USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Колісник-молодший претендує на посаду в лісовому управлінні Волині

15 Липня 2015 11:50
14 липня 2015 року з Державного агентства лісових ресурсів України на адресуВолинського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшов наказ про проходження стажування сином колишнього голови управління Богдана КолісникаРоманом Колісником.

У наказі зазначено, що Роман Колісник претендує на посаду заступника голови Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, і з 15 по 28 липня 2015 року буде стажуватися саме на цій посаді, - повідомили у прес-службі обласної організації ВО «Свобода».
До слова, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, іншому сину Богдана Колісника – Зіновію, який обіймав посаду директора Маневицького лісового господарства, повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Нагадаємо, керівники волинських лісгоспів завдали збитків підприємствам на 700 тисяч. Їм інкримінують 4 статті, зокрема й підробку документів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
кріп Показати IP 15 Липня 2015 12:02
ну, шо бабло побіждає зло?
БОГ до кріп Показати IP 15 Липня 2015 13:20
завжди побіждало навіть я Бог нічого зробити не можу. Да і не міг бо князь світа цього американький долар він тут головний
111 до БОГ Показати IP 15 Липня 2015 14:07
Зніміть капелюха, панове, це ж долар!
изи до БОГ Показати IP 15 Липня 2015 17:06
страенно. Все сделанное в великом и могучем Китае приранено к доллару? причем тут бакс?
Олесь до кріп Показати IP 15 Липня 2015 14:59
Бабло - перемогло!. Колісник рулить далі.... Нажаль. Не боїться ні Антимайдану, ні ПС- навпаки... ОТАК,
лісівник Показати IP 15 Липня 2015 12:17
Колісники до своєї чорної мети ступатимуть по трупах. Оцю рижу гарбузу гнали з львівського лісу ср... віником, а воно претендує на посаду заступника. Де "Правий сектор"?! Може ще цьому прикладом по голові дати?. Усе повертається на круги своя... За що люди гинули!
Хлоп Показати IP 15 Липня 2015 12:21
Революція-не революція, а волинський ліс зачахне без Колісників:)). Цікаво а ким зараз працює цій нащадок?
апокаліпсис Показати IP 15 Липня 2015 12:29
малий стане прокладкою в схемах старого ))
ліс Показати IP 15 Липня 2015 12:30
з досвідом він напевно обігнав свойого татуся.Тримайся ліс.
Пітер пен Показати IP 15 Липня 2015 12:37
Де де правий сектор-бурштин миють а старий колісник купив тих бандюків разом з кедами джипа хероям подарував проплатив за амуніцію пального в талонах час від часу підкидає віддав кілька одиниць зброї.правий сектор від колісників нічим невідрізняєтся
Маневичанин Показати IP 15 Липня 2015 12:44
Наш радіон з самого ранку надів памперс мабуть чує грішок.дорогий богдан іванович заберіть йомка бо наш шеф піде з тормозіав-в запой хто буде царювати
До Пана Шеремети Показати IP 15 Липня 2015 12:51
Пане Сергію! Все, що у Вас найбільше і найкраще виходить - це "стук-стук", але вся проблема,що не в ті вуха! Скоро "підуть" Ваш шеф на вольні хліба, і Ви за ним теж підете! Хіба, що Вам може в смітничку звідти виїхати? Збирайте речі...і партія не поможе...мабуть...і Правий сектор не поможе...мабуть...
громада Показати IP 15 Липня 2015 13:06
Да шеремета вже в Київ поїхал " Вибачте!" це вони я чиста......
Патріот Показати IP 15 Липня 2015 13:13
Роман Колісник організовував людей на антимайдан під час Революціі Гідності !!! Самооборона Львівщини його поперла із Жовкви. Розгрібати неподобства діяльності Романа Колісника там ще будуть довго- це несплата податків у великих розмірах, і розкрадання державних коштів ст.191 ч.3 . Він майстер по доведенню держлісгоспів до банкрутства- проаналізуйте його трудову діяльність. Його основні цінності -бабло, баби і гульбан. Призначення Р.Колісника-це плювок на гідність волинян і демократичні перетворення в державі !!! Наша славна Волинь повинна знати своїх НЕГІДНИКІВ!!!
111 до Патріот Показати IP 15 Липня 2015 14:34
Його досвід - це основна цінність, а його баби йому допоможуть - як би вам цього не хотілось... ще будете проситись...але буде пізно...
Анонім до Патріот Показати IP 15 Липня 2015 16:00
100% правильно!!!!!!!!!
Так Показати IP 15 Липня 2015 13:16
Все, що може Шеремета - це занести наказ лісагенства до Волинських новин, а також піджати хвоста і бігти до ПС чи ще куди дальше... от чи поможе...?
321 Показати IP 15 Липня 2015 13:21
А чому стільки галасу? Ну прийшла людина на стажування, хай покаже ділові якості, все ж незвулиці людина - депутат обласної ради як мінімум, зо освітою лісник - чому б і ні!
Всезнайко до 321 Показати IP 15 Липня 2015 14:14
ПСу с**ка, і Данильчуку не допоможе, що він в Народному контролі...
Андрій Показати IP 15 Липня 2015 13:49
тупим тролям ) трольте хоть пообсирайтеся ) але ваші коменти це признак вашої тупості та слабохарктерності )
Бабай Показати IP 15 Липня 2015 14:00
Що шавки підлі, вже загавкали? Краще Ромчику побіжіть памперси принесіть. Старий Колісник мабуть все таки здурів.
