USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Кремль позбавить українців можливості заробітків в Росії, - ЗМІ

15 Грудня 2014 13:13
З 1 січня 2015 Росія введе обмеження стосовно українців, які приїжджають на роботу.

Про це у своїй статті для "Незалежної газети" написав російський прем'єр Дмитро Медведєв, - повідомляє "Gazeta.ua".

З його слів, для багатьох українців робота в Росії – "єдине джерело існування", але "завдяки діям України" Кремль буде змушений це джерело перекрити.

"З 1 січня 2015 року "сірі" українські працівники, які складають основну кількість тих, хто приїжджає, роботу без патенту в Росії не отримають. Більш строго ми будемо ставитися і до дотримання термінів перебування в нашій країні – 90 днів протягом півроку", – написав він .

Зі слів Медведєва, раніше було достатньо виїхати з Росії і знову в'їхати назад, щоб працювати наступні три місяці.

"Тепер до таких українців – "мандрівників" без патенту на роботу в Росію наші прикордонники будуть ставитися з підвищеною увагою", – заявив російський прем'єр.

За даними Медведєва, на сьогоднішній день лише висококваліфікованих фахівців і тих, хто трудиться з офіційним дозволом на роботу чи з патентами, – майже 400 тисяч осіб, а з 1 січня 2014 року в Росію в'їхали понад 4 мільйона осіб.

