Кілька разів ловили п’яним: у волинянина на 10 років забрали права
На Волині судили чоловіка, який кілька разів їздив у нетверезому стані. Його на 10 років позбавили прав та оштрафували на 51 тисячу гривень.
Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду.
Як з’ясувалося, увечері 30 березня 2024 року Володимир Х. керував автомобілем Mitsubishi Colt у селі Будятичі. У нього помітили ознаки наркотичного сп’яніння – порушення координації рухів і почервоніння очей. Від проходження огляду в закладі охорони здоров`я водій відмовився.
На судове засідання обвинувачений з невідомих причин не прибув. Вину підтвердили рапортом поліції, постановами та відеозаписом з місця події.
Читати ще: Їздив п'яним у Луцьку: водія BMW позбавили прав та стягнули з нього 17 тисяч
Суд з’ясував, що чоловік неодноразово протягом року притягувався до адмінвідповідальності, однак належних для себе висновків не зробив.
У підсумку Володимира Х. визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 130 КУпАП. Йому призначили 51 тисячу гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду.
Як з’ясувалося, увечері 30 березня 2024 року Володимир Х. керував автомобілем Mitsubishi Colt у селі Будятичі. У нього помітили ознаки наркотичного сп’яніння – порушення координації рухів і почервоніння очей. Від проходження огляду в закладі охорони здоров`я водій відмовився.
На судове засідання обвинувачений з невідомих причин не прибув. Вину підтвердили рапортом поліції, постановами та відеозаписом з місця події.
Читати ще: Їздив п'яним у Луцьку: водія BMW позбавили прав та стягнули з нього 17 тисяч
Суд з’ясував, що чоловік неодноразово протягом року притягувався до адмінвідповідальності, однак належних для себе висновків не зробив.
У підсумку Володимира Х. визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 130 КУпАП. Йому призначили 51 тисячу гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Oleksandr
Показати IP
30 Червня 2024 20:16
Але цьому козлу чомусь повістку не вручають
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.