USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Обрали голову та заступників Луцького міськрайонного суду

25 Квітня 2014 16:45
У Луцьку обрали нового голову Луцького міськрайонного суду. Ним став Михайло Квятковський. Заступниками нового голови суду відсьогодні є Роман Кихтюк та Алла Борнос.

Зі слів керівника апарату суду Наталії Тимощук, у штаті є 24 судді, але фактично працюють лише 20, тож цієї кількості було цілком достатньо для проведення зборів.

Таким чином, за станом на 14:15 до зали засідань з’явилося 20 суддів, тож згідно із чинним законодавством, збори визнали повноважними.

Спочатку обирали робочу президію: головуючого засідання, яким став служитель Феміди Ярослав Артиш та секретаря – В’ячеслава Покидюка.
Ці кандидатури присутні у залі підтримали одноголосно.

На захід запросили й представників від громадськості та ЗМІ.

Оскільки збори проводили вперше, опираючись на нові закони, то довелося внести нові питання до регламенту. Зокрема вони стосувалися затвердження зразків бюлетенів та протоколів для таємного голосування.

Зі слів доповідача щодо цього питання судді Інни Плахтій, значно полегшили процедуру заповнення бюлетенів - прибрали ті пункти, що ускладнюють процедуру та, навпаки, деталізували пункти, що її полегшують.
Тож уже незабаром затвердили три форми таких протоколів.

Як розповів суддя Михайло Квятковський, який до сьогодні виконував обов’язки головного судді міста, 17 квітня 2014 року вступив у дію Закон України «Про відновлення довіри до судової влади України». У день, коли цей нормативний акт набув чинності, звільнили усіх голів та заступників місцевих судів.

«Ми вирішили не поспішати та «не пороти гарячку», а дати час суддям обдумати таке важливе рішення, адже використати власний голос можна лише один раз. Утім, я вважаю, що кожен з присутніх у залі прийняв потрібне на його думку рішення», - зауважив служитель Феміди.
До слова, нового очільника Луцького Міськрайонного суду та його заступників обирали методом таємного голосування.

Керувати посадою головного судді учасники зборів одноголосно запропонували Михайлу Квятковському. На запитання, чи є ще охочі запропонувати інші кандидатури, судді скромно промовчали.

У той же час, Михайло Квятковський урочисто пообіцяв «власним виборцям» не давати порожніх обіцянок і сумлінно виконувати власні обов’язки.

Так, на посаду заступника судді з адміністративних справ запропонували три кандидатури: Анатолія Пахалюка, Інну Плахтій та Романа Кихтюка. До слова, останній працює у суді уже понад 9 років.
За станом на 14:45 усі ймовірні заступники дали згоду на затвердження власних кандидатур.

Що ж стосується заступників із кримінального судочинства, то очолити посаду запропонували суддям Аллі Борнос, Андрію Сівчуку та Олесі Кальковій. Утім, остання відмовилась від такої можливості.

Уже за станом на 14:50 обирали членів лічильної комісії. Оскільки така комісія повинна нараховувати не менше трьох осіб, до її складу включили суддів Тетяну Філюк, Валентину Кирилюк та Андрія Олексюка.
За станом на 16:15 усі учасники суддівських зборів уже проголосували, а члени лічильної комісії уже рахують голоси.


