USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Хто такий Юрій Куць, який у Луцьку продавав «гуманітарні» авто, ввезені через фонд Гупала

15 Червня 2022 13:08
Благодійний фонд заступника голови Волинської облдержадміністрації Юрія Гупала «Віримо в Україну» ввозив автомобілі на територію України під виглядом гуманітарної допомоги, а в подальшому автівки продавали за готівку.

За причетність до цієї схеми затримали одну людину – Юрія Куця, пише ВолиньPost.

Він – віцепрезидент Федерації боксу Волинської області, причетний також до ще декількох організацій кікбоксингу. Згідно із даними з відкритих джерел, він також є директором товариства з обмеженою відповідальністю «Луцькдевелопмент», яке надає в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Читати ще: Фонд Гупала спіймали на продажу у Луцьку гуманітарних авто і швидкої допомоги

Оперативники зафіксували продаж одного «гуманітарного» автомобіля за понад 100 тис. грн. Також обіцяли продати карету швидкої допомоги, ввезеної в Україну під виглядом гуманітарної допомоги. Її вартість оцінили в $12 тис.

У межах кримінального провадження Юрію Куцю повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 201-2 (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) Кримінального кодексу України. Також йому обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Всезнайко Показати IP 15 Червня 2022 13:29
А Гупала чому не затримали? Все життя дурить людей і державу.
до Всезнайко до Всезнайко Показати IP 15 Червня 2022 14:03
А Гупало тільки в ФБ піарився авто на ТРО. можна подумати за свої кошти купляв
Володимир до Всезнайко Показати IP 15 Червня 2022 15:44
Знаю Юру особисто. Дуде порядна людина, патріот і нормальний політик. Він старається як доя людей так і для всієї України. Юра тут точно не причому.
знаток Показати IP 15 Червня 2022 13:32
Оце ПОЗОР!!!! Ще мало, хай би поїхав на передову і попробував як там хлопцям.
Мирон до знаток Показати IP 15 Червня 2022 14:06
Як на передову? Він ж волонтьор!!!
Andriy Показати IP 15 Червня 2022 13:37
Це наклеп!!! Дуже порядна людина! Багато зробив і робить для перемоги! Допомагає нашим військовим!!! Все це за свої особисті кошти!!! Це все брехня! Не тими наші служби займаються!!! Навмисно волонтерів принижують!
Микола Показати IP 15 Червня 2022 13:53
Знаю цю людино особисто. Дуже порядна та правильна Людина. Багато робить для перемоги. Розцінюю це ,як боротьба Служби з волонтерами та активними людьми. Розцінюю це ,як провокацію . Це наклеп з їхньої сторони. Потрібно розголос. Хто перший здавав Україну - працівники СБУ І у нас немало колаборантів.
до миколи до Микола Показати IP 15 Червня 2022 15:00
Ми всі так можемо писати.Але ж до дяді Васі чи Миколи не прийшли з такими питаннями.Там напевно всі між собою звязання ця компашка і підгайцівська. два сусіди,які займаються волонтерством.Не збіг???
Олександр Показати IP 15 Червня 2022 14:25
Боже -боже, які ж люди конч... Є декілька порядних людей в луцьку, і потрібно порядність за злочин сприймати??! Не спішіть Юру обсуждати, і обсирати..не розібрвшись...не знаючи правди... Він прикладом є для багатьох!!! А машини дійсно ішли на передову.... Я розумію це тільки так, що між нами є колаборанти і інші під...., які заважають допомагати хлопцям на передовій... Озерніться, і подивіться хто між нами..і як, і за що воюють...
Анонім Показати IP 15 Червня 2022 14:57
Знаю, Юру. Не думаю, що буде позоритися на якійсь машині. Уточніть: авто було куплене за їхні кошти, просто завезене без розмитнення? Якщо і продане то по собівартості без мети заробити..
Сарказм до Анонім Показати IP 16 Червня 2022 08:01
Саме так, продане навіть в мінус, бо в покупця не вистачало коштів, тому це якраз і є волонтерство!
волонтер Показати IP 15 Червня 2022 17:38
Юра Куць, не бідний чоловік і на такому він би не наживався. Просто по закону то як би і винний, а по людські то ні.
Анонім до волонтер Показати IP 16 Червня 2022 09:54
того і не бідний що гарно влаштувався. )))
Сергій Показати IP 15 Червня 2022 19:09
