USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Кого із волинян відправлять у зону АТО

2 Вересня 2014 10:10
На Волині сформували новий підрозділ, який відправлять у зону АТО.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 2 вересня, повідомив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Так, з його слів, такий спецпідрозділ створили із волинських прикордонників.

Причиною такого рішення стало повідомлення від РНБО, у якому йшлося, що на території України перебуває понад 15 тисяч російських військових, тож ситуація – надзвичайно складна.

Окрім того, він звернувся до начальника охорони здоров’я Ігоря Ващенюка, аби той подбав про військових, які перебувають на лікуваннях у шпиталях:

«Зробіть так, щоб жоден поранений воїн не лежав у коридорах і ми не отримували регулярні скарги від бійців та їхніх сімей», - резюмував очільник області.

Також голова ОДА запропонува розмістити у Луцькій міській та Волинській обласній клінічних лікарнях тих поранених учасників АТО, для яких немає місця у Луцькому військовому госпіталі, якщо медзаклад буде переповненим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:18
перемога близенько!!!
Анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:21
Чия перемога?
Анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:34
наша!!!
Аня Показати IP 2 Вересня 2014 10:22
Хай цей Гунчик відправить своїх синів спочатку, а тоді ми дамо своїх. Хватить вбивати наших діток
айболить Показати IP 2 Вересня 2014 10:23
А яке відношення Ващенюк має до шпиталю? То парафія військових і вони туда нікого не пускають! Навіть якщо у лікарнях будуть порожні палати, то вони туда нікого не переведуть і нехай в них хлопці у коридорах лежать! От така держава і це все з Києва йде!!!
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:34
Того, хто не зможе відкупитися.
Олександр Показати IP 2 Вересня 2014 10:45
мало, мало ще "героїв, що не вмирають"(( розум спить ще, на жаль(( вибори важливіше(((
спостерігач Показати IP 2 Вересня 2014 10:53
Люди втомилися коментувати. Залишилися ті, для кого це робота. Не відповідайте тролям, не збільшуйте їм зарплату.. Більше того, що троль один, тільки ніки різні. Хай переб'ється трохи.
Олександр до спостерігач Показати IP 2 Вересня 2014 11:03