За станом на 16.45 головою Луцького міськрайонного суду став Михайло Квятковський. Його заступниками обрали Романа Кихтюка, а такожАлла Борнос.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 80
прес-служба Києва Показати IP 25 Квітня 2014 17:01
А хто це на четвертому фото спить - брюхатий, задутий? Чи ще від Воскресіння Господнього не відійшов? Цікаве фото, беру його в колекцію.
НЕЛУЧАНИН до прес-служба Києва Показати IP 25 Квітня 2014 20:39
помічник судді спить. тяжка в нього робота. клепає псевдозаконні рішення
Соня до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 21:46
це не помічник, а суддя
НЕЛУЧАНИН до Соня Показати IP 26 Квітня 2014 10:38
донедавна був помічником. що, вже назбирав грошенят на суддю ?
@ до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 21:51
НелуЧанин мабудь ти із вищого суду планети Земля. Раз вже всі рішення передивився постановив що вони незаконні. Кому і скіки за таку посаду дав?
НЕЛУЧАНИН до @ Показати IP 25 Квітня 2014 21:54
ТИ ХОЧ ЗНАЄШ, ЩО ТАКЕ ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР СУДОВИХ РІШЕНЬ ? І ЩО ТИ ТАМ СКІКАЄШ ? МОВУ ВИВЧИ, І ЗА*** З ПИВБАРУ ВИСУНЬ.
і до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 21:54
А докази є?
Андрій Показати IP 25 Квітня 2014 17:01
А що змінилося після революційних подій?Де нові обличчя?Де хоч видимість альтернативного кандидата?Загальний одобрямс!!! Завтра за перевернутий портрет великого кормчого будуть судити до вічного ув"язнення...
Вікторія до Андрій Показати IP 25 Квітня 2014 17:26
Зато лідер правого сектору квартиру отримав та джипа собі купив. А пеняє на люстрацію. Колиж його Павла люструвати будуть. ДОБРАВСЯ ДО КОРМУШКИ. А зараз суддями прикривається.
Чи достовірно до Вікторія Показати IP 25 Квітня 2014 18:54
а де саме?
НЕЛУЧАНИН до Вікторія Показати IP 25 Квітня 2014 20:36
докази є ?
світлана Показати IP 25 Квітня 2014 17:18
корумповані судді так і залишились у повному складі
:-( Показати IP 25 Квітня 2014 17:19
Знов той самий.
Тарас Показати IP 25 Квітня 2014 17:23
При новій владі Хабарники пішли на підвищення
Василь Показати IP 25 Квітня 2014 17:28
Шановне Панство, не будьте пустослівними. Справжня Людина ніколи не дозволить собі висловлюватись без доказів. Будьте чесними хоча б перед собою, а якщо, по великому рахунку, нічого не знаєте, то краще просто мовчки пройдіть поруч.
НЕЛУЧАНИН до Василь Показати IP 25 Квітня 2014 20:37
знаємо, знаємо про цю гниломорду мафію. не переживай
@ до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 21:20
Заздришь нелучанин, що в самого кишка тонка надіти мантію або освіти брак. Попробуй пройти хоча б одне випробовування, щоб суддею стати. Зараз їх Ажжж 16. А Вони пройшли. І Вищу раду і перевірки всіх членів родини, і іспити коміссій. Слабо тобі. Отож і пишишь свою Жовч заздрисну. По тобі ПрЕвий сектор плаче. Там таких брак. Там є вакансії. Як і між іншим є вакансії суддів. Тільки хліб цей важкий. А тобі , судячі по коментар. Тільки чорна заздрість і залишилась
НЕЛУЧАНИН до @ Показати IP 25 Квітня 2014 21:31
РОЗКАЖИ ЩЕ ПРО ОДНЕ ВИПРОБУВАННЯ - 50 ТИС. БАКСІВ , ЯКІ ВОНИ ВСІ ВИЛОЖИЛИ ЗА ПОСАДУ
