Березня 2018 12:02
Бо Петренко гон...н, тре поставити свою людину просту щоб гребти лопатою
йййййййй Показати IP 3 Березня 2018 12:02
Да чесний мужик,, якого затримали на отриманні хабаря!!! Якщо такі чесні при владі і народ вихваляє то в нас нема майбутнього.
котя..... Показати IP 3 Березня 2018 12:55
так йому потрібно а то взяв бога за бороду...людей щитав ні за що
88и Показати IP 3 Березня 2018 13:35
Це дуже правильно.Якби так прий малися закони і механізми до їх виконання.. то б у нам не було проблем.А тепер скажіть,до якого закону у нас.є такий механізм виконання.А ні до якого.Так потрібно виконувати всі закони
твоя киця Показати IP 3 Березня 2018 14:13
Зайчику,я буду за тобою сумувати,чмок
зайчик до твоя киця Показати IP 4 Березня 2018 01:32
я тебе люблю
111 Показати IP 3 Березня 2018 14:33
Маразм. Насам перед гнати в шию Петренка, Порошенка і всіх на П....
хехъ Показати IP 3 Березня 2018 16:38
Просто, человеку стало жаль мужиков...
Анонім Показати IP 3 Березня 2018 17:46
мдяя. на аліментах багато на лапу не візьмеш, от і провтикав.
Казнокради Показати IP 3 Березня 2018 19:10
Що Кухарик, що Харченко - обидва випадкові люди у виконавчій службі, яку розвалили вщент. Добитися в них виконання рішення судів - легше розбитися головою об стінку. Бо голови іншим забиті: аби лівака побільше рванути. Петренко цього не знає, от і списує все на одні аліменти, на яких останніми днями помішалися в Міністерстві, популісти і казнокради
Рита Показати IP 3 Березня 2018 21:54
Та при чому тут виконання категорії про стягнення аліментів?))) Зовсім по іншій причині він звільнений,не пишіть якщо не знаєте правди.Запитайте в виконавців якщо звісно скажуть за що його звільнили .Вони знають,більше за дол..йоба Петренка,який пускає пиль в очі ЗМІ,хоч і знає істинну причину звільнення
Олінька Показати IP 3 Березня 2018 21:58
Серьож,ти не пропадеш в житті без цієї посади,з твоїми "вміннями і навичками " іди в міську раду,там таких клоунів як ти не звільняють .