Ковельські сміттєвози допоможуть прибирати цілий район?
![](/files/news/2008/08-27/1069-1u.jpg)
27 серпня на засіданні колегії Ковельської райдержадміністрації начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Анатолій Зінчук повідомив, що у місті Ковелі є сміттєвози, які не задіяні. Про це 27 серпня повідомляють «Волинські Новини».
За інформацією «Ковельської правди», Анатолій Зінчук зазначив, що вже питання з містом вирішено, аби їх задіяти у районі.
Не виключено, що міські сміттєвози у першу чергу скерують до Колодяжного, де є несанкціоновані смітники, хоч це приміське село вважається обличчям району, адже тут знаходиться музей-садиба Лесі Українки. Коли на засіданні колегії колодяжненський сільський голова Олена Філіпчук запитала у голови Ковельської РДА Валентина Скуби, як організувати санкціонований смітник, керівник району відповів прямо: «Поїдьте до Балака (начальник відділу комунального господарства Ковельського міськвиконкому, – ред.) і укладіть з ним договір, оскільки в них є вільні машини для прибирання сміття».
А місто тим часом вже допомагає району. Як повідомив Зеленський сільський голова Володимир Дригуля, сміттєвоз ремонтного житлово-комунального підприємства № 1 систематично забирає сміття з території Зеленської сільської ради. «Не у кожного лежить душа до навчання, до керівництва, є такі, що хочуть працювати», – мовив Володимир Карпович, характеризуючи стан справ у своїй громаді.
Довідково:
За період з 2007 по 2008 рік для потреб комунального господарства міста придбано п’ять сміттєвозів, які обійшлися для місцевої казни у 615 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією «Ковельської правди», Анатолій Зінчук зазначив, що вже питання з містом вирішено, аби їх задіяти у районі.
Не виключено, що міські сміттєвози у першу чергу скерують до Колодяжного, де є несанкціоновані смітники, хоч це приміське село вважається обличчям району, адже тут знаходиться музей-садиба Лесі Українки. Коли на засіданні колегії колодяжненський сільський голова Олена Філіпчук запитала у голови Ковельської РДА Валентина Скуби, як організувати санкціонований смітник, керівник району відповів прямо: «Поїдьте до Балака (начальник відділу комунального господарства Ковельського міськвиконкому, – ред.) і укладіть з ним договір, оскільки в них є вільні машини для прибирання сміття».
А місто тим часом вже допомагає району. Як повідомив Зеленський сільський голова Володимир Дригуля, сміттєвоз ремонтного житлово-комунального підприємства № 1 систематично забирає сміття з території Зеленської сільської ради. «Не у кожного лежить душа до навчання, до керівництва, є такі, що хочуть працювати», – мовив Володимир Карпович, характеризуючи стан справ у своїй громаді.
Довідково:
За період з 2007 по 2008 рік для потреб комунального господарства міста придбано п’ять сміттєвозів, які обійшлися для місцевої казни у 615 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042543)
Анонім
Показати IP
28 Серпня 2008 07:53
Ще б менше смітили ті сміттєвози, коли їдуть дорогою на сміттєзвалище в напрямку Турійська
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.