USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Кубок не залишився в Луцьку: визначився ще один переможець чемпіонату ДЮСШ-4 з мініфутболу

1 Березня 2025 20:12
Майже чотири місяці тривав відкритий чемпіонат ДЮСШ-4 з мініфутболу серед дітей 2016 року народження. Змагання зібрали 13 колективів, які в перший день весни визначили підсумкові місця і отримали нагороди.

Організував турнір КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 4» за підтримки департаменту молоді та спорту Луцькради та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Мініфутбол об’єднав команди з обласного центру Волині та сусідніх населених пунктів. Після матчів у два кола першість вибороли футболісти з Маневицької ДЮСШ. Вони опинилися на вершині турнірної таблиці, маючи найбільше перемог.
Друге місце посіли гравці луцького «Респекту», третя сходинка в гостей із Млинова – ФК «Іква-Стир».

Читати ще: У Луцьку – перший етап змагань із легкої атлетики серед школярів: хто у фіналі. Фото

Поза трійкою призерів фінішували: ФК «Рожище», «Міщани» (Горохів), UFT (Луцьк), ДЮСШ-4 (Луцьк), «Респект-2» (Луцьк), KLEVER (Луцьк), ДЮСШ Демидівка, «Амазонка» (Луцьк), «Локомотив» (Ківерці), UFT-2 (Луцьк).
Директор ДЮСШ-4 Віктор Калюх розповів, що чемпіонат із мініфутболу провели вперше, але в планах зробити його традиційним. Принагідно нагадав: два тижні тому визначилися призери серед дітей 2017 року народження.

«Вважаю, що завдяки активній участі дітей і допомозі партнерів турнір пройшов вдало. Для маленьких футболістів це перші кроки в спорті, тому, беручи участь, вони отримують атмосферу єднання і взаємопідтримки. Діти грали у своє задоволення», – розповів очільник спортшколи.
Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода акцентувала: гра у футбол гуртує дітей і додає позитивних вражень.

«Щовихідних діти мали змогу змагатися і грати в улюблену гру. А щирі дитячі емоції надихають працювати далі. Саме тому Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримує дитячо-юнацький спорт. Зараз важливо допомагати дітям у становленні та втіленні їхніх мрій», – наголосила Катерина Шкльода.
Читати ще: У Луцьку стартували перші курси самооборони для підлітків. Фото

Під час церемонії нагородження організатори відзначили найкращих гравців турніру. Найкращим захисником визнано Артура Засюка (Іква-Стир), нападником – Дмитра Шикуту (Респект), воротарем – Макара Терещука (Рожище). Найкращим гравцем чемпіонату став Лука Корольчук із Маневичів.
Усі команди отримали пам’ятні медалі й подарунки, а команди-призери підняли кубки. Завершили змагання спільним виконанням Державного Гімну.

Як ми писали раніше, у чемпіонаті ДЮСШ-4 з мініфутболу серед дітей 2017 року народження тріумфував луцький «Респект».

Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus