USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Очільника ПС Нововолинська виключили з організації

23 Липня 2015 16:04
38-річного очільника Правого сектору у Нововолинську Андрія Фафлея на псевдо «Сенсей» виключили з організації.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у штабі ДУК ПС Волинь.

Так, згідно із наказом командира 3-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору «Волинь» Віталія Ковальчука громадянина України Андрія Фафлея виключенили з рядів батальйону за недотримання дисциплінарного статуту, що суперечить моральним принципам та неписаним правилам поведінки у лавах організації.

Як заявив очільник волинських добровольців, відтепер Андрій не має права представлятися бійцем 3-го ЗБАТ ДУК ПС «Волинь» та вчиняти будь-які дії від імені батальйону. А при скоєнні протиправних дій чи злочинів Фафлеєм Андрієм Вікторовичем бойові побратими просять звертатися в органи УМВС.

Про деталі виключення колишнього однодумця з лав Правого Сектору у штабі ДУК не повідомляють, посилаючись на те, що конфлікт - виключно внутрішній, й «сміття із оселі виносити не варто».

Нагадаємо, колишній боєць Добровольчого українського корпусу Андрій Фафлей після повернення зі сходу очолив Правий сектор у Нововолинську. Йому 38 років, це відомий у місті інструктор із карате. Навчається на 5-му курсі Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова за спеціальністю «політолог».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
викладач Показати IP 23 Липня 2015 16:11
ну все правильно - каратист, а навчається на політолоха....
студент до викладач Показати IP 23 Липня 2015 16:49
Ти , вумнік, забув як в мене хабара за екзамен брав?
Нововолинськ Показати IP 23 Липня 2015 16:19
Наступна черга за Ковальчуком. !00%!
Штефан, Луцьк Показати IP 23 Липня 2015 16:43
М-декс-сен-сей" І гроші від Сапожнікова не допомогли. Не купився "ПС". Отакими і мають бути справжні оборонці народу - націоналісти.
Наталія Камишникова до Штефан, Луцьк Показати IP 23 Липня 2015 17:53
які гроші, гімно? він до революції маєтки Фірташа охраняв
Іван Показати IP 23 Липня 2015 16:52
Зараз в політиці без знань бойових мистецтв - провал кар'єри
Анонім Показати IP 23 Липня 2015 18:47
" А при скоєнні протиправних дій чи злочинів Фафлеєм Андрієм Вікторовичем бойові побратими просять звертатися в органи УМВС." Таким чином, якщо звернетесь до органів УМВС по питанню злочину дійсного побратима ПС, то очикукуйте дій проти вас, як сепаратистів, інших побратимів з ПС.
Громадянин Показати IP 23 Липня 2015 19:15
щось не дуже віриться у це виключення......
Анонім до Громадянин Показати IP 23 Липня 2015 21:31
Ну, знаешь. Он возглавлял Правый сектор у Нововолынске. Следовательно, у него определенные мозги имеются. Поэтому його виключення з лав ПС дуже ймовірне.
справедливий до Громадянин Показати IP 23 Липня 2015 22:54
До одного місця заяви Ковальчука, він як був ПС так і буде а печатка фірми в Дружиновича з Ковеля. Хоча позиція Фафлеєм на прес конференції проти Лімаля зрозуміла. Тому що один віджсиджується в Луцьку і робить роботу як 95 роки. Ну нехай розбираються!
911 Показати IP 23 Липня 2015 19:34
Взагалі той правий сектор гнати з Волині на схід, а таких як Сансей на передову!!!! Тількі ходять і брязкають зброею в мирних містах. Новітній рекет, вже зашугали деяких підприемців Нововолинська що ті бояться торгувати на базарі. Давно того сенсея треба посадити і на довго!!!!
дядя Показати IP 23 Липня 2015 19:54
Понабирали лохів і думали , що зможуть віджимати все, як в 90-і. Вас треба всіх розігнати , бо ви непотріб НЕНЬКИ УКРАЇНИ!!!!!!
Анонім до дядя Показати IP 23 Липня 2015 21:54
Клятий сепар! Если не согласен с этим, то объясни, в чем отличается твоя точка зрения от первоначальной точки зрения жителей Донецка и Луганска.
Громадянин Показати IP 23 Липня 2015 22:23
Таку людину, як Сенсей, не можна виключити, він скоріше піде сам. А подати інформацію можна як завгодно. Але він дійсно мав на меті встановити хоча б якийсь порядок.........та , напевно, через свої чіткі переконання став неугодним!!!!! І все тому, що не хоче йти разом з загальним стадом баранів, якими керують зверху!
Ага до Громадянин Показати IP 24 Липня 2015 12:12
Пфф...та перестаньте ви уже робити ідола незрозуміло з кого. Мнив сбе дядько вище, ніж був фактично. сенсей мля...ви у будь кого у Нововолинську спитайте - вам багато розкажуть, що то за персонаж.
Громадянин до Ага Показати IP 24 Липня 2015 14:52
А Ваша думка, як я бачу, формується виключно на тому, що вам розкажуть....)))) Самому мислити аж ніяк....??