лісник Показати IP 15 Липня 2015 14:17
шеремета розікрав все що було разом із ваською і ЛІДУНЬОЮ. Так що романові лишається лише піднімати все з нуля , а не красти, І з його досвідом він дійсно це зробить, як би ви цього не хотіли, Рома- вперед !!!!!!.
масік до лісник Показати IP 15 Липня 2015 14:34
лісник, супер!!! так тримати!!! Все буде добре, головне в це вірити , Лідок вже пора пакувати валізи!!
експерт Показати IP 15 Липня 2015 15:28
Лісівники, боріться, бо сьогодні всілася в незаслужене крісло ця тлуста рижа свиня, а завтра всядеться його брат і батько. І багато хто з вас буде пакувати речі. Один, за спиною якого шлейф кримінальних справ, бореться проти двотисячного колективу, перемагає і зробив злодію-сину посаду. Боріться, бо влада вам не допоможе - там такі ж педерасти. Є єдиний шлях боротьби - винести цю свиню на вилах. Раз він не побоявся прийти, то й не буде боятися сидіти. До виносу. Якщо не винесете, то невдовзі вони вас винесуть.
АТО Показати IP 15 Липня 2015 15:41
Його батька вигнали з посади не за добрі діла, всі знали що саме він занепастив галузь, синочок теж прослалився своїми ділами. Ми зробили революцію, скинули нечисть, пішли воївати за краще життя, і що ж тепер отримуємо. За що хлопці там полягли. Все повертається назад! Недопустимо!!!!! Нас багато і ми за правду! Роман краще тобі самому піти.....
изи до АТО Показати IP 15 Липня 2015 17:10
скинули...за що... все поверається ... назад...
Геній Показати IP 15 Липня 2015 16:49
Увага! Завтра збір усіх небайдужих біля центрального входу управління лг з собою мати вила і свячену воду щоб гнати погань
до генія до Геній Показати IP 15 Липня 2015 17:51
громаду потрібно гнати їх бабло. Рома до роботи. Васильку до 23 липня пока.......
123 Показати IP 15 Липня 2015 19:16
Ну що,вася і сірожа, скоро буде вам Пилип,Ирій,Зіна,Діма,Євген,Цісик,"Ь" )))
гоп стоп Показати IP 15 Липня 2015 19:55
х*ря вже в фотку не вміщається..а що буде як недай бог буде на новій посаді..
Радіон Показати IP 15 Липня 2015 19:58
Ще зеня візьміть на роботу а то дітей багато їсти хочуть а награбоване бабло закінчуєтся а заробити неуміє молоді дівчата сьогодні дорого коштують
телєвізіон Показати IP 15 Липня 2015 20:57
На днях ще повернеться в управляння к*рва з журналом. Готуйте площу. Внизу вона займала дві великі кімнати, а зверху – хороший кабінет.
знайомий Показати IP 15 Липня 2015 21:27
Люди добрі,що ви хочете з Колісника! Ви подивіться що робиться зараз в лісі! Як крадуть без відповідально ці прихвосні які прийшли після нього. Вернеться Колісник прибире ср*колизів всіх і буде порядок!
працівники-лісники Показати IP 15 Липня 2015 22:04
Василь Васильович не здавайтесь! Не кидайте нас, бо буде канєц і нам і галузі. Грошей нам не бачити, знову почнуться злидні. Нам з вами добре цей рік жилося! Ми вас відстоїмо! Не здавайтеся! Ви ж патріот, не такий як оті всі ! Ви маєте очолювати управління і крапка! Так що вперед кабанці, будемо вас відстрелювати по одному. Усьо -- поїзд пішов...
мамай Показати IP 15 Липня 2015 23:49
зграйка телепнів))) Ви одному ожиріння закидаєте - а іншому дівчат! Прикро що опускаєтеся до обговорювання "трусів"! ТТак як і самі журналісти - і сміх і гріх - тулите того Зеника вже до кожного забору - а що ж заспіваєте коли і він да хоч і в Маневичі знову вернеться!!!!! Ви хоч узріли де той корінь зла?
325 Показати IP 15 Липня 2015 23:52
Да-да, уважно подивіться останні новини- і вперед - встановлювати свої порядки в ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ...
месник Показати IP 16 Липня 2015 05:18
Родина крадіїв та брехунів! Я не дивуюся що оберуть саме його! В нас вся влада така! Ми на майдані билися за правду! Ось і маємо правду! А правда в нас одна! Та яку нам розказують!
Однодумець з експер Показати IP 16 Липня 2015 06:08
Чому люди терплять цих злодіїв Колісників? Блядунів, хамів, які знущалися над людьми і витирали об них ноги? Хтось задумувався над цим? Чому влада пхає їх силою, як в анус? Звідки ноги ростуть? Чому люди не кинули це жирне порося в смітник ще до того, як воно взялося за дверну ручку вхідних дверей приміщення управління? Ось вам відповідь на все. І будете терпіти доти, доки не захистите себе самі.
янтарщик Показати IP 17 Липня 2015 15:11
Втікай Радіон, поки ще непізно, прокурор Дарчик тобі недопоможе, грошей в тебе невистачить. Твої злочинні схеми вже підшиті в чорну папку і чикають "фаз" до внесення них до Єдиного реєстру досудових розслідувань в області.
отзив Показати IP 17 Липня 2015 15:13
Матеріали є по ч. 5 ст 191 КК України у великих розмірах. Чикаю вказівки внести о обласній прокуратурі. схема проста, люди допитані, чикаю недочикаюсь виписати Радіону повістку....
лісовик Показати IP 17 Липня 2015 15:15
А ти радіон навіть недогадуєшся по чому, тебе і здали свої, щоб самі вийшли сухі із криміналу.