USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Коли у Луцьку розпочнеться опалювальний сезон

17 Жовтня 2018 12:28
Опалювальний сезон у Луцьку розпочнеться тоді, коли температура повітря протягом трьох днів буде нижчою, аніж +8 градусів за Цельсієм.

Про це йшлося 17 жовтня під час засідання виконавчого комітету міської ради.

Як розповіла директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна, чіткої дати початку опалювального сезону немає.

«Чіткої дати початку опалювального сезону немає, адже температурний графік поки дозволяє не починати опалювальний сезону. Ми плануємо розпочати опалювальний сезон, коли середня температура буде триматися протягом трьох днів менше +8 градусів за Цельсієм», - зазначила посадовиця.

Вона закликала членів виконкому підтримати проект рішення про початок опалювального сезону без зазначеної дати, а опалювальний сезон розпочнеться окремим рішенням підприємства, прогнозується, що це буде 22-23 жовтня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучанка Показати IP 17 Жовтня 2018 12:51
Що за ... з цими +8??? це просто змова з аптеками! коли всі перехворіють - тоді включать опалення! при морозах! за що платити за ТАКЕ НЕДООПАЛЕННЯ!
Анонім до лучанка Показати IP 17 Жовтня 2018 14:45
Не розумію кому потрібне зараз опалення,в мене в квартирі всі вікна відкриті вдень, бо жарко.
так Показати IP 17 Жовтня 2018 12:53
у власних буддинках вже ДАВНО народ повключав опалення! а в багатоповерхівках люди не живуть?!!!
лучанка Показати IP 17 Жовтня 2018 14:17
В будинках живуть люди, а в квартирах, хіба хтось нас за людей має. Хотя би в садочки, школи повключали опалення.
Просто Показати IP 17 Жовтня 2018 14:18
До чого ця мова зверху? костри паліть в бочках як мерзнете. зараз вам як луцьктепло йо№бе тариф за опалення, то будете казати що платити немає чим. на дворі під 30 градусів днем, поки цього достатньо. ви збирайте гроші спочатку на опалювальний сезон! він буде цікавим $ !!!!
Тепло Показати IP 17 Жовтня 2018 14:36
Не треба нам його ще включати. Хто має субсидію, той і верещить про включення. а в мене цілий день вікна відкриті. Ще рано!
Холод Показати IP 17 Жовтня 2018 14:55
Прийшло 15 жовтня і включайте а не температури на вулиці міряєте. Деж ваш градусник стоїть міряєте вдень чи вночі. Ті що там голосували вже давно дома повключали опалення чи не так?