@ до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 21:45
Значить на посаду йдуть богаті люди раз 50000$ мають. Тоді нащо люструвати. А ти Робін Гуд хочешь відібрати в них. Бо сам не маєшь? Бракує розуму щоб заробити на ТАКИЙ перший внесок. Кому давати. Хочу бути суддею ? Підскажешь Не луЧанин кому давати.?Мабуть всім членам коміссій та Вищій раді юстиції. Так сумма тоді мізерна. Щось не стиковується в твоїй брехні.
НЕЛУЧАНИН до @ Показати IP 25 Квітня 2014 21:59
ТУПИЙ ТИ. ЩО ЩЕ СКАЖЕШ. МОЖЕШ НЕ СУМНІВАТИСЬ, ТІ 50 ТИСЯЧ ВОНИ В КОЛГОСПІ НЕ ЗАРОБЛЯЛИ. ПОЧИТАЙ ЗАКОН ПРО СТАТУС СУДДІВ, ХТО ПРИЗНАЧАЄ НА ПОСАДУ СУДДІ І ВКЛЮЧИ МІЗКИ
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 22:09
Добре що розуму хватило заробити. А ти заздри та розуму в мізки набирайся. Може будуть людЕ з тебе. І на твої плечі мантія налізе. І жовч подінеться. Або прЕвий сектор поповниться ще одним Паблом. ЗА ЯКОГО ЙОГО ДІЇ РОЗКАЗУЮТЬ. А РЕЄСТР ПЕСТРИТЬ НАЗАКОННИМИ РІШЕННЯМИ. І ТІЛЬКИ ТОБІ ОЧІ РІЖЕ. НЕ ВИЗНАНИЙ ТИ НАШ юРИСт.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 26 Квітня 2014 10:35
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до @ Показати IP 25 Квітня 2014 22:07
Я НЕДАВНО ЇХАВ МАРШРУТКОЮ ЗІ ЛЬВОВА, А ПОЗАДУ СИДІЛА СТУДЕНТКА ЛЬВІВСЬКОГО ЮРФАКУ, МАМАША ЯКОЇ ПРАЦЮЄ СУДДЕЮ. ПО ТЕЛЕФОНУ ВОНА ПРОПОНУВАЛА СВОЄМУ НАРЕЧЕНОМУ - СЛІДЧОМУ МЄНТЯРНІ ЗАСУДИТИ ПАРУ ЧОЛОВІК, ЩОБ "ЗАРОБИТИ" 100 ТИС. ЄВРО НА ВЕСІЛЛЯ В НЕАПОЛІ. ПИТАННЯ Є ?
@ до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 22:15
Це все базікання. Якщо весілля в Неаполі, то маршрутка мабуть Мазератті аюо Лексус. І тут не состиковк а не ЛуЧанін. Мабуть ти базікало. І ще невихована людина , яка підслуховує чужі розмови. Або то була брехлива курка. ФАКТИ ВИЗНАЮТЬ . А НЕ ПУСТІ БАЗІКАННЯ. МОЖЕ МАЄШЬ ЗАПИСАНУ РОЗМОВУ. ВІДНЕСИ ЇЇ ДО ЕКСПЕРТА І ТОБІ КАЖИ.
777 до @ Показати IP 25 Квітня 2014 22:31
таке враження, що суддя з адвокатом сваряться (@ + НЕЛУЧАНИН), тільки про це не знають)))
НЕЛУЧАНИН до 777 Показати IP 26 Квітня 2014 10:30
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до 777 Показати IP 26 Квітня 2014 10:32
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до @ Показати IP 26 Квітня 2014 10:21
дурень ти набитий. та курка кудахтала на всю маршрутку. а те, що судді і мєнти - перші корупціонери - запитай в людей і юристів, які їм носять хабарі за "правильне" вирішення справ
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Квітня 2014 12:29
А не думав ти, що ті що передають хабарі нібито для суддів самі їх не прихватизують. Таким чином зачорнивши самого суддю.Подивись на майно тих , чесних юристів -передавачів. Тоді базікай своїм ротом. А коли діти батькам допомагають і навпаки то є справжня родина. Тобі заздрісному і не снилась така.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 26 Квітня 2014 17:47
коли батьки-держчиновники всовують на теплі місця своїх дітей - це корупція, а не родина
11 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Квітня 2014 09:31
ти гірше баби базарної.... а не мужик.... всякі сплєтні збираєш та ще в інтернеті їх тут дискусуєш... що і сказати обмежена людина
