USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Коаліція узгодила кандидатів у члени нового Кабміну. СПИСОК

2 Грудня 2014 16:26
Коаліція узгодила усіх кандидатів в члени нового Кабінету міністрів. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на власні джерела.

Остаточний список кандидатів виглядає наступним чином:

Віце-прем'єр-міністр, міністр культури - В'ячеслав Кириленко

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ - Геннадій Зубко

Віце-прем'єр-міністр - Валерій Вощевський

Міністр Кабінету міністрів - Ганна Онищенко

Міністр економічного розвитку й торгівлі - Айварас Абромавічус

Міністр аграрної політики - Олексій Павленко

Міністр внутрішніх справ - Арсен Аваков

Міністр екології та природних ресурсів - Ігор Шевченко

Міністр енергетики та вуглепрому - Володимир Демчишин

Міністр інфраструктури - Андрій Пивоварський

Міністр охорони здоров'я - Олександр Квіташвілі

Міністр соцполітики - Павло Розенко

Міністр фінансів - Наталія Яресько

Міністр юстиції - Павло Петренко

Міністр інформаційної політики - Юрій Стець

Міністр молоді та спорту - Ігор Жданов

Міністр освіти і науки - Сергій Квіт

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко запропонував призначити міністром зовнішніх справ Павла Клімкіна, а міністром оборони Степана Полторака.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
екскурсовод Показати IP 2 Грудня 2014 16:31
Аваков залишиться, отже МВС і на далі не буде реформуватись, корупційні схеми залишаться, виних в гибелі людей не буде покарано, будуть тільки крайні.
Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 17:14
якщо ярема - генпрокурор,якщо терещук-голований мент Києва, то яких змін на краще можна чекати від того,хто їх призначив, треба перестати вірити в чудеса : з гі*на пулі не зліпиш
Дончанин до Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 17:28
коментар було видалено
Вацык Показати IP 2 Грудня 2014 17:22
Почему, в списке, нет Козака- Гаврилюка ?
Дончанин до Вацык Показати IP 2 Грудня 2014 17:31
коментар було видалено
Анонім до Вацык Показати IP 2 Грудня 2014 19:14
Депутат Гаврилюк (козак Гаврилюк) сказал, что пока не знает, как остановить рост доллара. Как жить то теперь? Ведь на него была вся надежда!
Вацык до Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 19:26
Может, Лапин знает ?
тактак Показати IP 2 Грудня 2014 17:57
Хватило розуму не призначати на посаду М.Мартиненко (той що Гузя просовує)!!! Ну а Наталя Яресько - це бувший співробітник Госдепу США і тепер буде головним фінансистом України??? Ну що - здали країну повністю! Вибороли...
екскурсовод до тактак Показати IP 2 Грудня 2014 19:10
Може Козак Гаврилюк буде тепер працювати в Госдепі США??? В нас що фінансисти закінчились??? Шо за бл*дство робиться в тій Україні???
Анонім до екскурсовод Показати IP 2 Грудня 2014 19:44
А может у украинских экономистов мозгов не меньше, чем у Садового?
Дончанин Показати IP 2 Грудня 2014 20:05
коментар було видалено
ЮЩЕНКО-ТАК:-) Показати IP 2 Грудня 2014 20:11
Кириленко при прищавому був віце-прем'єром-міністром соцполітики. Повний нуль. Тепер буде міністром калітури, якій прийде ппц:-)