USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кого із волинян не зачепить третя хвиля мобілізації?

6 Серпня 2014 18:30
Згідно із змінами до статті 23 до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», у якій йдеться про відстрочку від призову на військову службу, третя хвиля мобілізації не зачепить студентів та аспірантів денної форми навчання.

Про це під час телеефіру на каналі «Нова Волинь» повідомив військовий комісар Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Василь Худик.

Він зазначив, що 4 липня 2014 року у вищезгадану статтю внесли певні зміни. Також змінили й доповнили статтю 28, у якій йдеться про граничний вік перебування в запасі.

Загалом мобілізують практично десяту частину від тих, хто перебуває на обліку у військоматах області.

Нагадаємо, згідно із законом, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані:

заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);
чоловіки, на утриманні яких перебувають п'ять і більше дітей віком до 16 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди тільки за місцем проживання);
жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 16 років (такі жінки можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання);
зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд;
народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим;
інші військовозобов'язані або окремі категорії громадян у передбачених законами випадках.

Призову на військову службу під час мобілізації на особливий період не підлягають також студенти та аспіранти, які навчаються на денній формі навчання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучянин Показати IP 6 Серпня 2014 18:52
а раніше судимих призивають?
Андрій76 до Лучянин Показати IP 6 Серпня 2014 19:42
Так. В добровольці...
БЕРКУТ до Лучянин Показати IP 6 Серпня 2014 23:45
ТАК НА ВИПРАВНІ РОБОТИ ....
белое крыло Показати IP 6 Серпня 2014 19:45
коментар було видалено
алєню до белое крыло Показати IP 6 Серпня 2014 20:01
СюПрайз буде тобі..так в двері ..тук-тук
0501 Показати IP 6 Серпня 2014 21:03
Сынка романюка не забудьте.Как никак капитан,артелерист.Это херня,что он "офицер запаса".Да и коляшка "полковник" службы брелков украины.
0501 Показати IP 6 Серпня 2014 21:06
коментар було видалено
0501 для модератора до 0501 Показати IP 6 Серпня 2014 21:16
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 21:06
коментар було видалено
Коля Показати IP 6 Серпня 2014 21:24
мені пох..й мобілізація я судимий)))) нема худо без добра))
жора Показати IP 6 Серпня 2014 22:15
хто має гроші той закосить бо без грошей в студенти не беруть, хто косив від армії - їх не мобілізірують а загребають селюків яким нема за що відкупитись. хватить зайти в пару нічних клубів і назбирається батальйон або й два папєнькених синочків які все життя привикли жити за чійсь рахунок, а ще є куча героїв які під час майдану ходили з дринами і залякували мирне населення а зараз відкупились патріоти всрані, хто за..бісь жив- той так і буде жити, а бідолахи підуть за них під гради.
студент до жора Показати IP 7 Серпня 2014 12:10
який ти цікавий) якщо ти настільки тупий що тебе без грошей не взяли до ВНЗ то мені тебе шкода)
Саша Показати IP 6 Серпня 2014 22:33
180 тис військових +400 тис МВС + СБУшникі +охоронні фірми....а в АТО призивають селюків і тих кого вийшло зазомбіровати патріотизмом
Атих Показати IP 6 Серпня 2014 23:09
А тих хто по стану здоров'я не проходив на роботу і зараз безробітні перебиваються то там то тут беруть,а ті що працюють на шарових роботах не беруть за станом здоров'я
х Показати IP 7 Серпня 2014 12:28
А чого то тих нероб депутатів не беруть? От їх то в першу чергу треба туди послати, від них по любому толку нема.
Закон і порядок до х Показати IP 11 Серпня 2014 16:43
А в законі про мобілізацію чітко написано, що депутати під мобілізацію не підлягають. Ото ж
аргон Показати IP 7 Серпня 2014 15:39
судимих призивають в штрафбат.....
Лучяніну Показати IP 10 Серпня 2014 19:42
Залежить за що судимих, бо серед деяких нині не судимих є чимало таких, яких не засудили або через хабар судді чи прокурору, або через сильні зв'язки з можновладцями.
Орися Показати IP 11 Серпня 2014 16:40
Воєнного стану нема. Війну ніхто нікому не оголошував. На якусь там антитерористичну оперіцію мобілізують всіх підряд вже втретє. Хто повинен займатися терористами? Хіба той, що вчора овець пас чи трембіти робив? Що за дурня? З терористами не повинні розбиратися цивільні люди. Для цього в державі є спеціальні підрозділи, які цьому обучені. Навіщо наших синів забирають?