USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Хресну ходу» МП намагалися закидати яйцями

25 Липня 2016 22:23
Активісти вимагали прибрати Нацгвардію, яка захищала учасників «Хресної ходи».

Про це інформує Кореспондент.

На в'їзді в Бориспіль активісти намагалися закидати яйцями учасників східного крила всеукраїнської «Хресної ходи».

«На розв'язці зібралося багато людей: Нацгвардія, віряни Бориспільського району і праві радикали... Радикали вигукували обурені гасла в бік вірян, кидали сирі яйця і вимагали прибрати Нацгвардію, яка захищала хрестохідців від провокацій. Нацгвардії вдалося відтіснити натовп», - йдеться в повідомленні.

Зараз віряни рухаються в обхід Борисполя у бік Києва.

Нагадаємо, раніше Бориспільська міськрада прийняла рішення заборонити «Хресну ходу» УПЦ МП через Бориспіль. В УПЦ МП вважають таке рішення незаконним.

«Хресна хода» стартувала на сході України зі Свято-Успенської Святогірської лаври 3 липня і 9 липня на Західній Україні.

27 липня, напередодні святкування дня Хрещення Київської Русі і пам'яті святого князя Володимира, дві хресних ходи планують зустрітися в Києві на Володимирській гірці і пройти до Свято-Успенської Києво-Печерської лаврі.

Раніше дорогу так званій «хресній ході» перекрили у Житомирі.

