USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лапін виділить для лучан аж півтори години часу

26 Вересня 2017 11:12
Для спілкування зі своїми виборцями нардеп від Луцька Ігор Лапін витратить півтори години. Всіх охочих поспілкуватись з депутатом запрошують у громадську приймальню депутата.

Про це нардеп повідомляє у Фейсбуці.

Зокрема, всіх охочих висловити свої проблеми, претензії та донести інформацію 26 вересня запрошують у громадську приймальню депутата, що на проспекті Волі, 50, офіс 35. Депутат прийматиме громадян аж півтори години – з 13:30 по 15:00.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬК ЗАЛИШИВСЯ «СИРОТОЮ» ПРИ ЖИВОМУ НАРДЕПІ

Зазначимо, що відповідно до моніторингу громадянської мережі ОПОРА, за станом на 2016 рік нардеп Ігор Лапін, не виявляв законодавчої ініціативи, не працював ні з виборцями, ні з місцевою владою. Того ж року, з провальним результатом тестування (третій – з кінця) хотів очолити Державне бюро розслідувань. Проте, вже в грудні з конкурсу він вилетів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Юлія Юлія Показати IP 26 Вересня 2017 11:23
Він спочатку взагалі написав з 13:30 до 14:00, і це ледь не о восьмій вечора! Йому ті виборці не потрібні зовсім:
Це ковельська Показати IP 26 Вересня 2017 11:42
Гн?да
Олег Показати IP 26 Вересня 2017 13:22
коментар було видалено
Миротворець Показати IP 26 Вересня 2017 13:24
Лапіна і його дружків, а особливо того дебіла кватирка - давно пора повісити за одне місце.... один крав і краде із своїх же виборців, а інший через нього прийшов до корита і теж ліс вивозить через Ковельську залізницю....моя б воля, а воно таки так і буде скоро -.......
Лучанин Показати IP 26 Вересня 2017 13:42
навіщо було обирати такого легко кажучи - козла????Цей козел вміє тільки пастись для себе і своїх обморожених козленят.....а цей вишкрібок, кватирка, саша, якщо не помиляюсь ще відчує людський гнів...він не тощо на волині не зможе існувати, в Україні місця не найде. СВИНОТА
RRESS Показати IP 26 Вересня 2017 16:47
Повідомив сьогодні на сьогодні. Це так спеціально, щоб ніхто не прийшов.
час-гроші Показати IP 26 Вересня 2017 17:41
щось забагато часу виділив,ой забагато.