USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Хто стоїть за кримінальним авторитетом, авто якого підірвали у Луцьку

20 Вересня 2016 15:16
Нічний вибух, що пролунав у центрі Луцька, спричинив суспільний резонанс. І, як йдеться у сюжеті передачі «Гроші» на каналі 1+1, цей епізод може мати ще більш гучні наслідки.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в неділю, 18 вересня, близько півночі біля торгового центру «Гранд Волинь», спрацювала вибухівка – вибух пошкодив чотири іномарки. В результаті вибуху «Лексус» та ще чотири автівки, припарковані поруч, отримали механічні пошкодження. В управлінні поліції підтвердили, що невстановлена особа кинула ручну гранату Ф-1, епіцентр вибуху прийшовся між двома автомобілями – «Лексус» та «Ауді».

Зокрема, «Лексус» належить не просто бізнесмену, а, ідеться в сюжеті, кримінальному авторитету – Олегу Кравчуку на прізвисько Алєня. Цей чоловік був кілька разів судимий, загальний термін перебування за гратами – 24 роки. І був він на зоні не просто зеком, а «смотрящим».

У відеосюжеті йдеться, що після виходу на свободу у 2015 Олег Кравчук на Волині стає правою рукою злодія у законі Льори Сумського. Саме з його подачі Олєнь нібито курує нелегальний видобуток бурштину та інші злочинні сфери.

Детальніше – у сюжеті каналу 1+1 з сьомої хвилини відео:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 16:03
Попяні з кишені випала.
сакс Показати IP 20 Вересня 2016 16:49
Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал....
АС Показати IP 20 Вересня 2016 16:53
За ним стоять депутати,судді,прокурори інакше б пристрелили давно
Гоміс до АС Показати IP 20 Вересня 2016 20:50
ЦЕ НАШ ШПИГАА НАРЕШТІ СПРАЦЮВАВ, ЩОБ ЗНАЛИ І НЕ ЛІЗЛИ ДО ЙОГО БУРШТИНА
007 Показати IP 20 Вересня 2016 17:05
МУСАРА ЗАДАЛБУТСЯ ПИЛЬ ГЛОТАТЬ !!! НАЧАЛОСЬ!!!
мусор до 007 Показати IP 20 Вересня 2016 17:55
забув дибу?
008 до 007 Показати IP 20 Вересня 2016 17:59
Не "мусора", а "селфіки". І що у тебе "началось"? Місячні?
Воля народу до 007 Показати IP 20 Вересня 2016 21:02
НЕ РОЗКРИЮТЬ!!! ШПИГУ ПОРА ПОМІНЯТИ ВЖЕ ДАВНО, ХОЧА Б НА ПАСІЧНИК НАТАШУ, БО ВОНА СПРАВЖНІЙ ОФІЦЕР І В БУРШТИНІ НЕ ЗАМАЗАНА
Маруся до Воля народу Показати IP 22 Вересня 2016 00:08
Наташа успокойся постав стакан, ффффатить
Ахванасій Показати IP 20 Вересня 2016 17:39
Слава україні героям слава.
Семен Показати IP 20 Вересня 2016 18:01
Да... Країна впевнено йде вперед!.. задом. В дев'яності ми вже не тільки прийшли, але й впевнено там закріпилися. А що там було перед дев'яностими? Яка наступна зупинка?
Просто лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 19:55
Треба йти на гуманітарку за малиновим піджаком... Скоро напевно треба буде!
Світлана Показати IP 20 Вересня 2016 23:23
На прізвисько Олєнь він може образитись. Не Олєнь, а вірно писати та казати Олєня!
Борис Мойсеєв до Світлана Показати IP 21 Вересня 2016 00:44
Оленя не Олень-наш хлопець
Нейтрал Показати IP 21 Вересня 2016 04:52
Останнмій дописувач чмо сцикливе.банда єбанди нема.фініта ляяяяяяяяяя.........
Клоун Показати IP 21 Вересня 2016 12:01
Який нх Льора? - Лєра Сумской, "вор в законє".
Я Показати IP 22 Вересня 2016 00:10
Не позортесь такі статтєйки писати, ніби серію гав**ного серіала переказуєте сусіду в смс. Ні клікухи не ті, ні факти