USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Кому може поступитися місцем мер Володимира-Волинського, - ЗМІ

16 Січня 2015 09:44
Нещодавно міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк прийняв рішення не балотуватися на черговий термін, натомість буде стартувати на виборах до Волинської обласної ради по одному з міських округів. Про це з власних джерел стало відомо інтернет-ресурсу БУГ.

Також стало відомо про майбутнього кандидата на якого зробить ставку команда Саганюка. Швидше за все, це буде актуальний депутат Волинської обласної ради, директор Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат Валентин Вірковський. Його готові підтримати відомі в місті люди: Олег Барбелюк, Валентин Кошельник, Руслан Мороз та інші.

До виборчої кампанії будуть залучені підконтрольні команді мера політичні структури: Блок Петра Порошенка, Народний Фронт, Батьківщина та Радикальна партія.

Основним суперником Вірковського стане відомий волонтер Костянтин Зінкевич, який на минулих парламентських виборах зайняв друге місце в окрузі №19, поступившись тільки Ігорю Гузю, але розгромно переміг саме у Володимир-Волинському.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
З міста Показати IP 16 Січня 2015 09:50
Коли Зінкевич займався волонтерством - поважала його. Справді вкрай необхідна справа. Рішучий, толковий, активний громадянин. Але коли він захотів на волонтерстві заїхати у владу, це скидалося на спекуляцію. А ця інформація підтверджує його наміри знову "спекульнути" на волонтерстві.
Лучанка до З міста Показати IP 16 Січня 2015 09:53
То що, Зінкевич має вічно залишатися волонтером? На волонтерстві він якраз довів свої ділові якості, чому ви цього не хочете розуміти? Невже ви думаєте, що так легко "спекульнути" на волонтерстві? Спробуйте ним хоч трохи зайнятися, і ви побачите, що це не спекуляція, а важка справа.
злюка до Лучанка Показати IP 16 Січня 2015 15:19
Якщо в нього дуже добре виходить волонтерити, то будь ласка.... Чого пертися туди, куди не кличуть?
принда до злюка Показати IP 17 Січня 2015 16:49
А чого Вірковському пертися в мери. Благодійний фонд не допомагає ?
злий виборець до принда Показати IP 17 Січня 2015 16:54
Петро Данилович, ви заслужили на кілограм орденів по самі пятки, тільки йдіть вже з Богом і скажіть своїм комсомольських вихованцям з бандюками нехай десь дінуться. Терпіння громади не безкінечне.
Євген до Лучанка Показати IP 17 Січня 2015 22:02
Папа нікуди не йде .ПРОСТО ЧЕРГОВИЙ РОЗВОДНЯК І БРЕХНЯ. ЗАВТРА ВІН ПРИКАЖЕ СМЕРДАМ , ЩО ТІ ЙОГО "ПРОСИЛИ" ЩЕ НА ТЕРМІН....НЕ БУДЬТЕ ТУПИМИ ДІТКАМИ...
думаю до Євген Показати IP 17 Січня 2015 22:04
ТАК ЩО ВЖЕ СЛОВЕЧКО "ЛЮСТРАЦІЯ" ЗАБУЛИ? ОСТИГЛИ??? ЗА ЩО МАЙДАН СТОЯВ ???
З княжого міста до З міста Показати IP 16 Січня 2015 15:18
Підтримую цілком!!! Костя смиканув що може сісти в мерське крісло одразу після виборів у ВР. Після програшу на виборах активізувався по всіх ЗМІ з тією ж метою. "Спекуляція" на добрих подвигах ( які є наслідком подвигів та благодійності простих людей) не пройде, бо місту потрібен господарник а не мрійник. Хочеться сподіватися, що до виборів володимирчани це зрозуміють.
БАНДИТ до З міста Показати IP 17 Січня 2015 11:42
Якщо Вірковського підтримує мороз - я за!!! А ЩЕ КРАЩЕ ЯКБИ САМ МОРОЗ БАЛОТУВАВСЯ, ТО Я БУВ БИ В НЬОГО ЗАМОМ.
