USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Кілька разів прокрутило автівку: відео автопригоди біля «Там Таму» в Луцьку, в якій травмувався хлопчик

5 Липня 2021 19:51
Біля торгового центру «Там-Там» зіткнулися два легковики.

Відео моменту автопригоди опублікували на сторінці департаменту муніципальної варти у Фейсбуці.

Як ми писали, водій BMW на єврономерах рухався у сторону «Там-Таму» з моста, у той час як водій Volkswagen повертав до торгового центру. BMW на великій швидкості врізався у Volkswagen.

У салоні Volkswagen перебували водій та його син, 10 років. І керманича, і дитину госпіталізували. За словами очевидців, у хлопчика – травма голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
239 Показати IP 5 Липня 2021 20:07
тато нерозумний, порушив все що міг, а бумер - рука покарання
Опа до 239 Показати IP 5 Липня 2021 20:50
А тато що порушив?
Він до Опа Показати IP 5 Липня 2021 22:57
Здійснюючи поворот, не пропустив зустрічний транспорт. Світлофор для обох зелений
Degbi до 239 Показати IP 5 Липня 2021 22:48
Рука покарання? Серйозно? Ви з якого фільму про 90-ті вилізли?
Радувець Ларіса до 239 Показати IP 7 Липня 2021 15:42
Ід..\т коментатор, аби щось написати, винуватець однозначно водій бмв пролетів на червоний, шкода бетонної стіни не було перед ним
Наталія Показати IP 5 Липня 2021 20:09
То якийсь жах!(але поки тих клятих "шумахера"не почнуть саджати,нічого не зміниться((
Саша Показати IP 5 Липня 2021 20:25
Бнв то діагноз. Зазвичай водії цих авто не вміють їздити на швидкостях і відповідну реакцію і оцінювати дорожню обстановку. Колгосп є колгосп.
Аби ж то Показати IP 5 Липня 2021 20:52
Аби ж то скрізь стояли камери контролю швидкості. Може тоді всі Шумахери трохи помаліше їздили (або платили шалені штрафи в міську казну). Де ж ті камери ? Афаков, ау !!! Де TruCAM -и ?
Сито Показати IP 5 Липня 2021 21:39
Більше 150 не може бути, по відео не більше 110.
007 Показати IP 6 Липня 2021 00:20
Поміняли світлофор забрали стрілку на ліво до там таму , тепер не дуже зрозуміло , стояти тобі чи їхати тому що кругом зелений + через той забор нічого не видно . Все через ж..у проектують
Лучанин Показати IP 6 Липня 2021 01:34
Дорогі коментатори, які пишуть що BMW рухалось зі швидкістю 150 км на годину якщо ви немаєте клепки у лобі то не пишіть, при такій швиткості кадік опинився б на заправці.
Андрій Показати IP 6 Липня 2021 07:02
Для двох водіїв зелений колір світлофора,кадік порушив непропустивши бмв,але бмв теж порушив,рухалось з перевищенням швидкості,але все ж кадік не правий,бажаю швидкого одуження хлопчику
Серж до Андрій Показати IP 6 Липня 2021 09:40
Якби авто рухалося відповідно до швидкісного режиму, керманич кадді встигнув би проїхати, а якщо швидкість більш як два рази від дозволеної, то неможливо зорієнтуватися по часі і прискоренні авто
Оля Показати IP 6 Липня 2021 10:05
Це було жахливо, я не знаю хто правий, нехай розбирається експерти. Але я дуже злякалася як бачила що та чорна машина гналася з моста. Може не 200 але 150 це точно. А з мосту загальмувати дуже важко! Практично він гальмував вже в лічені секунди. Поясніть мені, чому в цих світофорах водії повертають на зелене світло? Там переходи, люди йдуть, а машини повертають.
Barmalej до Оля Показати IP 7 Липня 2021 12:45
ви такий сильний диванний експерт, що стояли там на посту, чи як???? Тобто побачити і оцінити 150 км/год ви зуміли, а те що там з мосту вистачає відстанні на повну зупинку не зуміли !!!!!!