USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Кива на російському держканалі виступив за злиття України з Росією

29 Грудня 2021 13:18
Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива заявив, що виступає за злиття України та Росії в рамках єдиної держави. Це він назвав «словʼянським союзом».

Свою заяву Кива зробив в ефірі пропагандистського телешоу «60 хвилин», пише Бабель.

За словами депутата, останні вісім років РФ нарощувала військовий потенціал, щоб зараз почати диктувати свої умови та забрати «своє» – територію України.

«Сьогодні, через вісім років, Росія почала диктувати умови та заявляти про свої права. Права на ту територію, яка, справді, на мою думку, має бути в одному союзі. Нашому словʼянському союзі», – сказав Кива.

Політику Кремля та окупацію Криму він назвав «чудовою політичною грою», яка «заслуговує на повагу». Також Кива заявив, що «словʼянським народам» потрібно обʼєднатися і протистояти Заходу. Сьогоднішню Україну він вважає західною колонією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
? Показати IP 29 Грудня 2021 13:25
Чи є ще в країні Україні СБУ ? Бо як є, то чим воно займається ?
скептик до ? Показати IP 29 Грудня 2021 21:18
вйо до пармезана кадаркіна на возєднання
Луч Показати IP 29 Грудня 2021 13:27
На нари його!!! Досить його піарити !
Фіма до Луч Показати IP 29 Грудня 2021 14:05
А що не чули про депутатську недоторканність.?????...ось вона в дії ...
Мешканка Показати IP 29 Грудня 2021 13:29
Хай їде до Росії і живе там. Харьок!
Анонім Показати IP 29 Грудня 2021 13:29
Чому цих"за життя" тримають в Україні,це ж рабіновічі,ківі і інші,це криси,які гризуть країну з середини на користь Росії,чому СБУ цим не займається?
123 Показати IP 29 Грудня 2021 13:37
для сбу головне участь в схемах митниці, а ківа для них не зрадник.
псих Показати IP 29 Грудня 2021 13:59
коліно прострелити та опустити хоча він і так пітушара
Богдан Показати IP 29 Грудня 2021 14:29
Серапатист. Судити. Майно конфіскувати.
читач Показати IP 29 Грудня 2021 15:00
Як такому ідіоту не присвоїти "прохвесора"???
Киві Показати IP 29 Грудня 2021 16:06
Злили б тебе вже в унітаз, йолопе наркоманський.....
Спостерігач Показати IP 29 Грудня 2021 16:17
І де націоналісти, де демсокира, де порошенко з червоними лініями?
Клава Показати IP 29 Грудня 2021 16:26
це він хоче зливатись з нащадками ординців ?..
Чубатий скептик Показати IP 29 Грудня 2021 20:28
Батько наш Джо Байден, Вика Нуланд маты. Разом нас багато, Нас нэ подолаты.
скептик до Чубатий скептик Показати IP 29 Грудня 2021 21:21
с урни вилєз пєтушок, кукарєкнул свой стишок