Він вважає, що можливі втрати українців, якщо вони позбудуться заробітку в Росії, оцінюються в 11-13 мільйона доларів – близько 7% ВВП країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
патрiот Показати IP 15 Грудня 2014 13:16
До полякiв поiдемо за копiйкою
Анонім до патрiот Показати IP 15 Грудня 2014 13:29
В Росії заробляють 1000 доларів а в Польщі 570. Різницю бачиш.
Вадим до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 16:35
Всё! Лафа кончилась. Когда мы ездили на заработки 1000 долларов, тогда это было 30 000 рублей. А сейчас 1000 баксов это 61 000 рублей. Сколько россиян в России, получают такие зарплаты? Так о тож, а Вы хотите, чтоб они нам платили 1000 баксов.
Дід Панас до патрiот Показати IP 15 Грудня 2014 13:34
1. Якщо вам візу дадуть ( а як пишуть ВН відмовляють багатьом, навіть мітингували під польским консульством) 2. Збирачам яблук там нема що робити, Росія їх не купує
Йухан до Дід Панас Показати IP 15 Грудня 2014 13:44
Не сумнівався що тут побачу діда пилипа. Де про росію він тут як тут. Якщо так тягне - ВПЕРЕД!
Дід Панас до Йухан Показати IP 15 Грудня 2014 14:08
Чоловік який пише під прізьвиськом "йухан" не вартий уваги, проте відповім - я корінний житель Волині, тут моя батьківщина і боротись за свої права я маю повне право. А от вас певно вже давно зачекалась Європа, хоча он тут нещодавно одні туди їздили, то після повернення сказали що наступного разу поїдуть все таки містами України, тут дурнів більше ніж там.
наталка К. Показати IP 15 Грудня 2014 13:24
Це добре!
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 13:28
Нема чого до фашистів їздити. Нехай таджиків більше навезуть.
Дід Панас до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 13:36
Годувати коли вони повернуться ти їх будеш? Їхні сім'ї теж? Роботу запропонуєш? А там наших більше ніж в Європі
Анонім до Дід Панас Показати IP 15 Грудня 2014 16:06
там чи в європі, яка різниця. ніякої, все одно не вдома. але на сьогодні працювати на країну, яка вбиває твою націю, це не підається навіть обговоренню. ...видно, не поховав ти своєї дитини від рук рашистів, не поховав.так що закрий свій гнилий рот.
Дід Панас до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 16:22
Докази в студію. Відео з російськими військами. Дуже хочеться побачити.
Дід Панас до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 16:22
нагадаю, ОБСЄ їх там не знайшла.
У-ух! до Анонім Показати IP 21 Грудня 2014 13:22
...а не в Росії ховалися від озброєного місцевого населення герої 51 дівізії,через що і вижили...
Анатоль до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 13:37
Кулявлоб швидко переробить нас на таджикiв
віто до Анатоль Показати IP 15 Грудня 2014 14:15
над тобою, навіть, працювати не треба, ти повністю готовий.
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 13:43
В Європі та США працюють від 5-6 мільйонів українців, в РФ працюють до 2 мільйонів. В Україні знайдеться робота.
Дід Панас до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 14:12
"Українських заробітчан найбільше в Росії. Основна маса зосереджена у Москві та Підмосков’ї. Російська міграційна служба каже, що українців тут – 3,5 мільйони. Далі вже йдуть узбеки, таджики та інші національності." ББС, Україна.
Дід Панас до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 14:15
Як повідомляв УНІАН, Міжнародна організація з міграції (МОМ) оцінює кількість трудових мігрантів з України у 2,5 млн осіб, половина з яких працює в Російській Федерації, а інша - в державах ЄС. У 2012 році, за даними МОМ, заробітчани переслали в Україну 7,5 млрд доларів, у 2011 році - 6,6 млрд доларів.
балакун Показати IP 15 Грудня 2014 13:44
Зате Українська армія збільшиться на відповідну кількість.
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2014 13:57
Сразу видно что вы вообще не понимаете о чем речь идет. Патент получить не так сложно, это не визу получить. Едешь в ФМС, платишь деньги, работаешь. По поводу зп в россии на стройке. В основном зп чуть больше чему таджиков и немного меньше кидалава но все равно могут не заплатить и условия просто пздц
Коля до Лучанин Показати IP 15 Грудня 2014 14:26
Кидалово и уровень зарплаты зависит от того куда и к кому попадешь. Есть уже давно сложившиеся бригады украинцев, которые приезжают регулярно к одному и тому же работодателю. Зарплату они получают такую же как и бригады россиян, приехавших из других регионов страны.
Хлоп Показати IP 15 Грудня 2014 14:04
Треба будувати європейську державу у себе, а не у ворога! Для кого ж американські гвинтівки купують?
Млять Показати IP 15 Грудня 2014 14:48
