USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Креативні волиняни самостійно борються зі сміттям

25 Травня 2015 13:44
Креативні володимир-волинці встановили у Слов’янському парку таблички із написом «Кинувши сміття на землю, не забудь хрюкнути».

Із закликом встановити біля Василівської церкви та у парку Слов’янському міні-борди, з інформацією стосовно дотримання чистоти, до мешканців Володимира-Волинського звернувся Андрій Кандиба у групі «ВолодимирІнфо» у соціальній мережі фейсбук.

Згодом хлопець виготовив власним коштом кілька табличок і закликав прийти у неділю в парк та допомогти їх встановити. На своєрідну акцію в підтримку чистоти відгукнулися шість осіб.

Спільними зусиллями вони встановили по парку таблички із написом «Кинувши сміття на землю, не забудь хрюкнути».

На зробленому Андрій, обіцяє не зупинятися і планує саме таким чином примусити громаду княжого міста дотримуватися чистоти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
З княжого Показати IP 25 Травня 2015 14:00
Молодці! Дякую, бачив таблички в парку!
Нововолинянин до З княжого Показати IP 25 Травня 2015 15:09
А я би краще б зробила напис замість "хрюкнути"-"гавкнути"!
з княжого також Показати IP 25 Травня 2015 14:15
Молодці! Тільки без образ - до дерева прибивати не потрібно.
z до з княжого також Показати IP 25 Травня 2015 21:44
прикручували 15мм шурупами до крони, мабуть найкращий і легший спосіб причепити до метрового стовбура на висоті!?-)
Сергій Показати IP 25 Травня 2015 14:19
там не прибито)))))
ха-ха Показати IP 25 Травня 2015 14:25
по всьому місту понавішувати треба і ще порося намалювати на табличці
Сергій до ха-ха Показати IP 25 Травня 2015 21:07
Порося і намальоване там. Будьте уважними)))))
Сергій до ха-ха Показати IP 25 Травня 2015 21:09
Будь ласка , ми ж не протии. Долучайтесь до акції. Деталі читайте тут https://www.facebook.com/groups/VolodymyrInfo/
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 14:36
пошкодили дерева. так не можна робити.
Сергій до Анонім Показати IP 25 Травня 2015 21:06
Де пошкодженні дерева? А ?
лисичка Показати IP 25 Травня 2015 16:29
гарно придумали я сьогодні бачила в парку побільше б таких табличок по всьому місту
Сергій Показати IP 25 Травня 2015 21:12
Наша спільнота https://www.facebook.com/groups/VolodymyrInfo/923460457721040/?notif_t=group_activity.Всі питання до адмінів) дякую.
Alex Показати IP 26 Травня 2015 15:50
А смітників доставили? Коли навіть хочеш викинути, то нести доводиться невіть куди.
Сергій до Alex Показати IP 26 Травня 2015 16:17
Ти жартуєш? у Володимирі смітників на душу населення найбільше по всій Україні!
Андрій Зиба Показати IP 26 Травня 2015 21:16
Дивні деякі коменти. Як нести до парку харчі чи напої то легко а як назад тару чи сміття, то важко. Логічно.
яна Показати IP 26 Травня 2015 21:39
Хочу щоб більше людей знало репостіть усі можливо хтось маэ номер до журналістів до депутатів... що творить влада наших хлопців просто посилають на мясо контрактників в/ч А2099 Золочевський Эвген Іванович продав хлопців за погони,,,наших хлопців відрахували з частини списали зброю майно та посадили у потяг до кіровограда в кіровограді ніхто й не знав що вони мали приіхати позабирали військові квитки на яких підставах іх тримають на яких підставах забрали військові квитки?????? Потім хлопці хотіли перевистися до своэі часті в В-В натомість ім сказали підпишете рапот що ви добровільно перевилися що поідите в ато тоді підпишим рапорт на переведення...іх змушують все підписати погрожють тюрмою...от скажіть чому так що влада добиваэться вои ж учасники бойових дій це так зараз можна. З людьми поводяться як з собаками що міноборони хоче довести на що дивиться Президент Украіни???? Що хоче влада 19 річні хлопці це вже доходить такий час що люди будуть вставати і буде ще один майдан!!!!
Павло до яна Показати IP 27 Травня 2015 00:40
Пані. тут взагалі то тема про чисте довкілля! Я вас розумію, але пишіть на форумах у фейсбуці, а головне прийдіть самі до журналістів і все це розкажіть!
і Показати IP 27 Травня 2015 23:09
Ще якби свині не ламали дерева та лавочки...Треба таких відловлювати, і лопату чи мітлу в руки і хай свій вихідний проведуть з користю для суспільства...Свині, це м'яко сказано-БИДЛО!!!!