• USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60

Ліга Європи Шахтар забезпечив свій вихід із групи

6 Листопада 2009 09:32
Донецький «Шахтар» здобув перемогу в четвертому матчі групового етапу Ліги Європи і достроково забезпечив собі путівку до наступного раунду змагань, повідомляють «Волинські новини».
Матч «Тулуза» - «Шахтар» закінчився з рахунком 0:2. На початку гри господарі не скористалися двома реальними нагодами «розпечатати» ворота Андрія Пятова, у відповідь Жадсон змусив потрудитися голкіпера суперників Пеле ударом точно в кут. Наприкінці першого тайму форвард «Тулузи» Пентекот не зумів переграти Пятова після помилки захисника гірників Кучера, а нападник донеччан Луїс Адріано з вигідної позиції поцілив у поперечину чужих воріт.
Утім, після перерви Адріано таки відкрив рахунок після пасу Жадсона, а Олексій Гай - подвоїв завдяки передачі ще одного бразильця Вілліана. Відіграти один м\'яч мав нагоду Пентекот, якому вдруге подарував шкіряну кулю Кучер, однак гостей у черговий раз виручив Пятов.
«Тулуза» - «Шахтар» - 0:2.
Голи: Луїс Адріано (50), Гай (63).
Попередження: Сірьє, Мбенге, Берсон - Рац.
Результат іншого матчу в групі J: «Партизан» - «Брюгге» - 2:4.