Зараз в росію на роботу можуть їхати тільки холопи, жадібне бидло, а не люди. От саме через таких і називають українців хохлами, відносяться, як до нижчого сорту, бо й справді, ні гордості, ні гідності. Тільки не треба скиглити, що поздихаєте з голоду, як туди не поїдете, знаю багатьох, хто туди їздить - зажерливі куркуляки, що горлянки всім поперегризають і навіть за лайно своє вдавляться.
Хлоп до Млять Показати IP 15 Грудня 2014 15:07
коментар було видалено
Дід Панас до Млять Показати IP 15 Грудня 2014 15:12
Я думаю ти теж як і вони хочеш жити в комфорті, от і їдуть туди де платять і де є робота. Запропонували б тобі з десяток зелених в місяць, тільки й пил за тобою стояв би, працював би в "Московії" і сопів би в дві дірки, "патріот"
Хлоп до Дід Панас Показати IP 15 Грудня 2014 15:20
Ага, поїхав би))) В нього і гордість, і гідність аж пре, бо він "вищого сорту" за "бидло", він і тут знайде себе в швидкому будуванні європейської держави...
Млять до Хлоп Показати IP 15 Грудня 2014 16:08
Уявити ти собі звичайно такого не зможеш, але так, є і гідність, і гордість, і далеко не все можна собі дозволяти, робити і терпіти за гроші. Гидко, що всякі хлопи і діди пилипи громадяни нашої країни. Тьфу на вас!
віра до Млять Показати IP 15 Грудня 2014 16:45
Підтримую тебе повністю,!!А цих пилипів, холопів читати гидко, вони як народжені в кацапіі , а не вУкраіні, тішаться з того, над чим треба плакати і поют хвалебні оди там ,де смішно...
Хлоп до Млять Показати IP 15 Грудня 2014 16:51
Агов, Млять! На нас то ладно вже тьфу тричі, ти про себе: то ти взяв вже на себе відповідальність за країну чи ще ні?
Млять до Хлоп Показати IP 15 Грудня 2014 17:37
У тебе шиза в стадії загостренні? "мниш" себе наполеоном, чи то пак, у вас же зараз новий "герой всех времен и народов", х@йлом? По- перше не створюй ілюзію масштабності, бо ти, пилип, гандончанін, і ще кілька подібних смердючок це далеко не більшість, а по- друге, щодо відповідальності, то я, як повнолітній повноправний громадянин своєї країни відповідаю за себе, за свої вчинки, дії і переконання, та за своїх дітей, доки вони не повнолітні.
Хлоп до Млять Показати IP 15 Грудня 2014 20:44
Молодчинка! Пишаюся тобою! Але за краiну, за ii розчленення, за жебрацькi пенсii та стипендii, якщо ще будуть, за тепло i свiтло в оселях, за курси 16 та 22, за нове Сомалi, за 500 тис. переселених та 5000 загиблих украiнцiв(!) (чи то не масштаб для лицаря-патрiота?) ти, гiдний скакун, вiдповiдальнiсть береш?
Млять до Хлоп Показати IP 16 Грудня 2014 09:58
Я людина, а не скакун. Я тобі, дебільне, вже відповів, за що я реально можу взяти відповідальність, як звичайний громадянин країни, а не урядовець, не премьер, не президент, без пафосу і лозунгів. Поясни, що в твоєму розумінні "взяти відповідальність за країну"? Та й як тут можна брати відповідальність за щось, коли поряд живуть такі жертви аброрту як ти. Саме таке як ти привело парашистів на українську землю, і країна замісь того, щоб скористатись шансом на нове життя, який був після Майдану, тоне в крові.
Хлоп до Млять Показати IP 16 Грудня 2014 13:54
Ну вже б пора закінчити)). Ти людина? Ти - млять. А я - хлоп.
Млять до Дід Панас Показати IP 15 Грудня 2014 15:23
Сопиш у всі дірки, то й сопи далі, а інших по собі не рівняй.
Хлоп до Млять Показати IP 15 Грудня 2014 15:22
ВН також не підтримує холопів, жадібне бидло та зажерливих куркуляк! Вони не раби, раби не вони!
так Показати IP 15 Грудня 2014 15:54
ха, будо б чого переживати. наші люди роботящі, знайдуть кращу роботу. а от росіяни то засрутьс.. без наших роботящих людей, вони ж працювати не вміють і де вони таку дешеву робочу силу ще знайдуть, щоб працювали, як воли, а отримували копійки. рік і назад будуть просити. це ж вийо називається, а нашим українцям радили б до них і не їхати до цих ординців. всі країни світу визнають нас, як найпрацьовитішу націю, а ці, як завжди мають нас далеко. тьху на ту расєю. лайно.
мако до так Показати IP 15 Грудня 2014 16:03
ага
Дід Панас до так Показати IP 15 Грудня 2014 16:26
От .....! В росії проживає 145 мільйонів! І 2-3 мільйони українців їх утримують? Аби ляпнути. Але коли замість мозка працює мозочок то можна.
Анонім до Дід Панас Показати IP 15 Грудня 2014 16:55
ти маразматик. до чого ти це пукнув?!
Хлоп до Дід Панас Показати IP 15 Грудня 2014 17:00
Діду, ви і дійсно...тут мільйони - то занадто, вони погано усвідомлюються, коли мозочок вщерть заповнений гідністю
Анонім до Дід Панас Показати IP 15 Грудня 2014 17:58
Русские долго запрягают, но потом никуда не едут. Просто запрягают и распрягают, запрягают и распрягают. Это и есть наш особый путь. Григорий Горин
