USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лавров погодився підтримати мирний план Порошенка

20 Червня 2014 15:11
20 червня з ініціативи російської сторони відбулася телефонна розмова міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Керівник зовнішньополітичного відомства Росії привітав Павла Клімкіна з призначенням на посаду. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Під час розмови сторони домовилися направити зусилля на підтримку мирного плану Президента України Петра Порошенка, зокрема з акцентом на ефективному контролі українського кордону.

Зазначимо, під час сьогоднішньої телефонної розмови з Петром Порошенком президент Росії Володимир Путін підтримав мирний план Президента України Петра Порошенка.

Як повідомили у прес-службі Президента України, Путін висловив підтримку зусиллям з деескалації ситуації в Донецькій та Луганській областях, процесу припинення вогню та реалізації мирного плану Президента України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Українець Показати IP 20 Червня 2014 15:20
Дещиця правди. Путін Х**ло.
Адекватний до Українець Показати IP 20 Червня 2014 18:29
коментар було видалено
Оля до Адекватний Показати IP 20 Червня 2014 18:30
Про Путіна може. Молодець!
Оля до Адекватний Показати IP 20 Червня 2014 18:30
коментар було видалено
Анонім до Адекватний Показати IP 20 Червня 2014 22:46
яка етика і дипломатія може бути! путін не політик ,він кгбшнік ,цинічний,брехливий....... до ньго не можна застосовувати протокол дипломатії так що не пиши тут свій БРЕД! ще й нік собі такий придумав ,тобі непевно це болить що ти так себе насвав,насправді в реальному житті тебе напевно ніхто таким не вважає! коротше ти ДИБІЛ!
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 15:53
Это позор всей украины.Культуры ноль
Вік до Анонім Показати IP 20 Червня 2014 20:27
От така тепер Руїна....
Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 18:28
"Лавров погодився підтримати мирний план Порошенка" - Украина подала в СовБез ООН проект решения по международному признанию "миротворческих инициатив Порошенко". Россия задержала рассмотрение этого проекта в СовБезе до ознакомления с ним. Вот и посмотрим, по решению СовБеза погодився чи не погодився Лавров "з мирним планом Порошенка".
Анонім до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 22:50
о пизду....ра ти де пропадав,в крим може їздив??? якось сумно без тебе було,а тут з твоєю появою якось дивно з"явилося тьма прорашисьтских ТРОЛЕЙ що просто аж голова кругом іде від вашої писанини!
Оля Показати IP 20 Червня 2014 18:29
Лавров брехло!
Дончанин до Оля Показати IP 20 Червня 2014 18:39
Конкретно, когда он соврал? Только со ссылочкой на первоисточник.
Українець до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 22:10
коментар було видалено
Анонім до Оля Показати IP 20 Червня 2014 22:57
Оля ви не встрягайте в дискусію з цими мудакми,це проросійські тролі які сидять тут для того аби компроментувати нас нашу владу і пресу до них треба відноситись не серйозно і як що їм щось відписувати то тільки з насмішкою і іронією ,тоді в них починається паніка і вони починають стукати по клавіатурі і ставити в свою підтримку відгаку! з ващою думкою погоджується напевно відсотквв 95 УКРАЇНЦІВ а всі їнші це зброд лайна яке пише тут свою пургу на підтримку рашки!
Українець Показати IP 20 Червня 2014 18:59
Коли він правду сказав, хоть 1 раз.
Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 20:15
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 20:21
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 20 Червня 2014 20:25
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 20:32
Моє бачення таке, смерть твоя буде довга і важка, ти прокленеш всіх своїх кумирів, ти будеш довго і важка помирати на грязному в фекаліях ватному памперсі. Страшна і негарна смерть. Не оптимістичне майбутнє. Фу.
Дончанин до Українець Показати IP 20 Червня 2014 20:34
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 21:17
Не встиг відповідь живого мертвяка прочитати. .
Українець до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 21:18
Ваша страна Рассея вот и п**те туда.
Дончанин до Українець Показати IP 20 Червня 2014 21:30
Моя родина - Донбасс. Почему я должен его кому либо отдавать?
Українець до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 22:11
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 23:01
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 23:04
ла-ла-ла-ла-ла
Анонім до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 23:13
судячи з твоїх коментів ,ти вітька янукович,нікого і нічого не визнаєш хочеш не зрозуміло чого вихваляеш пукіна ,говориш про переворот на майдані точно бля вітька!
Дончанин до Анонім Показати IP 20 Червня 2014 23:31
коментар було видалено
Українець Показати IP 20 Червня 2014 21:26
Гандончанін, невже здох с**а. Напевно побачив Путіна по телевізору і від радості просто здох.
Анонім до Українець Показати IP 20 Червня 2014 23:03
давай заганяй цьго піндоса,я взагаль не розумію ВН чого вони публікують коменти цьго шизіка дончаніна
пу Показати IP 20 Червня 2014 21:53
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 23:09
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 23:14
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 23:22
ВН не имеете права Я люблю Путина
я до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 23:29
І любіть його в Росії до смерті.... бажано його...
Дончанин до Дончанин Показати IP 20 Червня 2014 23:32
Опять кто - то под меня тусуется.