Кремль незабаром усуне Захарченка, - заступник командувача АТО
Дні лідера бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка полічені і Кремль активно шукає йому заміну. Серед можливих претендентів називається бойовик Мозговий.
Про це заявив заступник командуючого АТО полковник Валентин Федичев, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Донецької облдержадміністрації.
"Доля "лідерів" терористів, яких Москва знімає з їх бандитських "посад", у кращому разі - в'язниця. Захарченко цього боїться і зі шкіри геть лізе, щоб довести своїм кремлівським господарям нескінченну відданість і готовність виконувати найбрудніші доручення своїх кураторів. Одним з таких кремлівських завдань є пошук і фабрикація "фактів" про "грубі порушення" Мінських домовленостей з нашого боку. Саме з цією метою черговий лідер-невдаха вже більше тижня щодня дивує світ своїми "сенсаціями" про штурм Донецька українськими силовиками", - сказав Федичев.
З його слів, чого тільки не робив Захарченко для провокування "наступу сил АТО", "укро-фашисти" мало того, що не зрушили з місця, так вони ще і своїм вогнем на вогонь цих бандитів відповідають тільки в крайніх випадках.
Федичев зазначив, що Захарченко віддав наказ відкрити вогонь з території міста Ясинувата по Авдіївці з бойових машин "Град". Бандити стріляли одночасно з двох установок і випустили 14 снарядів.
"Також бандити Захарченка безпосередньо з Донецька вели вогонь з 122-мм артилерійських систем з території Донецького аеропорту - з гармат і танка, з села Жабуньки - з танків", - додав Федичев.
Він підкреслив, що бойовик Захарченко демонструє повне небажання робити хоч якісь кроки для встановлення миру на Донбасі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це заявив заступник командуючого АТО полковник Валентин Федичев, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Донецької облдержадміністрації.
"Доля "лідерів" терористів, яких Москва знімає з їх бандитських "посад", у кращому разі - в'язниця. Захарченко цього боїться і зі шкіри геть лізе, щоб довести своїм кремлівським господарям нескінченну відданість і готовність виконувати найбрудніші доручення своїх кураторів. Одним з таких кремлівських завдань є пошук і фабрикація "фактів" про "грубі порушення" Мінських домовленостей з нашого боку. Саме з цією метою черговий лідер-невдаха вже більше тижня щодня дивує світ своїми "сенсаціями" про штурм Донецька українськими силовиками", - сказав Федичев.
З його слів, чого тільки не робив Захарченко для провокування "наступу сил АТО", "укро-фашисти" мало того, що не зрушили з місця, так вони ще і своїм вогнем на вогонь цих бандитів відповідають тільки в крайніх випадках.
Федичев зазначив, що Захарченко віддав наказ відкрити вогонь з території міста Ясинувата по Авдіївці з бойових машин "Град". Бандити стріляли одночасно з двох установок і випустили 14 снарядів.
"Також бандити Захарченка безпосередньо з Донецька вели вогонь з 122-мм артилерійських систем з території Донецького аеропорту - з гармат і танка, з села Жабуньки - з танків", - додав Федичев.
Він підкреслив, що бойовик Захарченко демонструє повне небажання робити хоч якісь кроки для встановлення миру на Донбасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
