USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Козацькому роду нема переводу, або у луцьких «правосєків» - поповнення

27 Червня 2015 15:32
Такої зустрічі пологовий будинок міста Луцька не бачив ніколи: бойові машини камуфляжного кольору, хлопці і дівчата в одностроях, червоно-чорні прапори рвуться в небо, сльози щастя, квіти, гірлянди і жовто-блакитні кульки. Так, у третьому запасному батальйоні ДУК ПС – довгоочікуване поповнення.

Маленьке майбутнє нації, міцний, наче горішок, козачок, народився 24 червня 2015 року близько 2:15 ночі луцьких «дуківців» - друга «Аргона» та подруги «Волі».

«З Днем Народження, маленький козачок! Будь гідним, мужнім і сміливим, як твій батько. Будь наполегливим, міцним і незламним, як твоя мати, будь вільним сином своєї Батьківщини. Вітаємо щасливих батьків та бажаємо маленькому козакові звитяги, здоров`я на довгому життєвому шляху. Нехай твоя доля буде легкою та щасливою!» - змахуючи радісну сльозу, кажуть побратими і посестри щасливих батьків.
Очікуванння дитини було тяжким: війна на сході, «Аргон» практично весь час перебував на передовій, лише зрідка заглядаючи додому. «Воля» до останніх тижнів вагітності активно допомогала в проведенні акцій і заходів: з штабу, як і всі, верталася додому опівночі. Нелегко було всім.

«З давньої-давнини люди добре знали: нове життя - це перемога над смертю. Новонарождена дитина означає абсолютну перемогу над злом, і ніяке лихо ніколи не занапастить радості від першого крику немовляти.Такого ажіотажу і піднесеного настрою в 3-му Запасному Батальйоні ДУК ПС «Волинь» не було вже давно, поки 24 червня в сім`ї друга «Аргона» і подруги «Волі» не родився синочок. Але ніхто не забуде тієї миті, коли в батальйоні з самого ранку поширилася ця радісна новина про народження «маленького правосєка»: друг «Дерун» пританцьовував за кермом бойового «дракона», подруги «Мавка» і «Ласка» плакали від щастя, обійнявши одна одну, комбат «Устим» тихенько посміхався, дивлячись на захмарене небо, «Тінь» метушливо обдзвонювала всіх і шукала, хто має надувати кульки для зустрічі.
Раділи всі, та тільки кожен по різному. І в кожного з нас саме тоді зародилася надія: наша справа не марна, все що ми робимо, заради кого ми воюємо, заради кого кожного дня ризикуємо життям, кидаємо домівки, забуваємо про себе, все це робимо, - заради них, біля кого мати співає колискову, заради наших дітей.», - діляться щасливими емоціями бойові друзі молодих батьків на сайті «Сектор Правди».
Й тільки Аргон задумливо спостерігав за святковою метушнею, обережно тримаючи маленького козака на руках. Нове життя - це перемога не тільки над смертю. Це перемога над самим собою: над своїми страхами, над своїми проблемами, над своїм болем і своїм жалем. Нове життя починається в кожного з нас.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
123 Показати IP 27 Червня 2015 15:56
Вітаємо вас ! І не слухайте цих клятих москалів))
567 до 123 Показати IP 28 Червня 2015 10:25
А звичайним людям в'їзд на територію заборонений, а ці на пару машинах закатілі
Ромашка Показати IP 27 Червня 2015 16:08
Хай лялька здоровенька росте на радість батькам)) Вітаємо))
Анонім Показати IP 27 Червня 2015 16:16
З них точно хабарів не вимагали. Хі-хі. Так що вчіться жити по-новому. Не хочете платити хабарі, Хочете, щоб до вас відносилися по-людськи - вступайте в Правий сектор.
Анонім до Анонім Показати IP 27 Червня 2015 23:37
Платили як всі . вітаю с народженям УКРАІНЦЯ. Чрговий піар з прапорами
макс Показати IP 27 Червня 2015 17:38
Народження дитини - завжди щастя. А ті, хто робить з цього політику - елементарно не праві. Нехай росте здоровий!!!!!!!
Дончанин до макс Показати IP 27 Червня 2015 17:53
коментар було видалено
отако до Дончанин Показати IP 27 Червня 2015 18:18
Ну, так хто ж тобі лікар. Учи матчасть. Тоді знатимеш, скільки гетьманів, починаючи з Вишневецького, родом із Волині.
Дончанин до отако Показати IP 27 Червня 2015 20:11
А когда либо утверждал, что большинство Волынян - Украинцы, которые по определению отличны от тебя лично
Штефан, Луцьк Показати IP 27 Червня 2015 18:42
Вітаю! Ну, оцей козак, вже точно стане Гетьманом. Хай росте здоровим та великим на радість батькам і Неньці!
АС Показати IP 27 Червня 2015 18:47
Гетьмани у нас всі, от працювати немає кому. Нехай здоровий росте на благо батьківщині.
рома Показати IP 27 Червня 2015 18:54
вот де проводиться ато биля род дома.
Віктор ФЕДОСЮК Показати IP 27 Червня 2015 19:30
Вітаємо Побратимів! Козацькому Роду - нема переводу!!!
Бармалєй до Віктор ФЕДОСЮК Показати IP 27 Червня 2015 21:13
Пан Федосюк, Як завжди правий
Лариса Показати IP 27 Червня 2015 21:12
Приєднуюсь до щирих вітань. Хай росте козак на радість батькам і усій родині та на славу Україні!
Анонім Показати IP 27 Червня 2015 21:25
Зоопарк, мля. Ыліта "нації"
Містерія до Анонім Показати IP 27 Червня 2015 23:22
Дончанин, дрин ти холуйський, заглохни
АйСіТіВі Показати IP 27 Червня 2015 23:21
Воленько, рости сина гідним нащадком Вкраіни. Аргон, татусю молодий, вирости сина справднім патріотом)Вітаю вас, хороші)
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 00:10
прочитав статтю, дивно чому у них замість імен якісь собачі клички - ніби ж і не бояться дуже сильно нікого на цей раз, бо сфотографовані без балаклав, а свої справжні імена чомусь приховують...
Анонім до Анонім Показати IP 28 Червня 2015 00:43
Кому треба, тому й відомо
Анонім до Анонім Показати IP 28 Червня 2015 18:06
А навіщо тоді взагалі ця стаття, якщо "кому треба, тому й відомо". Може й президенту, міністрам, всім простим громадянам "клички" придумаємо??? У паспорті так і будуть писати - "Олень" чи "Вівця" ))). А чого - це ж модно зараз. ))) Бред якийсь.
Мейден Показати IP 28 Червня 2015 00:44
Журналістка - правосечка, кому невідомо. не вірите - перевірте.
Ж. до Мейден Показати IP 28 Червня 2015 13:41
Ти дибіл?) Але ти правий, краще бути ким завгодно, ніж дибілом)
Брат Показати IP 28 Червня 2015 13:15
Шо той Лималь на всі фото лізе