USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Клятва новопризначеного голови Луцької РДА

11 Квітня 2014 09:29
Під час представлення Юрія Цейка на посаду голови Луцької райдержадміністрації він сказав, що першого грудня дав собі клятву й готовий її дотримуватися.

Так, представлення нового керівника району відбулося сьогодні, 11-го квітня.

Юрія Цейка подякував за довіру та розповів про свою обітницю.

«Першого грудня я дав собі клятву не зрадити усім починанням, які розпочалися на Майдані у Києві. Там, біля бочки, не одну ніч я спілкувався з різними людьми - мільйонерами, трударями, медиками - про Україну. Витрачено багато часу й здоров’я. Я нестиму це до перемоги, звісно, сам не справлюся, однак, разом ми - сила», - сказав новопризначений голова Луцької РДА.

Щодо кадрової політики розповів, що масових звільнень не буде, адже багатьох керівників управлінь знає особисто, у них, мовляв, хороший досвід роботи й вони можуть повести за собою людей.

Голова обласної ради Валентин Вітер сказав, щоб усі не думали, що Луцький район «пристоличний», адже тут є багато проблем й роботи, а своєю присутністю висловлюють довіру й підтримку Юрію Цейку.


«Він був на Майдані, бачив біль, сльози людей, він бачить національну ідею, економіку» , - додає Валентин Вітер.

Після офіційного представлення, нового керівника привітали квітами й він зібрав першу нараду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Район Показати IP 11 Квітня 2014 09:32
Хі - хі - хі....
Боратин Показати IP 11 Квітня 2014 09:55
Він був на майдані ? Не смішіть. Він возив туди печиво як багато хто продукти харчування,але Цейко злодій і ми знаємо.
кмітливий Показати IP 11 Квітня 2014 09:56
На 1 фотці це що за чудо.Куди це Вітер руку пхає
Всезнайко до кмітливий Показати IP 11 Квітня 2014 10:07
Щось ніби як до члена потягнувся...
Кум до кмітливий Показати IP 11 Квітня 2014 11:20
Процес передачі хабара за призначення:)
Вітерець до кмітливий Показати IP 11 Квітня 2014 11:44
Це я так вітаюся, скоро в Луцьку гей-паради почну проводити)
111 Показати IP 11 Квітня 2014 10:01
Посмієшся на кутні, Район! Зараз і кадрову чистку і люстрацію, і зменшення зарплат зробить всім, то ще не матимеш хліба за що купити! Хоч би не слухав хто що нашіптуватиме, як попередній, а свою голову мав. Хіба може ти голова колгоспу якого, то смійся...
вітя Показати IP 11 Квітня 2014 10:07
ото кадри будуть і що не будуть корупцією займатись?? хто вірить
Ось Показати IP 11 Квітня 2014 10:08
Все то ти бачиш Кмітливий. Ще подивись на лице Цейки- воно також про щось говорить.
Село Показати IP 11 Квітня 2014 10:13
Дійсно гопкомпанія.
свідок Показати IP 11 Квітня 2014 10:32
Ви б чули що Пустовіт там молов - це жах! Звільнити всіх держслужбовців, хто під час майдану сидів у кабінетах і не вийшов підтримати акції протесту, а потім відразу каже, що є багато професіоналів і яких треба залишити на роботі... Це "вищій" пілотаж промов замполіта-губернатора і це у продовж 45 хвилин, люди аж з залу почали виходити! Цирк!!! О то "покерують" областю...
Знаю Цейка Показати IP 11 Квітня 2014 10:40
Боятись звільнень мають ті, хто тільки просиджує штани, Феодосієвич знає що і як і звідки береться і хто чого потребує - він справжній бізнесмен і господарник - і з людьми і для людей. Я вже писав - біля його хати в Голишеві огорожа від вулиці прозора. Якщо працівники РДА думають що їх робота це тільки бумажку написати, звіт скласти, цифирки придумати, якихось підприємців, підприємств напрягти на допомогу, на хорошу статистику - то це не з Цейком. Найкраще про нього скажуть люди які з ним працювали. А цькувати на даному етапі - як мінімум негоже.
журналіст Показати IP 11 Квітня 2014 11:28
усім своїм виглядом чиновники рядові, присутні на представленні, демонстрували своє ставлення до необхідності змін в країні. ооо... попонаставляють вони Цейкові палки в колеса. це той район, де треба діяти жорстко. по-моєму найгниліший він не у верхах РДА (респект Демчуку - він господарник, але волі й йому бракувало), а в низах: чиновник на чиновнику чиновника поганяє і всі нероби стовідсоткові. там-то треба мести мітлою. а Пустовіт дійсно багато говорив ні про що. хотілося почути про "слабкі місця" в районі, про конкретні завдання, а не загальні слова. хоча зрозуміло: найконкретніше завдання - вибори. але Цейкові так хочеться довіряти)))) побачимо.
Кришпинович Показати IP 11 Квітня 2014 15:01
Вова Демчук! Спасибо!
Рованці Показати IP 11 Квітня 2014 15:44
Твій Феодосієвич Злодій і шахрай як Москвич, Яручик - ригівський прихвостень і т.д.
Майдан Показати IP 11 Квітня 2014 15:51
Через таких неуків і бездар пропадає УКРАЇНА!!!
ЗЗЗ Показати IP 11 Квітня 2014 15:57
Президія.... Одна " еліта" району, а може і області.
Анонім до ЗЗЗ Показати IP 11 Квітня 2014 17:38
головою РДА бути нелегко! хай вам щастить
ав до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 17:42
а куди це Вітер руку пхає? ооооооооооооооооооооой ганьба
Район Показати IP 11 Квітня 2014 18:23
Ну це не саме гірше, що могло бути, у порівнянні з іншими районами - це взагалі золото. Але навіщо, це крісло Цейкові? Хоча чоловік симпатичний. Ну а Пустоцвіт - це брєд, позорисько, жах.
району Показати IP 11 Квітня 2014 18:51
Ото президія і керівництво району. Гвоздецький - злодій який обікрав Рокинівське підприємство і проти нього порушено 2 кримінальні справи. Веремчук - будучи працівником міліції в 90 -х обкрадав заправки і операторів. Ну а Цейко - це неук і аферист бютовський. Гопкомпанія. До чого довели Луцький район.
усім Показати IP 11 Квітня 2014 18:52
Цейко причетний до оборудок з землею по Боратину разом з Москвичем.
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 19:12
І знову старі жирні морди при портфелях. Фу
Валентин Показати IP 12 Квітня 2014 10:30
Від імені лучан вітаю Вас з цим відповідальним призначенням. Знаємо як нелегко буде, але віримо в ваш ентузіазм та енергію. Патріотам дорогу!
Луцьк Показати IP 12 Квітня 2014 17:45
Валя. А хто тобі дав право вітати від імені лучан . Ти напевно його прихвостень?