Командир батальйону «Луцьк» привітав волинян з Днем захисників і захисниць України
14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці та у День Українського козацтва, українці відзначають День захисників і захисниць України. З цієї нагоди командир батальйону оперативного реагування «Луцьк» полковник Олександр Тиводар привітав побратимів та всіх причетних до свята.
«Дорогі захисники і захисниці! У нас на всіх – одна країна, одна рідна мати і один рідний дім, у двері якого увірвались чужинці. В нас одна мета – перемоги їх!
Саме на ваші плечі випало непросте завдання поставити крапку в протистоянні, яке триває 400 років. У війни немає терміну придатності – вона тривала навіть тоді, коли нас з вами ще не було. Але саме в цей час ворог розбудив весь світ і поставив нас на поріг вибору – мати чи втратити свою країну!
Я схиляю голову перед тими, хто виборює і виборював у всі роки нашу Незалежність. Перед тими, кого немає з нами і перед їх батьками і рідними!
Ви, наші козаки і козачки, захисники і захисниці, яким в цей непростий час хочеться побажати міцного здоров’я, мужності, сил і великої віри! З вами вся Україна, з вами Бог і захист Божої Матері! Сил усім нам на шляху до Перемоги! Вона буде неодмінно!
Зі святом вас! Слава Україні! Героям Слава!»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Дорогі захисники і захисниці! У нас на всіх – одна країна, одна рідна мати і один рідний дім, у двері якого увірвались чужинці. В нас одна мета – перемоги їх!
Саме на ваші плечі випало непросте завдання поставити крапку в протистоянні, яке триває 400 років. У війни немає терміну придатності – вона тривала навіть тоді, коли нас з вами ще не було. Але саме в цей час ворог розбудив весь світ і поставив нас на поріг вибору – мати чи втратити свою країну!
Я схиляю голову перед тими, хто виборює і виборював у всі роки нашу Незалежність. Перед тими, кого немає з нами і перед їх батьками і рідними!
Ви, наші козаки і козачки, захисники і захисниці, яким в цей непростий час хочеться побажати міцного здоров’я, мужності, сил і великої віри! З вами вся Україна, з вами Бог і захист Божої Матері! Сил усім нам на шляху до Перемоги! Вона буде неодмінно!
Зі святом вас! Слава Україні! Героям Слава!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.