Шановні коментатори, можливо, Юра й хороша людина, але ж Вам ніхто не вручає підозри... А про те, хто такий Куць і як він заробляв гроші можна запитати у Ванні Скібіцького, і що з ним сталось після співпраці з ним....
Іван Показати IP 15 Червня 2022 20:40
А хто такий Вання Скібіцький? Президент невеликої острівної держави? І що з ним трапилось?
Антон Показати IP 15 Червня 2022 21:37
Я Юрія не знаю. Але з цією гумкою є один нюанс,її ніхто безкоштовно не дає,я про авто. А волонтерам ще потрібно досить часто їхати за кордон і самим ті зламки привозити,+досить часто ремонтувати,батарея,масло,ремонт пневмо підвіски. І хтось має покривати ті витрати,бо самому то трішки важко..... А інші ,законники ,типу маєш то купити привезти заправити і віддати за дармо.. а так вибачте мене - не буває.
Гопало-Бахало Показати IP 15 Червня 2022 22:29
А чого ви його захищаєте однаковими фразами мов з папірця?
Антон Показати IP 15 Червня 2022 23:26
Я взагалі не захищаю. Спробуйте поволонтерити..... Знайдіть,привезіть,віддайте. І на скільки вас хватить.....
Юлія Показати IP 16 Червня 2022 00:13
Юрій дуже чесна та порядна людина. В 2014 він та його сім'я прихистили від війни мене з дитиною та старенькою мамою. В цьому році поселили в себе велику сім'ю з Маріуполя. Ніколи нічого не просячи взамін. Також неодноразово зверталась за допомогою для спортсменів. Комусь заважала його порядність, ось і підставили його((((
Олена Показати IP 16 Червня 2022 10:23
Диму без вогню не буває.....
Юрист до Олена Показати IP 16 Червня 2022 10:53
Ви стикалися коли-небудь з роботою нашої правоохоронної системи? Є вказівка, потрібно показник, а що далі з тією підозрою, яка їх кількість потім іде до суду? Я не про вміння фігурантів домовлятись про затягування чи закриття справ, а про професійність слідчих і прокурорів, які з бухти бархати такі підозри підписують і погоджують, а потім локті кусають навіщо ж ми таке зробили, бо складу злочину то немає…
Андрій Показати IP 16 Червня 2022 10:59
Можете мене хейтити, але я як і дехто з коментуючих також особисто знаю цю людину і немалий період часу. Я не вірю в його корисливість, а тим більше з його фінансовими можливостями заради якихось 3000 доларів наражатись на кримінал…На мою думку це просто сфабрикований фарс…цікаво спостерігати, що з цією справою буде далі…
Бог до Андрій Показати IP 18 Червня 2022 09:38
По справі проходить більше 200 авто, помножте на 3000.....
Анонім Показати IP 16 Червня 2022 11:15
Знаю Юру особисто з дитинства як хорошу людину, а ті хто пише всяку срань про нього то просто завість.
Юрій О Показати IP 16 Червня 2022 11:30
Особисто знаю Юрія К з дитинства! Знаю батька ! Порядна, порядна та ще раз порядна людина!
Румно Показати IP 16 Червня 2022 11:40
Нерозказуйте тут казок,всі добре знають хто таке Гупало ,невже ви думаєте людина яка займається вантажними міжнародними контрабандними перевезеннями пішов працювати на 1500$ на державну службу?
Юрій Показати IP 16 Червня 2022 11:47
Досить давно і тісно співпрацював з Юрієм Гупало! Людина слова!!!! Чоловік, для котрого порядність, чесність стоять на першому місці!!!!!!! Ніколи в бізнесі не заздрився на чуже, а тут будучи при владі, маючи великий досвід, не позаздриться на таке… Чистої води наклеп!!!! p.s. …нічого особистого
Юрій О Показати IP 16 Червня 2022 13:38
Знаю Юру особисто з дитинства ще з "Золотой Перчатки". Знаю батька та брата . Дуже порядна сімья ! Впевнений, що це - провокація, чи не так все було як пишуть, та чакаємо спростування
ABC Показати IP 16 Червня 2022 17:16
Смішно читати коментарі. Гупало порядний, Куць порядний. А хто тоді гуманітарку продавав?
Всі на м’яч Показати IP 18 Червня 2022 17:00
Юра Гупало порядний приблизно як Янукович.
Дмитро Показати IP 26 Липня 2022 09:21
Знаю Юру особисто і скажу що це все наклеп! Коли я до нього телефонував і говорив,- давай зустрінемся поговорим, є справи але не по телефону. То він мені зразу відповідав- Я такими справами які не можна говорити по телефону не займаюсь. Так що я не вірю в цю всю маячню, що йому приписують.