USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Кожні 30 секунд в пошуках роботи за кордон виїжджає один українець

24 Червня 2018 17:45
Соціологи проаналізували причини і масштаби трудової міграції. Як з'ясувалося, більшість із тих, хто виїхав – короткострокові мігранти.

Так, з 2015 і до початку 2017 року працювати за кордон хоча б один раз виїжджали 1,3 мільйона українців. Про це заявив завідувач сектором міграційних досліджень Інституту демографії та соціальних досліджень Олексій Познак, передає news.finance.ua.

Нашу країну залишають переважно люди середнього віку. Відтак податок із зарплати, який повинен забезпечувати пенсії або соціальну допомогу, в український бюджет не надходить.

- Бюджет повинен продовжувати утримувати пенсійну систему, бюджет повинен виконувати взяті на себе раніше соціальні зобов’язання, наприклад, з виховання дітей тієї людини, яка тимчасово перебуває за кордоном. Тобто, це все ті витрати, які залишаються в тому ж обсязі, їх треба фінансувати, – каже економіст Олег Устенко.

Переглянути масштаби трудової міграції можна на сайті ukrainianpeopleleaks.com в режимі онлайн. Згідно з його даними, кожні 30 секунд країну в пошуках роботи за кордоном покидає один українець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
АНАТОЛЬ_ Показати IP 24 Червня 2018 18:00
Це дуже хороше. Схвалюю та одобряю
Ліна Костенко Показати IP 24 Червня 2018 18:53
Ні щастя, ні волі, ні чуда, ні часу, хоч би про запас. Живу, все життя непочута, причетністю вбита до вас. Ні честі, ні мови, ні згоди, самі лише смутки і пні. Коханий мій рідний народе, ти збудешся врешті чи ні?!
скептик до Ліна Костенко Показати IP 24 Червня 2018 20:51
питання риторичне з часів монголо-татар
скептик Показати IP 24 Червня 2018 19:34
за хвилину - 2 людини, за годину - 120, в день - 2880, в місяць - 86400, за рік - 10036800, тобто при таких темпах в Україні через 10 років не буде працездатного населення
Ой до скептик Показати IP 24 Червня 2018 23:32
10 мільонів за рік?нас усіх менше 40....-за три роки буде пусто???
скептик до Ой Показати IP 25 Червня 2018 10:29
ну не всі ж виїдуть. залишаться слуги народу, діти, хворі і немічні
ото Показати IP 24 Червня 2018 22:06
та не хвилюйтесь. кожні 30 сек виїжджає але і кожні 35 сек хтось звідти повертається. населення меншає але нетак швидко щоб лякатись
Степан (Крымчанин) до ото Показати IP 24 Червня 2018 23:52
Наівняк. Забув -"Нас 52 млн"(була така соцреклама). Зараз офіційна цифра -42 386 тис. Неофіційна, розрахунки громадських організацій -25-27 млн. Щоден голодомор, Сталін з Гітлером разом не "схавал" таку кількість (половину!!!) населення.
скептик Показати IP 25 Червня 2018 10:31
це таємний план олігархів. зилишити (або завезти) мінімальну кількість рабів і ПАНУВАТИ