На думку політолога Павла Нусса, для Кремля «Хресний хід» в Україні особливо важливий, аби перевірити ситуації для подальшого втілювання в життя проекту «Рускій мір», іншими словами – сепаратизму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
АС Показати IP 25 Липня 2016 22:49
Цікаво а чому іконами снаряди не зупиняються! В такий час провокація! З дітьми йдуть геть розумуму не мають
одумайся до АС Показати IP 26 Липня 2016 20:06
Знаєш такі як ти казали Ісусу, якщо Ти Христос зійди з хреста.
Тверезій розум Показати IP 25 Липня 2016 22:56
Дуже патріотичненько- кидати яйця в ікону Божої матері... Слів немає...
Тверезий розум до Тверезій розум Показати IP 26 Липня 2016 07:06
А мені цікаво запитати тих, хто мінусує мій комент:"Дуже патріотичненько- кидати яйця в ікону Божої матері... Слів немає..." Люди, вам подобається, що в ікону можуть навіть коктейль Молотова кинути? І після цього ви будете доводити мені, що віруючі - це ви, а ось ці люди, що йдуть з молитвами скрізь озвірілий натовп "патріотів" - це не віруючі, а агенти Путіна? В чому тоді ваша віра? Може ві в диявола віруєте, а не в Бога?
українець до Тверезий розум Показати IP 26 Липня 2016 09:33
приємно спостерігати на агонію Руського міра в Україні. Добре що ми їх побачимо з відкритими обличчями і будемо знати усіх цих ідіотів
Тверезий розум до українець Показати IP 26 Липня 2016 09:44
А Ви ніколи не думали, що ось це, що Ви написали...Ви що будуєте? Тоталітарне суспільство? Диктат в усьому? Так чому так ненавидете СРСР? Ви точнісенько йдете тим самим шляхом: всіх незгідних гнобити, знищіти, покалічити, заткнути рота! Вам навіть Хресний хід вже загроза . Передивіться кадри вчорашньої зустрічі Хресної ходи під Борисполем. Від кого більша загроза: від бабульок, чи від активістів? Звірячі обличчя, перекошені від ненависті. Кого ви ненавидете? Своїх матерів?
Атошник до українець Показати IP 26 Липня 2016 13:33
І ти бачиш як плюються ці віруючі на патріотів? Це ще раз доводить що московська церква створена щоб зруйнувати українську свідомість. Не думав що в моєму рідному Луцьку скільки б*дла вірую-зомбованого. Їм би повісточки на фронт.
Ольга до Атошник Показати IP 26 Липня 2016 22:29
Яка московська церква!!!!!!!???????Про що говорите??????!!!!!!!Послухайте священний синод!!!!!!!!!
мао Показати IP 25 Липня 2016 23:02
Дайошь русскій мір в Кітай!!!!!
Ігор Показати IP 25 Липня 2016 23:11
Гейпарад місяць назад боялись чіпати бо могли люлєй відсипати,а бабульок з хресного ходу яйцями закидувати сміливості хватило.Героям слава!
Лол до Ігор Показати IP 26 Липня 2016 01:18
Геи не стояли со своими иконами 2 года назад, чтобы не дать проехать украинским военным на Донбассе
Свидетель до Лол Показати IP 26 Липня 2016 09:23
Геи туда как раз и ехали, поэтому их и не пускали
Перехожий Показати IP 25 Липня 2016 23:36
А вам не здається, шановна редакціє, що ви злегка перегібаєте палку, коли берете Хресний хід у лапки? Ви за якими критеріями визначаєте правильність цього дійства? А може вас, як ЗМІ, теж в лапки брати?
Бог до Перехожий Показати IP 26 Липня 2016 07:09
А тобі не здається що ти не в ту церкву ходиш? Страх втратив!
Тверезій розум до Бог Показати IP 26 Липня 2016 08:34
Я так зрозуміла, що Ваш Бог сидіть виключно на синьо-жовтих хмарках? Може Ви краще всеж-таки Біблію читали, а не брехливі ЗМІ слухали? Що будете родити з сінагогами, мечетями, католицькими храмами? Їх Боги, за Вашою версією, непатріотичні!
Тверезий розум. до Тверезій розум Показати IP 26 Липня 2016 08:57
Перепрошую, помилочка- не "родити", а "робити".
СЛАВЯНИ Показати IP 25 Липня 2016 23:57
Люди схаменіться . . . Це ж за мир на нашій землі . . . У Вас немає нічого святого . . . Нам потрібно побрататися через ХРЕСНУ ХОДУ . . . І ПРОСТИТИ ОДИН ОДНОМУ УСЕ . . . СТАТИ БРАТАМИ НАВІКИ І ЗАКІНЧИТИ ЦЮ БЕЗГЛУЗДУ ВІЙНУ . . .
Мир буде тоді до СЛАВЯНИ Показати IP 26 Липня 2016 01:31
Коли останній росіянин залишить мою Україну. Хочеш брататися з русньою? Тоді чемодан>вокзал>росія
Ас до СЛАВЯНИ Показати IP 26 Липня 2016 07:23
То чому по передовій інонами не зупиняєте війну ідіть там ходіть де проблема! Чому ми маєм простити когось ми що Бог , нехай він простить, в кожного своя робота ,Бог прощати має,а солдат- вбивати, за останні 1000 років так руских і не простили вони перші завжди війною йдуть це бісовький народ про якого в Апокаліпсі написано вони крові і смертей хочуть вони Крим захопили і Путіна обрали
Лучанин до СЛАВЯНИ Показати IP 26 Липня 2016 07:42
Такі ЗМІ, як ВН, постійно нагнітають і так складну обстановку, провокують вірян. Це великий гріх, в своїх новинах постійно трлити УПЦ.
микола до СЛАВЯНИ Показати IP 26 Липня 2016 09:14
Оці попи з іконами вітали, зустрічали і благословляли в Славянську і Святогірській лаврі Гіркіна і нших російськиї вбивць, які принесли смерть українським синам, і не покаялись за це зло. І як треба відноситись до цих фарисеїв. Нехай московські попи не лізуть в політику - тоді до них будуть ставитись як до священиків - а зараз вони в політиці, і нехай не скаржаться на такі дії.
Ольга до микола Показати IP 26 Липня 2016 22:34
Православні попи в політику не лізуть,а моляться в храмах!!!!!!!!!В політику лізуть,і хочуть бути на виду самопроголошені каповці на чолі анафемістом філаретом!!!!!!
Жаль Показати IP 26 Липня 2016 01:02
З цими зрозуміло," московські холуї ". Чиї холуї ті так звані " активісти- шизофренікі"?
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 08:36
Спочатку істерика у змі. Реальна і безпідставна істерика, мол все пропало рускіє ідут. Потім атавісти оганізації яка нічим окрім магінальних і проплачених витівок не відзначилась. Далі що? Все по сценарію? І хто тут агнент кремля? Хресний хід в Києві проходить щороку. Істерика тільки цього року. Хтось е хоче миру... комусь це вигідно.
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 09:41
Прибиті "активісти" ще раз зробили Україні безкоштовну рекламу. Показали Європі, що її чекає, коли введуть безвізовий режим. Мабуть, немає нелюда більшого, як озвірілий український націоналіст.
123 Показати IP 26 Липня 2016 09:48
Ось, громадяни, дивіться на плюси і мінуси під коментами. Миру у цій країні не буде ще ДУЖЕ ДОВГО! Бо велика частина українців, котрі вважають що тільки їм належить монопольне право правильно любити Бога і УКраїну, готова знищини іншу половину, котра любить неправильно, як вони рахують.
волинянин Показати IP 26 Липня 2016 12:31
от якби геї йшли то патріоти раділи б.Україна завжди була християнською державою. Це старословянська церква Чуєте ?- СТАРОСЛОВЯНСЬКА!!!
Уточнюю до волинянин Показати IP 26 Липня 2016 13:25
Україна світська держава.
іван Показати IP 26 Липня 2016 12:35
куди котиться Україна? .Массонів зустрічає з хлібом сіллю, геїв охороняє, Патріоти, ! чому не вийшли так проти геїв????? У нас вільне віросповідання. Хіба ні?
ааа Показати IP 26 Липня 2016 13:35
я українець і я ходжу в УПЦ, і патріот своєї держави, кидати яйцями на ікони це жах просто , одумайтесь. Згадайте що було з тими хто гнав церкву при ссср, і що з ними було.
волинянин до уточнюю Показати IP 26 Липня 2016 13:37
З України пішло хрещення Русі.Яка Світська держава???
ПРАВОСЛАВНА хРИСТИЯ Показати IP 27 Липня 2016 23:59
я ТЕЖ українка і я ходжу в УПЦ.Я і патріот своєї держави. Згадайте з історі, як стрілами кидали турки здається і всі вони вертались на них. ось так і яйЦя будуть вертатись.... А ви активісти гнилі чому в Києві, на ПЕРЕДОВІЙ ПОВИННІ БУТИ.... НА ПЕРЕДОВІЙ СТРІЛЯТИ В РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА, А НЕ В ІКОНИ...