USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

СБУ відстежує групи причетних до організації «хресної ходи»

17 Липня 2016 17:02
Глава СБУ Василь Грицак вважає, що хресний хід УПЦ МП можуть використати для дестабілізації ситуації в Україні.

Про це повідомляє Ліга.

Відповідаючи на питання про ризик такої дестабілізації, Грицак сказав: «Ризик, відверто, є».

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що політолог Віктор Небоженко заявив, що це чиста провокація спецслужб Росії, яка має не так релігійне, як політичне забарвлення і слугуватиме для картинок кремлівських ЗМІ.

«Тим силам, які не бажають Україні добра, про яких ми з вами розуміємо, потрібний Франц Фердинанд, який був причиною початку Першої світової», - заявив глава СБУ.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ХРЕСНА ХОДА ДО КИЄВА – КРЕМЛІВСЬКА ПРОВОКАЦІЯ», – ПОЛІТОЛОГ

Він відзначив, що є безперечне право вірян на вільне віросповідання і є люди, які щиро вірять у Бога в цій конфесії і ні в чому не винні.

«А є інші люди, які, мені здається, дуже далекі від Бога насправді, які роблять все і використовують будь-який привід, навіть найцинічніший, щоб здетонувати ситуацію усередині держави", - підкреслив Грицак.

«Тому я хочу підкреслити, що СБУ робить усе можливе, щоб розуміти ситуацію, пов'язану з подіями з хресним ходом і відстежує ситуацію по тих групах або структурах, які зацікавлені в дестабілізації або можливості використання хресного ходу для дестабілізації ситуації в нашій державі», - сказав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 17 Липня 2016 17:35
СБУ робыть свою роботу.Чому ці клоуни з хрестами йдуть до Києва
Анонім до Анонім Показати IP 17 Липня 2016 18:06
Переключите клавиатуру
Хлоп Показати IP 17 Липня 2016 17:42
Взагалі-то глава СБУ замість Франца-Фердинанда мав на увазі Гаврилу Принципа:))) Боже, кого маємо при владі:)))
йвасик Показати IP 17 Липня 2016 18:04
а хай що хочуть то 1 роблять.....головне дома не сид1ти... можно походити 1 посп1вати... могу робить, а могу й не робить..... могу на печ1 полежати... а якщо ще там приплачують то обовязково надо грошей п1дзаробить))))))
У відповідь Показати IP 17 Липня 2016 20:13
Хай українські попи зберуть вірян і подадуться до Москви...
Лучанин Показати IP 17 Липня 2016 22:27
Ех часи настали.....,як гей парад то "марш рівності",а як хресний хід то " небезпечний поп-парад". Куди ми котимся?...
Анонім до Лучанин Показати IP 18 Липня 2016 01:33
Лучанин, Ти Дибіл???
Лучанка Показати IP 18 Липня 2016 06:35
Ну так! Хресний хід - це велика загроза для України, а добробати типа "Азова", котрі тероризують країну - це священна корова, їх чипати не можна.
Василина Показати IP 20 Липня 2016 17:45
А для чого слова пана Грицака перекручувати? Він говорить про "структури, які зацікавлені в дестабілізації ситуації в нашій державі", а у заголовку говориться про "ГРУПИ ПРИЧЕТНИХ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ «ХРЕСНОЇ ХОДИ»". Це тільки я помітила різницю?
Гайдамак Показати IP 21 Липня 2016 11:34
Та ццю тему вже дайвно обговорили, а що до назви і ії наповнення - дуже дивно, спекулювати на назві. Вся загроза від Хресної ходи - це мир в країні, а тим кому це не на руку готують саме провокації. На все воля божа.
Марфа Показати IP 29 Липня 2016 19:36
Звичайно, що хрест для чорта-як смола у більма. Так і біснуватим хресна хода.