USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • PLN 9.80 9.95

Команда Волині посіла третє місце на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

16 Серпня 2021 21:22
У місті Дніпро завершився командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих, який тривав протягом 12-16 серпня 2021 року.

У змаганнях участь взяли волинські веслувальники та показали чудові результати, здобувши низку медалей у скарбничку області, повідомляє Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Зокрема, золоті медалі здобули:

Рибачок Андрій та Свиридюк Віктор у каное–двійці на дистанції 1000 м,

Троцюк Володимир та Свиридюк Віктор у каное–двійці на дистанції 5000 м,

Богдан Куницький, Андрій Рибачок, Свиридюк Віктор, Троцюк Володимир у каное–четвірці на дистанції 200 м,

Повх Марія у байдарці–одиночці на дистанції 500 м,

Грабовець Ілона у каное-одиночці на дистанції 1000 м,

Кисіль Антон та Чабан Богдан у каное-двійка на дистанції 500 м.

Срібними призерами стали:

Троцюк Володимир та Грабовець Ілона у каное–двійці мікс на дистанції 500 м,

Рибачок Андрій у каное–одиночці на дистанціях 200 м та 1000 м,

Кисіль Антон та Чабан Богдан у каное–двійці на дистанції 200 м,

Семенюк Тарас та Примачук Максим у каное–двійці на дистанції 500 м,

Грабовець Ілона та Ємельянова Анастасія у каное-двійці на дистанції 1000 м,

Кисіль Антон та Семенюк Тарас у каное–двійці на дистанції 1000 м.

Бронзові позиції п’єдесталу посіли:

Куницький Богдан, Свиридюк Віктор, Рибачок Андрій, Троцюк Володимир у каное–четвірці на дистанції 500 м,

Рибачок Андрій та Семенюк Павло у каное–двійці на дистанції 500 м,

Грабовець Ілона та Ємельянова Анастасія у каное–двійці на дистанції 500 м,

Гузь Андрій та Семенюк Павло у каное–двійці на дистанції 200 м,

Рибачок Андрій, Свиридюк Віктор, Примачук Максим, Троцюк Володимир у каное–четвірці на дистанції 1000 м.
Змагання були відбірковими на чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, який відбудеться у вересні у Копенгагені (Данія). Отож, за підсумками змагань на чемпіонат світу відібралися Вандюк Юрій, Повх Марія, Рибачок Андрій та Свиридюк Віктор. Також зауважимо, що Морозюк Богдан та Примачук Максим виконали норматив Майстра спорту України.

У загальнокомандному заліку команда Волині посіла 3 місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів і бажаємо нових спортивних здобутків і переможних п’єдесталів!