Хлоп до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 18:33
Ну дурные! Не то что украинцы, которые как запрягли 23 года назад, так и не знают, то ли распрягать уже, коль Европу уже осчастливили своим долгожданным приходом, то ли ехать дальше покорять Америку. А тут овес из России закончился((
60 до Хлоп Показати IP 15 Грудня 2014 19:47
коментар було видалено
Мако до 60 Показати IP 15 Грудня 2014 20:18
ага. особенно русский
і я про те ж... Показати IP 15 Грудня 2014 16:03
Дійсно, українці дуже старанна і роботяща нація.... Росія та загнеться без наших робочих....... )) зупиниться і будівництво, і розширення їхніх "городків"...... поки ж- то кацапи всю "водку" вип’ють, то і Росія завалиться...... Дурак ти, Мєдвєдев разом зі своїм Путіном!!!!! Наш славний і роботящий український Народ ніколи не згине.....
Анонім до і я про те ж... Показати IP 15 Грудня 2014 16:13
скоро путана з медвєдьом будуть самі сартіри мити і мочити там усіх. просто. якась хвора нація.
і я про те ж... до Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 12:46
Що хвора, то хвора.......і впертості не має меж.... нічого!!! І не таких нагинали)
НІНА ЛОГІКА до і я про те ж... Показати IP 15 Грудня 2014 16:59
Не треба думати, що незамінних людей немає!
Анонім до НІНА ЛОГІКА Показати IP 15 Грудня 2014 17:55
Біда сучасної Росії не в тому, що купка негідників вийшла із грязі в князі, а в тому, що багато гідних людей проробили цей шлях у зворотному напрямку.
Хлоп до і я про те ж... Показати IP 15 Грудня 2014 17:24
ВН хоча і щиро підтримує цю гарну думку, але скакати та співати у хорі пісеньку про Путіна категорично відмовляється! Бо вже збагатілися, зажерливі куркулі!
расєя до Хлоп Показати IP 15 Грудня 2014 17:50
— В Украине группа людей устроила флешмоб "Хто не скаче — той москаль!" — Фашисты! Нацики! — На "Русском марше" в Москве (февраль, 2012) тысячи людей выкрикивали "Россия для русских, Москва — для москваичей! Кто не прыгает — тот хач! Кто не прыгает — тот чурка!" — И правильно! А то понаехали тут
Хлоп до расєя Показати IP 15 Грудня 2014 18:27
Вау! То тепер зрозумiло, звiдки прийшов майдан до нас! А то Янукович, США...а просто заздрили москалям!
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 17:57
Є відповідність між неосяжністю, безгранностью, нескінченністю російської землі і російської душі, між географією фізичної та географією душевною. В душі російського народу є така ж неосяжність, безгранность, спрямованість у нескінченність, як і в російській рівнині. - М. Бердяєв
ірина Показати IP 15 Грудня 2014 18:23
Правильно, нехай ідуть в армію, працють на країну, платять податки, будуть волонтерами. В країні війна. Ми в Україні не повинні забезпечувати пенсію їхнім батькам, виплати на дітей, військогвий збір. Нехай і вони попрацють.
Хлоп до ірина Показати IP 15 Грудня 2014 18:36
Браво, сонечко! То заберемо може паспорти та перекрити кордон iз ворогом? А ти ще хочеш стипендiю?
ЯЯ до Хлоп Показати IP 16 Грудня 2014 10:09
А ні, панькатись з тими хто до ворога в найми їде, будемо! І кордон перекрити треба , і паспорти забирати і виловлювати та в АТО, там от якраз будівельники потрібні! Війна є війна. І колись може таки СБУ наше займеться своєю роботою та вичислить тебе, пилипа, гандончаніна і в...башить вам по самі вуха, все що належить.
ГРОБ Показати IP 15 Грудня 2014 19:08
З 1 січня 2015 року забороняється продаж та обіг необробленого молока, сиру домашнього виробництва, а також мяса тварин подвірного забою. Так передбачено законом «Про безпечність та якість харчових продуктів» і тими зобов’язаннями, які Україна взяла при вступі до ВТО. Відтак, твердять фахівці з аграрних питань, 2015 рік стане серйозним випробуванням на міцність як для українських селян, для яких тваринництво залишається основним джерелом доходів, так і для вітчизняної тваринницької галузі в цілому. Бо, згідно з офіційною статистикою, переважно молоко і значна частина м’яса дотепер виробляються особистими селянськими та фермерськими господарствами. Рынков вообще не будет. Не будет домашнего молока, сметаны, солений, мяса, сала, выпечки, грибов и ягод. В ЕС частникам это продавать нельзя. Вообще. Представить себе Украину без бабушек, торгующих домашними продуктами, я лично просто не в состоянии. А придется…
Анонім до ГРОБ Показати IP 15 Грудня 2014 20:00
ну и далі плавай в своїх страхах та представляй. ))мечтать не вредно...
Джамшут і Равшан Показати IP 16 Грудня 2014 13:04
Масква начальника мана платить $ капуста.Давай работать !
Лівий сектор Показати IP 16 Грудня 2014 17:07