Кожен бій може бути останнім, - Кличко
Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко заявив, що кожен наступний бій може стати для нього останнім.
Про це інформують ТСН.
Кличко-старший на прес-конференції, приуроченій до бою з поляком Томашом Адамеком, зазначив,що дуже серйозно поставився до Адамека, "тому що розумію, що кожен бій може стати для мене останнім".
"А в суботу моя мета - довести в черговий раз, що я по-праву володію своїм титулом. Минулого разу, як ви пам'ятаєте, Одланьєр Соліс зійшов з дистанції вже в першому раунді, і я пообіцяв не торкатися до наступного суперника перші 9 хвилин.
Так от - я передумав. На жаль, для Томаша, якому раджу не розслаблятися. Свою обіцянку не чіпати суперника перші три раунди я не буду стримувати", - заявив Віталій.
Характеризуючи поляка, Віталій запевнив, що "Адамек дуже непростий і швидкий суперник, він дуже амбітний і володіє відмінною технікою... Томаш кращий боєць, ніж Девід Хей, який є чемпіоном світу по балаканині".
Також Віталій відзначив, що Адамек є найсильнішим у світі боксером-суперваговиком після братів Кличків.
"Можливо, ми зможемо бути друзями після бою, але в суботу не буде ніякої дружби між Адамеком і Кличком, тому що він хоче забрати моє - пояс WBC.
А чи стане Адамек номером один у світі, подивимося. Але я запевняю, що пишаюся тим, що в мене є пояс, яким володіли Мохаммед Алі, Леннокс Льюїс багато інших великих бійців. І я ніколи не здам цей титул. Тільки в одному випадку втрачу його, якщо добровільно віддам федерації", - підсумував Кличко-старший.
Нагадаємо, що бій Кличко - Адамек відбудеться 10 вересня на футбольному стадіоні у Вроцлаві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують ТСН.
Кличко-старший на прес-конференції, приуроченій до бою з поляком Томашом Адамеком, зазначив,що дуже серйозно поставився до Адамека, "тому що розумію, що кожен бій може стати для мене останнім".
"А в суботу моя мета - довести в черговий раз, що я по-праву володію своїм титулом. Минулого разу, як ви пам'ятаєте, Одланьєр Соліс зійшов з дистанції вже в першому раунді, і я пообіцяв не торкатися до наступного суперника перші 9 хвилин.
Так от - я передумав. На жаль, для Томаша, якому раджу не розслаблятися. Свою обіцянку не чіпати суперника перші три раунди я не буду стримувати", - заявив Віталій.
Характеризуючи поляка, Віталій запевнив, що "Адамек дуже непростий і швидкий суперник, він дуже амбітний і володіє відмінною технікою... Томаш кращий боєць, ніж Девід Хей, який є чемпіоном світу по балаканині".
Також Віталій відзначив, що Адамек є найсильнішим у світі боксером-суперваговиком після братів Кличків.
"Можливо, ми зможемо бути друзями після бою, але в суботу не буде ніякої дружби між Адамеком і Кличком, тому що він хоче забрати моє - пояс WBC.
А чи стане Адамек номером один у світі, подивимося. Але я запевняю, що пишаюся тим, що в мене є пояс, яким володіли Мохаммед Алі, Леннокс Льюїс багато інших великих бійців. І я ніколи не здам цей титул. Тільки в одному випадку втрачу його, якщо добровільно віддам федерації", - підсумував Кличко-старший.
Нагадаємо, що бій Кличко - Адамек відбудеться 10 вересня на футбольному стадіоні у Вроцлаві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.