USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Коли і наскільки дорожчатиме світло. Графік

26 Лютого 2015 17:50
Уже через місяць, із 1 квітня, в Україні розпочнеться період дворічного підвищення цін на електроенергію для населення. За цей час, до березня 2017-го, світло подорожчає в 3,5 разу, - інформує ТСН.

Відповідне рішення сьогодні вже затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

На сьогодні середньозважений рівень тарифу для населення становить 35,58 копійки за кВт/год. А через два роки буде 122,83 копійки.
Востаннє комісія переглядала тарифи на електроенергію для населення з 1 червня 2014 року, підвищивши їх на 10-40%, залежно від обсягів споживання. Максимальне підвищення тарифів на електроенергію для населення на 40% було встановлено лише для тих, хто споживає понад 800 кВт/год. на місяць.

Також цього року українців очікує підвищення тарифів на газ і тепло. Але детального графіка і затверджених майбутніх тарифів ще не оприлюднили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
балакун Показати IP 26 Лютого 2015 17:53
А де графік підвищення зарплат?
дідо до балакун Показати IP 26 Лютого 2015 18:12
Всі питання до свого працедавця.
Держслужбовець до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 18:31
Див. нижче - роботодавець (для всіх бюджетників) - держава, їй всерівно, "так треба".
дідо до Держслужбовець Показати IP 26 Лютого 2015 18:35
Вистачить штани протирати. На будові платять більше чи торговим агентом.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 19:07
і в якій школі тебе, такого вумніка навчали ?
до народу до балакун Показати IP 27 Лютого 2015 09:29
коментар було видалено
дідо Показати IP 26 Лютого 2015 17:58
Нічого страшного, будем більше економити та шукати підробіток у вихідні дні. За все потрібно платити і не чекати халяви.
Держслужбовець до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 18:07
А нам "підробіток" заборонений законом.... А зарплати мінімальні.
Бюджетник до Держслужбовець Показати IP 26 Лютого 2015 18:44
Не ний - я теж сиджу на бюджетці - теж отримую трохи більше мінімалки - не вистарчає - шукай нову роботу, займися комерцією - тільки не ний.
Анонім до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 19:40
Ви вже всіх дістали.Цікаво де ви працюєте,що вам любі підвищення ні до чого.Чи ви проплачені і тільки людей дразните?
економіст Показати IP 26 Лютого 2015 18:02
А де розрахунок собівартості 1 КВт електроенергії? Чи ахметову і подібним далі кишеню будемо набивати!?
еконмний економіст до економіст Показати IP 26 Лютого 2015 20:03
Недавно читав що собівартість 1 кВт складає 0,07-0,1 грн.
Ростислав до еконмний економіст Показати IP 27 Лютого 2015 00:27
Енергія вироблена на АЕС не вартує і 0.01грн/кВт. Чому збільшується вартість для населення, а не створюються мережі які б могли забезпечувати безперебійне постачання електроенергії споживачам? А тому, що всі обленерго прихватизовані і навіщо вкладати гроші, якщо наш безмежно ``багатий `` народнарод стерпить усі підвищення і сам собі будуватиме електролінії, а потім передаватиме на баланс нужденних ВАТ ОБЛЕНЕРГО, які зрадістю безвозмездно їх приймають.
Собівартість до економіст Показати IP 27 Лютого 2015 11:05
Розрахунок дуже простий, дерти і ще раз дерти там де капає хоч яка копієчка. На те й розраховують щоб була скрутна ситуація, на більше не здатні. А в мутній воді і рибку ловлять!
Anonymous Показати IP 26 Лютого 2015 18:05
Будем або рабами, і ними ж здохнем (платити), або вломим добряче по карку пакрашувателям! Самий дієвий метод - ВСІМ ОДИН МІСЯЦЬ покласти на оплату завищених тарифів те ж, що давненько лежить на наших зарплатах. Не треба ні Майдану, ні бунтів, очухаються вмить.
Луцьк Показати IP 26 Лютого 2015 18:10
Все йде до того, що єдиним стимулом ходіння на роботу для людей стане оплата комуналки - щоб з квартири на мороз не викинули, а вдягнутися, взутися, поїсти - то таке, сплетем постоли, почнем ткати тканину, і запивати добову норму хлібу добовою нормою води, задихуючи це добовим лімітом кисню!
???? до Луцьк Показати IP 26 Лютого 2015 20:25
Що сепаратисти, що місцеві працівники тепла, води, світла, бензина одне й теж військо?
Анонім до ???? Показати IP 27 Лютого 2015 18:19
А при чому тут "сепаратисти"? Як мені відомо "сепаратистьскі" регіони - дотаційні. Таким чином, без вже припиненного фінансування "сепаратистьскіх" регіонів Україна ці регіони вже не кормить. Іншими словами, Україна повинна жити краще без цих регіонів, чим разом з ними.
дідо Показати IP 26 Лютого 2015 18:15
Халяви більше не буде. Менше пити та курити будуть, купляти дешевші телефони. Відпочивати на Стиру ,а не у смердячій Турції. Одежу купляти у клітці Варшавки, а не їздити до польських бутіків
ВОНО до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 18:19
заспокойся накінець порошенкове оховстя! тобі господар будку побудував з якої ти і навкаєш на нормальних людей
дідо до ВОНО Показати IP 26 Лютого 2015 18:22
тявкав і буду тявкати!
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 19:09
намордника купи
Остап до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 20:27
Поцілуй сєню в лоб і чеши люлю з своїм бабо може попустить тебе старого чорта!
Анонім до ВОНО Показати IP 26 Лютого 2015 19:44
Нарешті признав кому служить.
Лучанин до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 18:47
Одежу "в клітці" тепер купують лише гості Луцька із далеких районів поліської частини Волині. Розумні люди вже давно використовують переваги мережевих магазинів, інтернету і не тільки. А - і ще - в польських бутіках зазвичай набагато дешевше ніж в тому самому Юванті)
Анонім до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 19:43
Ви видно отримуєте задоволення від того,що ваші земляки та всі українці з кожним днем гірше живуть.
УУУУУУ до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 20:20
МИ ЖИВЕМ ПО НОВОМУ !
відпочивальник до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 20:09
Убогий, а ти хоч раз був у тій "смердючій" турції, бачив який там сервіс і порівнював з совковим кримом? чи нормальна відпустка 10-12 днів раз на пів року чи на рік це має бути розкіш доступна лише нашим "небожителям"? А простому люду здихати біля вонючого стиру? Якщо у нас європейські тарифи, то і зарплати повинні бути теж відповідного рівня. Німці бензин 1,10 євро середня з/п - 2500, Ураїна 0,8$, тай зарплата 50$.
Оля до дідо Показати IP 26 Лютого 2015 23:00
Ціна одягу в "клітці" на Варшавці в рази дешевша ніж в Польщі!!!! Навіть коли курс росте, бо ж наші спекулянти ціни на своє барахло скласти не можуть.
ман Показати IP 26 Лютого 2015 20:49
Молодець дідо, ну ти і мочиш.
Анонім до ман Показати IP 26 Лютого 2015 20:59