USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кличко остаточно вирішив стати президентом

16 Грудня 2013 19:00
Лідер партії УДАР Віталій Кличко вже прийняв рішення балотуватися на пост президента України. Про це він заявив на брифінгу в штабі опору в понеділок.

"Я вже прийняв рішення, я буду балотуватися на виборах президента України", - сказав політик.

Кличко вважає, що опозиція повинна висунути єдиного кандидата в президенти.

"Тільки об'єднавши зусилля, у нас є шанс протистояти чинній владі. Якщо ми цього не зробимо, то з'явиться ще й багато технічних кандидатів, які будуть відтягувати голоси", - додав лідер УДАРу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
електорат Показати IP 16 Грудня 2013 19:41
А що скажуть "кролик" та Тягнибок, да і Пєтруша ще свого слова не сказав?!:) А "Баба-Яга" проти...?:)
Ганс Показати IP 16 Грудня 2013 19:46
"Ich habe beschlossen, ich werde für die Präsidentschaftswahlen in der Ukraine laufen," -Ja, ja, ja - sagte Pistole.
TFA Показати IP 16 Грудня 2013 20:44
Тягнибок навряд чи підходяща кандидатура, він занадто радикальний з націоналістистичними гаслами. Яценюк, як на мене, не підходить, авторитетності не вистачає, чи що. А от Кличко нейтральна персона, він себе вже зарекомендував у світі як професійний боксер, він знає, як представити найкраще свою державу на світовій арені, його поважають. Головне, щоб у нього достойна команда була. Ну і Кличку немає сенсу красти, він сповна заробив собі, тому, ІМХО, йому можна вірити.
Віра до TFA Показати IP 17 Грудня 2013 08:27
Спочатку свою державу нехай податками підтримає!!! А порівняння боксера і політика... ну окрім сміху нічого не викликають!!!:)
TFA до Віра Показати IP 17 Грудня 2013 13:22
Щоб розікрали? :) Якраз дуже вдале. Так, дечому треба буде підучитися, але це справжній боєць, який має лідерські якості. Крім того, на світовій арені він вже в респекті, так що дарма Ви глузуєте...)
109 Показати IP 16 Грудня 2013 20:57
Може він і класний,але команда місцями підгнивша. Всіх же особисто не перебереш...
Майданутим Показати IP 16 Грудня 2013 23:13
Ви визначтесь з президентом. Клічку не можна по закону, і без вашої згоди воно вже пре...
Проти Показати IP 16 Грудня 2013 23:16
Якщо людині дано бути талановитим боксером, то хай він і робить те що вміє. І нема що йому робити у політиці, тим більше бути президентом.
Вітольд до Проти Показати IP 17 Грудня 2013 08:29
Правду кажете, а то ще невідомо як удари по голові, під час кар'єри, дадуть про себе знати!:)
TFA до Вітольд Показати IP 17 Грудня 2013 13:28
А може він якраз таки природжений політик? :) Крім того, досвід у політиці у нього вже є. Хоча би варто відзначити, що він був радником Президента в 2006-2008 рр.
TFA до Проти Показати IP 17 Грудня 2013 13:24
У Вас є краща кандидатура? Чи хай Яник залишається? :)
Вас Показати IP 17 Грудня 2013 12:59
А тайсон в Америку президент ом
Проти до TFA Показати IP 17 Грудня 2013 14:50
Яник теж не варіант. Але у нас в країні на сьогодні немає такого лідера гідного бути президентом, щоб його поважали в державі і водночас рахувались у світі. А ця опозиція якщо скине Яника почне тягнути одіяло кожен на себе, забувши що вони разом стояли на майдані. І в результаті будуть нові майдани. Це вже ми проходили.