довбойобу морозу за до БАНДИТ Показати IP 17 Січня 2015 13:35
коментар було видалено
з Володимира до З міста Показати IP 17 Січня 2015 14:42
Якщо Зінкевич не спростує інформації щодо його кандидатури на мера, тоді ГАНЬБА таким волонтерами.
до сороки і сусіка до з Володимира Показати IP 17 Січня 2015 17:21
Шановні замовники статті - вас там точно не чекають, годі Вам неробам паплюжити гідних
яшка до З міста Показати IP 18 Січня 2015 09:33
А я пропоную навпаки- всі ми,нормальні люди, побачили хто першим помагає тим же бійцям і іхміх родинам. Да, за кошти пожертв. Але якби не волонтери, то ти б, колега, сосав х*й і цілував у дупу й далі. Дай можливість тим ххто зарекомендував себе. Ти ж тільки гадиш, гі*но таке
леді гаага до З міста Показати IP 18 Січня 2015 09:35
Якщо людина показала свою силу і волю для людей- іх треба підтримувати,а не таке поганство як ти
Андрій Показати IP 16 Січня 2015 10:19
"Команда Саганюка зробить ставку на Вірковського". Аякже, інакше бути не може. Порядним людям нема місця у владі. А Вірковський ще той комсомолець! Комуна непереможна!
життя до Андрій Показати IP 16 Січня 2015 15:11
Мороз підтримує Вірковського. Бандюки за педагога.....Вірковський це так ???
вірковський до життя Показати IP 17 Січня 2015 13:36
Ні. просто з дурнем важко мати справу
Євген до Андрій Показати IP 16 Січня 2015 15:14
Вірковський повинен відмежуватись від сказаного, або підтвердити сказане! Мороз - друган Вірковського....Ото даааааааааааааааа!
запитання до Андрій Показати IP 16 Січня 2015 15:16
А який сенс одного партійця на іншого?....Банда та сама залишається на місці!
Кому й для чого до Андрій Показати IP 16 Січня 2015 15:22
Костю теж здається комсомол не оминув))) А Вірковський дійсно гідна кандидатура і необовязково з папиної подачі. Поїдьте і подивітья як виглядає школа, де він директорує!!!!!! А чи найдете їй аналог в області?
Оля Показати IP 16 Січня 2015 10:32
Якщо з Володимир-Волинським все більш менш ясно,то у Нововолинську закручується інтрига. У нині діючого мера Сапожнікова позиція дуже хитка, хоча старий лис микита, схоче вчергове усіх перехитрити.Чи зможуть нововолинці висунути єдину кандидатуру.
Анатоль_ до Оля Показати IP 16 Січня 2015 13:30
Камишнікову Наталку Семенівну треба висувати! Агов,громадо!
свояк Показати IP 16 Січня 2015 11:32
Оба на, хіба це новина !!! Це ж не перший рік нас всіх мешканців Володимира- Волинського так розводять перед кожними виборами мера.Князь вирішив піти на пенсії - це ви так всі думаєте !! А думаєте неправильно і дуже глибоко помиляєтеся. Це його такий традиційний мудільно -комуняцький ход ! Бо прийдуть до нього в гості у міську раду старейшини міста ( престарелі комуняко-комсомольці )- а очолить іх граф-піп Гапон -впадуть на коліна і благатимуть : Княже наш ми тебе знову просимо ще на двадцять літ на міський престол. Ну хіба від такого відмовишся . Наш князь Саган вічно правитме містом Володимиром -Волинським. А як без нього , бо ж без його правління у місті і корови не телитимуться, і кури не зможуть нестися, і птахи мертвими з неба попадають.Так шо усє єщо впереді !!!
правдоруб до свояк Показати IP 16 Січня 2015 15:24
Не ваш Саган, ваш, шановний свояк - Пальонка. Ще діхтів у межі міста не потрапив! Одразу видно руку мастєєєєра!
