Комендантська година в новорічну ніч: у Луцькій громаді заборонили корпоративи й феєрверки
Під час комендантської години з 00:00 до 5:00 у закладах громадського харчування, торгово-розважальних центрах, готельно-ресторанних комплексах Луцької територіальної громади діятиме заборона на святкування корпоративів.
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Крім того, у період дії правового режиму воєнного стану заборонено використання піротехнічних виробів: феєрверків, петард та салютів. Ці заходи спрямовані на забезпечення громадського порядку, належної організації безпеки дорожнього руху та виконання алгоритму дій при сигналі «Повітряна тривога».
Читати ще: Новий рік в умовах війни. Як відзначатимуть свята у містах України, зокрема й у Луцьку
Поліцейські цілодобово нестимуть службу та стежитимуть за дотриманням встановлених вимог і правил, передбачених правовим режимом воєнного стану. Кількість нарядів поліції буде збільшено задля безпеки та спокою громадян.
Порушників комендантської години та тих, хто ігноруватиме заборону на використання піротехніки в новорічну ніч, притягатимуть до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Крім того, у період дії правового режиму воєнного стану заборонено використання піротехнічних виробів: феєрверків, петард та салютів. Ці заходи спрямовані на забезпечення громадського порядку, належної організації безпеки дорожнього руху та виконання алгоритму дій при сигналі «Повітряна тривога».
Читати ще: Новий рік в умовах війни. Як відзначатимуть свята у містах України, зокрема й у Луцьку
Поліцейські цілодобово нестимуть службу та стежитимуть за дотриманням встановлених вимог і правил, передбачених правовим режимом воєнного стану. Кількість нарядів поліції буде збільшено задля безпеки та спокою громадян.
Порушників комендантської години та тих, хто ігноруватиме заборону на використання піротехніки в новорічну ніч, притягатимуть до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
ВІРУС
Показати IP
21 Грудня 2023 11:31
БІЛЬШЕ ТРЬОХ НЕ ЗБИРАТИСЬ.
Олександр
Показати IP
21 Грудня 2023 11:32
ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНІ.
Аліна
Показати IP
21 Грудня 2023 14:22
Приходьте в Моджо! Там відчинено
ветфельдшер
Показати IP
21 Грудня 2023 15:18
Дякую місцевій владі за тишу. А то деякі виродки, незважаючи ні на що, в новорічну ніч готові ходити на вухах.
Лучанка
Показати IP
21 Грудня 2023 18:57
Думаю що в Сіті-парку нічний клуб Ринг буде гудіти ,як завжди.Для них закон не писаня,тай мажорам по всьому місту плюватм на війну,вони як гульдибанили,так і будуть.Чиновники також не відст ають,бо в них "желєзна бронь"
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27
Прив’язали до дерева та побили до смерті: у Києві п’ятеро молодиків закатували 58-річного чоловіка
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
У Ковельському районі – ДТП за участю мотоцикліста. 25-річного чоловіка доправили в лікарню
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.