НЕЛУЧАНИН до 11 Показати IP 28 Квітня 2014 10:04
http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/27/7023813/add_ok/#comments
@ до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 21:56
А докази є?
НЕЛУЧАНИН до @ Показати IP 25 Квітня 2014 22:01
ЗГАДАЙ, СКІЛЬКИ БАБЛА ВИВЕЗЛИ З АДМІНІСТРАЦІЇ КУЧМИ, СКІЛЬКИ У ПОСІВАЛЬНИКА ЗВАРИЧА ЗНАЙШЛИ
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 22:19
Комуняки так робили всіх під одне. Всіх до стіни. Тому і мали голож*пих холопів на посадах, бо всю інтелегенцію вирізали та стратили такі НеЛучанини, що зараз в Превому секторі. А що далі ? Ті самі заздрісні граблі.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 26 Квітня 2014 10:22
та ні, поки що нікого серьйозно не чистили. а пора
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Квітня 2014 12:21
Незабудь майно керівника правого сектору Пабла переписати зараз, а потім через пів року.. Здивуєшься напевне. Суддям і не снилося так швидко квартири за заслугі перед державою мати. Наволочь вся зараз лізе, щоб ласий кусочок відхватити. А стрілки на суддів відводить. Щоб на них не звертали уваги. Рекетири повертаються.
* Показати IP 25 Квітня 2014 17:31
Цікаво, як довго цей бардак буде тривати
!!!!!! Показати IP 25 Квітня 2014 17:40
Це реально достойна людина на зайняття посади голови цього суду.
;-) до !!!!!! Показати IP 25 Квітня 2014 18:17
Вже мав таку можливість при " Той" владі. Що змінив? І знов ДЕЖАВЮ. ПОБАЧИМ РІШУЧИХ ЗМІН.
НЕЛУЧАНИН до !!!!!! Показати IP 26 Квітня 2014 10:23
хто, квятковський ? та він був заступником голови суду . такий самий хапуга
Київ Показати IP 25 Квітня 2014 18:04
Гидко
Штефан, Луцьк Показати IP 25 Квітня 2014 19:42
Таким чином, благородне голодране паньство, судді самі собі, а не ви обрали нового голову суду. Того, кого схотіли самі, а не ви - ті кого будуть судити вони. (Ну, не себе ж вони засудять! Іще чого?) Можливо, скорумпованого, такого самого голову суду, як і вони всі там. Що їм, а не вам, дуже сподобалось. А чи сподобається вам? Сумнівно. Чому саме вони, а не ви самі собі їх обираєте? А тому, що вони хочуть жити по-старому вічно. А ви будете падати перед ними навколішки і пропонувати останні копійки, як і колись. Як інакше? Вони ж ваші наймити. Чи ви у них? Вітаю!
КраВчук до Штефан, Луцьк Показати IP 25 Квітня 2014 19:54
Від Вас коммунізмом тхне. І ЦЕ КОГО ЗАРАЗ СТАВЛЯТЬ НА КОЛІНА?. БАШКАЛЕНКА,ТОЙ НЕГІДНИК З ПРАВОГО СЕКТОРУ. ЩО ЗАРАЗ, КАЖУТЬ НА ДЖИПОВІ ЇЗДИТЬ? ЙОГО ТРЕБА БУЛО Б ПРОЛЮСТРУВАТИ. ПРИДУМАЛИ ЛЮСТРАЦІЮ.А ЯКА ВОНА І З ЧИМ ЇЇ ЇДЯТЬ НЕ ВЄДАЮТЬ. ТОМУ І МАЄТЕ ТЕ ЩО МАЄТЕ.
Анонім до КраВчук Показати IP 25 Квітня 2014 23:19
Бакаленко підла людина... заслужив...
НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 20:34
перетасували стару засмальцьовану колоду. ГНАТИ ЇХ ВСІХ ТРЕБА СР"НОЮ МІТЛОЮ !!!!!!!!. як були крохобори, блюдолизи, напьорсточніки в мантіях, так і залишились.
Юрась Показати IP 25 Квітня 2014 20:47
А спить це "мамин синочок" Владік Черняк. Маманя в господарському суді працювала. Гроші має пропхне й далі.
стас до Юрась Показати IP 25 Квітня 2014 21:05
