USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

«Коли усі були рівномірно бідні, тоді все було добре», - головний медик Луцька

19 Червня 2014 17:10
Луцьку медицину фінансують лише на 50% від загальної потреби.

Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства сьогодні, 19 червня, повідомив начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федір Кошель.

Він зазначив, що поряд із вищезазначеною проблемою є й інша – підвищення цін на медикаменти у межах 60-70%, а на окремі ліки – й на усі 100%. Окрім цього, не всі пігулки зареєстровані, а це ускладнює процедуру їх закупівлі.

«Розумію, що держава все оплатити не може. Але проблем у галузі дуже багато. Медичні технології прогресують, і з кожним роком коштів у медицину потрібно вкладати все більше й більше. Сучасні досягнення медицини дозволяють, до прикладу, швидше поставити діагноз, але люди собі такого дозволити не можуть. Раніше, коли всі були рівномірно бідні, та й новітніх технологій не було, - тоді було все добре. А тепер от є диференціація й, відповідно, з’явилися проблеми», - зауважив Федір Кошель.

Разом з тим депутат Луцькради Ганна Кравчук підкреслила, що луцькі медики - надзвичайно прогресивні, швидко переймають досвід та їздять за кордон. Утім, найболючішим є те, що вони опановують методики і технології, які не може оплатити держава.

«Ми не можемо придбати ліки й медичні засоби. Їх вартість вища, ніж вартість, задекларована Кабміном. Однак, на сьогодні намагаємось придбати хоча б усе найнеобхідніше для невідкладної допомоги», - каже голова профільної комісії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 17:26
у медицині є й інша проблема, про яку мовчить пан Кошель - ПОВАЛЬНА КОРУПЦІЯ.
СаньОК до НЕЛУЧАНИН Показати IP 20 Червня 2014 12:10
І нафіга ви даєте хабарі ?
НЕЛУЧАНИН до СаньОК Показати IP 22 Червня 2014 00:32
ти в лікарні лежав ? бачив, скільки вперед ногами кожен день вивозять ? не дасиш - дуже великий шанс, що і тебе вивезуть. у цивілізованих країнах ця проблема вирішується дуже просто: взяв хабар - копен дупен і вовчий білет. пішов на базар цибулею торгувати
всі Показати IP 19 Червня 2014 17:38
рівномірні лохі всьо добре.не давйте брати не будуть.то ернупроблєма всього людства іт.д. не нудить самого?не боїться бо знає що не порстрадає дивлячись на башкаленків,климчуків..
НЕЛУЧАНИН до всі Показати IP 19 Червня 2014 23:55
є інший рецепт: взяв - вигнали з роботи без права відновлення. так у цивілізованих країнах поступають із хабарниками
ганна кравчук Показати IP 19 Червня 2014 17:39
не підкаже скільки тисяч в неї посада хірурга?15?
СаньОК до ганна кравчук Показати IP 20 Червня 2014 13:11
Якщо людина дає хабаря за робоче місце, значить планує з цього місця мати зиск. З іншого боку, чомусь хабарі несуть всі, то може проблема не в медицині, а в нас самих?
НЕЛУЧАНИН до СаньОК Показати IP 22 Червня 2014 00:33
а ти попробуй притягни хабарника до відповідальності. проблема у системі влади, яка їх покриває
ілля Показати IP 19 Червня 2014 18:27
хай розкажуть про корупцію
і розкажуть до ілля Показати IP 19 Червня 2014 19:32
і покажуть
Kexfyrf Показати IP 20 Червня 2014 10:13
Продається все - від посад до медпослуг, а державні гроші -як приємне доповнення до основних надходжень. Якби жили на зарплату , то посади стільки не коштували б!!!
Лікар Показати IP 20 Червня 2014 10:35
«Коли усі були рівномірно бідні, тоді все було добре», - головний медик Луцьк. Цікаво за рахунок чого збагатився і збагачується пан Кошель?
НЕЛУЧАНИН до Лікар Показати IP 22 Червня 2014 00:35
виключно на благодійні пожертви колег-лікарів, як подяка за надані посади