До Олі Показати IP 16 Січня 2015 11:54
Чого у вас такі призентиції до Сапожнікова.? Не бачили ви ще поганих мерів. Грамотний , толковий, розумник, дійсно господар. А хочу вам сказати хитрий значить розумний. От би нам такого мера до Ковеля.
Нововолинськ до До Олі Показати IP 16 Січня 2015 12:26
То забирайте Сапожнікова до Ковеля, хай там нагосподарить ...
З княжого Показати IP 16 Січня 2015 12:12
А для Бугу - видання Гузя Руслан Мороз відома людина? Ой, не можу, прохфесіонали х...і!
З міста Показати IP 16 Січня 2015 13:03
В Саганюка вже точно дах поїхав , назвав відому людину міста Мороза Р, який прославився своїми бандитськими діями.
виборець до З міста Показати IP 16 Січня 2015 15:30
Ото хтось зробив Валентину Петровичу " рекламний ролик"...прліпивши до його світлого образу м о р о з а....Але це святая правда. Одне кодло.
Активіст Показати IP 16 Січня 2015 14:10
міркую , що перед виборами Громада вправі буде задати Вірковському і почути публічну відповідь , щодо "діянь відомого бандюгана мороза " .
факт Показати IP 16 Січня 2015 15:45
Всі партії у Володимирі підконтрольні Петру Даниловичу.Правда, від ригів і комуняк вже відмежувався?
сашко Показати IP 16 Січня 2015 17:37
А партія шляшка теж мерівська?він теж як ляшко???
007 Показати IP 16 Січня 2015 17:47
Так то черговий разводняк по владімірському - офігеть Данілич Саганюк добровольно відмовляється від громадського бабла !! Та не бути такому ніколи !!! А про " госпідарніка" Валеру Вірковського - так він всю жизнь на державних грошах ту школу утримує. Скільки держава грошей бухає в такі закладі то всім відомо - і Валера як безсменний депутат облради і директор інтернату всю житуху провів на таких грошах що багатьом директорам шкіл і не снилося . А ви гаваріте - хазяін, господарнік !!!
1982 до 007 Показати IP 17 Січня 2015 11:41
Який нах....він господарник , просто зі своїми комсомольцями вмів ділитися,, ото й пожив...Помер цар Борька- увірвалося. Може Гузя подоїть разом з кашельком.
Оксана до 007 Показати IP 17 Січня 2015 21:06
ну зразу видно 007 - людина недалека і необізнана. Знайдіть хоч одну таку школу по всій Україні! У всіх однакове фінансування і всі інші ледве кінці з кінцями зводять. А наша школа - гідний взірець не тільки в рамках міста чи області, а й усієї України. Тому , шановний заздріснику, прикрийте пельку.
правда пре до 007 Показати IP 19 Січня 2015 08:51
Такий інформований писака а й досі не знає, що Валєра тут нідочого)))) Валік його зовуть... ВАЛІК! В нас так завжди чув дзвін та не знає звідки він та яким вухом слухав ))))
007 придурок до 007 Показати IP 19 Січня 2015 22:21
коментар було видалено
зі школи Показати IP 16 Січня 2015 18:05
та того бабла і гуманітарки вистачає не одному вірковському а на всю банду. Знайшли хазяїна.
до школи до зі школи Показати IP 18 Січня 2015 15:52
А це ви у вашій школі збираєте погорільцю вірковському гроші на новий будинок? Скільки назбирали? Це він вас просив щоб якось виправдати новий будинок побудований в рекордні для директора школи строки??? Батьки ж бо допомогли)))))))))))))) Будівництво вже почалося?))))))
Оксана до до школи Показати IP 19 Січня 2015 23:36
А ти бачило уже збудований новий будинок? чи може було свідком збору коштів?чи може чуло, що хтось когось заставляв їх збирати? чи може знаєш, хто і чим допомагав?що за люди? - що не знаю, то збрешу аби облити брудом!
