USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Команда КВН «Замок Любарта» запрошує на третю річницю

1 Березня 2016 09:44
У Міжнародний день сміху луцька команда КВН «Замок Любарта» відзначить третю річницю.

Про це повідомляють організатори заходу.

Так, вітатимуть іменинника учасники телепроекту ліга сміху - Команда Любимий Город (Харків), Сахара не Надо (Ілічівськ), абсолютний переможець шоу Розсміши коміка - Констянтин Ізюмов, а також переможці Ліги Сміху - 2 капітана 1955 (Київ).

Святкування відбудеться 1 квітня у стінах облмуздрамтеатру. Початок о 19.00.

Вартість квитка - від 60 гривень.

Тривалість шоу - 2 години!

Окрім гумору організатори підготували ще дуже багато сюрпризів!

Власники квитків мають змогу потрапити на закриту вечірку в ресторан «Шоу Базилік», одразу після завершення концерту. Квитки можна придбати в касі драмтеатру та в ресторані Шоу Базилік.

Телефон для довідок: 72 54 60, а також 067 119 119 9.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
123 Показати IP 22 Лютого 2016 15:23
Знову старі жарти
ап Показати IP 22 Лютого 2016 16:17
Замок шоу це так голосно, що аж смішно)))
13 Показати IP 1 Березня 2016 10:20
Наші звичайно поза конкуренцією. Але дуже люблю І Марка, І Любимий Город в них дуже класні і симпатичні хлопці. Треба піти, продовжити життя)))
Федя до 13 Показати IP 1 Березня 2016 13:02
наші поза конкуренцією? Ви теж я бачу юмаріст)) забагато на себе беруть хлопці щоб називати концерт замок шоу...це напевно хочуть зробити дешеву пародію на Варяти шоу.
13 до Федя Показати IP 2 Березня 2016 09:03
Таки да))) Тільки не юмаріст, а юмарістка)) Просто своїх критикувати якось не хочеться, а схожу заради Сахара і Любимого Города
Женя Тихонов Показати IP 2 Березня 2016 21:12
Хлопці хоча б щось роблять , а не просто сидять та критикують усіх! Бажаю їм вдалого концерту!Хоча вже залишилась менша половина залу! Молодці!!!! Це як мінімум спроба зробити місцеве гумор шоу на високому рівні!
Олена Показати IP 2 Квітня 2016 21:31
Враження: хлопці намагалися перекричати гучний музичний супровід, тому частину слів можна було почути лише затуливши вуха, а більшість (бо ще й скоромовкою!) потонула у гвалті. А ще костюми - то спеціально для сміху чи хлопці з них давно виросли вшир?..