Влад Черняк явно не спить, а просто моргнув. А наша "жовта преса" любить поглузувати. А ти себе не бачиш? Аби язиком поляпати та брудом облити. Мабуть заздриш, та ще й добре його знаєш чи разом працюєш, тільки нижчий по рангу.
стас до Юрась Показати IP 25 Квітня 2014 21:10
якщо такий сміливий, то йди в очі скажи, а не позаочі пишеш
маха до Юрась Показати IP 25 Квітня 2014 23:22
ще недавно в горохів був призначений .от мафія суддівська працює як бистро продвинула
Громадянин Показати IP 25 Квітня 2014 22:38
А Ющук хоть тверезий був, чи знову в пьяному угарі
маха до Громадянин Показати IP 25 Квітня 2014 23:19
йому можна він афганець.
222 до маха Показати IP 30 Квітня 2014 17:27
Який він афганець, він в ГДР служив
вундер Показати IP 26 Квітня 2014 00:43
У КВЯТКОВСЬКОГО ЩЕ Є СИНИ У ПРОКУРАТУРІ І ДОЧКИ В МЧС МАБУТЬ ВЖЕ ЗАРЗ ОЧОЛЯТЬ ПЕВНІ ВІДДІЛИ І СЕКТОРИ ?
громадянка до вундер Показати IP 26 Квітня 2014 01:27
спочатку перевірте чи ті Квятковські, які в прокуратурі та в МЧС є хоча б синами і доньками!?
НЕЛУЧАНИН до громадянка Показати IP 26 Квітня 2014 10:27
і перевіряти не треба. куди не плюнь - скрізь синки і доці суддів, прокурорів, мєнтів та іншої наволочі
босяк Показати IP 26 Квітня 2014 05:52
тетяна філюк- продажна тварюка алла борнос- хабарниця за що гинули люди? всіх гнати в шию
Волинь Показати IP 26 Квітня 2014 10:36
А морди суддів усі як на підбір: жирні, наглі, сурйозні . Христос Воскрес, дорогі волиняни !
мен до Волинь Показати IP 26 Квітня 2014 12:13
А Ви в лікарню на стаціонар зверніться там Вам безкоштовно нічого не зроблять. За лікарів мовчать. Сидор при всіх владах на плаву. Ващілін лєпший друг Богатирьової тихенько хоче пересидіти разом з Гагаловською. А тут коментарі мабуть ті і пишуть , що хабарі давали, тобто також нигідники і злочинці.
луцьк Показати IP 26 Квітня 2014 12:25
от чому так судді зібрались і самі собі вибрали голову, з київа приїхали і назначили прокурорчіка, сбу взагалі незрозуміло як це в них вийшло а ментам взагалі бандити начальника вибрали через так звану громадькість то і цих всіх теж на майдан на сцену
Квятковський Б. Показати IP 26 Квітня 2014 21:31
Шановний НеЛучанин! У Михайла Квятковського немає синів ні у прокуратурі, ні доньок в мчс, (хоча Ви, напевно, мали на увазі МВС) це я авторитетно заявляю як один з його двох синів! Маєте сміливість - 0505389707 - Богдан - моє ім'я. Можу відповісти на всі Ваші провокаційні питання. Не зателефонуєте - закривайте вже свого пустослівного рота, будь ласка.
НЕЛУЧАНИН до Квятковський Б. Показати IP 27 Квітня 2014 13:28
я не збираюсь телефонувати якимсь невідомим , хто називається чиїмсь імям
Квятковський Б. до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Квітня 2014 16:23
Хм, ну тоді Ви просто черговий пустослів-провокатор. На все добре.
НЕЛУЧАНИН до Квятковський Б. Показати IP 27 Квітня 2014 23:14
і тобі, тролику, щасливо
Читаючий Показати IP 26 Квітня 2014 22:18
Бодя - респект!
Хабарники Показати IP 26 Квітня 2014 23:58
Всі хабарники до одного! І це всі знають!
Бенищук Показати IP 27 Квітня 2014 09:34
Беруть всі судді без виключення і навіть теперішній новообраний голова, особисто заносив кожному, жоден ніколи не відмовився