Ліля Показати IP 16 Січня 2015 18:20
У Нововолинську Сапога реально може перемогти тільки хтось з Бадзюнів,якщо звісно схочуть
Чи буде добре Показати IP 16 Січня 2015 23:01
Буде мером той кого обере населення Володимира ! Оберемо самого достойного з зареєстрованих кандидатів! Обирати треба не за лозунги і слова гарні а за справи які вже зробила людина ! Будемо мати те що оберемо не забувайте якого колись обрали мамедова от і мали
думка до Чи буде добре Показати IP 17 Січня 2015 16:48
Мамедов був мером а містом рулив САГАНЮК з лісгоспу, бо як би він тоді пішов в мери то так само заср.....ли би його тупаки як і Павла , бо бидло не розуміє що тодішні часи - не теперішні...
не байдужий Показати IP 16 Січня 2015 23:19
Кожен має робити те, що робить. А коли людина займається волонтерством, щоб здобути рейтинги і посади, то це вже не правильно. Роби добро, і бажано тихо, не піарся, щоб ніхто не знав. Тоді тебе поважатимуть всі, від мала до веліка! А так, зробив, фотозвіт - і в мери! А вот цікаво, хто автор статті цієї? Якийсь невідомий мольфар, який читає думки мера, та всіх, хто буде балатуватися???? До висновку: саме головне в мерстві- справитися з мерством, не завідую я тому, хто там працює чи працюватиме.
Буде Показати IP 17 Січня 2015 02:01
Кандидатів буде дуже багато але достойним напевно не буде так що знову будемо обирати з гіршого краще
Про писаку Показати IP 17 Січня 2015 02:07
Той хто написав статтю не знае що і Саганюкі Борбелюк і Вірковський і Мороз знають хто написав статтю дивіться фото і вгадайте це костян зінкевич чи ні ?????
журналіст з Володими Показати IP 17 Січня 2015 17:24
Про П.Мамедова : в ті роки в державі була страшенна криза і Володимир-Волинський нічим у ті роки не поступався таким провінційним містам Волині як Ковель чи Горохів.Зарплату затримували по всіх підприємствах Волині, і світло відключали всюди однаково, банкрутста та закриття підприємст також проходило однаково. Карбованець-гривня знецінувалася також повсюдно. Про П.Саганюка : за останні десятиліття в державі як не як відбулися економічно-соціальні зміни.Але за ці роки після П.Мамедова і в часи ( десятиліття) керівництва П.Саганюка Володимир-Волинський тепер багато чим поступається таким провінційним містам як Ковель, Нововолинськ, чи Горохів чи навіть Турійськ, зокрема за такими показниками як то -у Володимирі -Волинському найнижча в області заробітня плата, нульовий приток залучених зовні коштів та інвестицій.
журналіст з Володими Показати IP 17 Січня 2015 17:37
Отже , далі : у Володимирі- Волинському функціонує всього декілька бюджетонаповнюючих підприємства з яких це місцева пекарня ( хлібозавод) та невелика меблева фабрика " Гербор", невеликий цех з виробництва металопластикових вікон і один чи два кустарних цехи з ширпотребу . Зазначу у місті проживає майже сорок тисяч жителів!!!! Основним заробіттком для багатьох володимирчан є контрабанда, або таксо -фрі. А також поденна чи посезонна ( збір бульби , помідорів чи іншої с.г. продукціїробота по найму чи будівництво приватних особняків в інших областях . ....
ніде правди діти до журналіст з Володими Показати IP 19 Січня 2015 08:56
Якби отакі диванні журналісти встали, взялися до діла відкрили ще одне видання, або ще якусь приватну фірму, то б кілька людей вже було працевлаштовано. А так...пи....діти не мішки тягати, тут можна без упину вправлятися. А скільки ви податку сплачуєте з своїх доходів? Здається мені, що 0,00 грн. А тільки трубите скрізь, що все починається з нас!
до журналііста до журналіст з Володими Показати IP 6 Лютого 2015 23:33
а звідки тоді заробіток у журналіста на нову машину і триповерхову хатку, крім мізерної бюджетної зарплатки і скромного гонорару за підлабузні і огрішні замовні статейки???