Лікувати волинян-спинальників досі ніде
В Україні планують переобладнати здравниці під профілі тих закладів, які Україна втратила внаслідок анексії Криму.
Про це розповіла Міністр соцполітики Людмила Денисова під час прес-конференції для регіональних ЗМІ, яка відбувалася в Києві 10 листопада.
Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у зв’язку з ситуацією в країні, департамент соцзахисту Волинської облдержадміністрації не може направляти в санаторії спинальних хворих. Річ у тім, що в Україні є три спеціалізовані заклади, два з них перебувають в анексованому Криму, а третій – у раніше окупованому бойовиками Слов’янську. Тож, цього року там оздоровити спинальних хворих немає змоги.
Нині триває робота з переобладнання закладів для лікування спинальних хворих в Одесі та повертається до життя санаторій у Слов’янську, пояснила Міністр Людмила Денісова.
«Держава втратила здравниці Пирогова і Бурденка в Криму. Ми маємо кошти, але не маємо місця, щоб забезпечити лікуванням таких громадян. Тривають роботи, щоб переобладнати під ці потреби санаторії в Одесі, зокрема, «Салют». Також повертається в систему охорони здоров'я Слов’янськ», - каже Людмила Денісова.
Відтак, поки тривають роботи з відновлення санаторію в Слов’янску і переобладнання одеських здравниць, спинальних хворих немає де оздоровлювати. Однак, пообіцяла вона, після здійснення цих робіт, розпочнеться видача путівок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Міністр соцполітики Людмила Денисова під час прес-конференції для регіональних ЗМІ, яка відбувалася в Києві 10 листопада.
Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у зв’язку з ситуацією в країні, департамент соцзахисту Волинської облдержадміністрації не може направляти в санаторії спинальних хворих. Річ у тім, що в Україні є три спеціалізовані заклади, два з них перебувають в анексованому Криму, а третій – у раніше окупованому бойовиками Слов’янську. Тож, цього року там оздоровити спинальних хворих немає змоги.
Нині триває робота з переобладнання закладів для лікування спинальних хворих в Одесі та повертається до життя санаторій у Слов’янську, пояснила Міністр Людмила Денісова.
«Держава втратила здравниці Пирогова і Бурденка в Криму. Ми маємо кошти, але не маємо місця, щоб забезпечити лікуванням таких громадян. Тривають роботи, щоб переобладнати під ці потреби санаторії в Одесі, зокрема, «Салют». Також повертається в систему охорони здоров'я Слов’янськ», - каже Людмила Денісова.
Відтак, поки тривають роботи з відновлення санаторію в Слов’янску і переобладнання одеських здравниць, спинальних хворих немає де оздоровлювати. Однак, пообіцяла вона, після здійснення цих робіт, розпочнеться видача путівок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.