USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

ЛПЕ має нового керівника

23 Лютого 2015 16:50
Луцьке підприємство електротранспорту має нового керівника. Ним став Ігор Домбік, - повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови Миколи Романюка від 20 лютого 2015 року.

До призначення на цю посаду він був першим заступником директора з фінансових питань та виконувачем обов'язків керівника цього ж підприємства після звільнення з посади попереднього директора.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що директор Луцького підприємства електротранспорту Іван Грицанчук пішов з посади. Про це стало відомо сьогодні, 15 січня. Тоді кандидатура Ігоря Домбікана на відповідну посаду погоджувалася в Міністерстві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Че Показати IP 23 Лютого 2015 16:52
Тепер ЛПЕ точно кінець.
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2015 17:03
А куда дівся агресивний менеджер?
компетентно до Лучанин Показати IP 23 Лютого 2015 18:05
Послав на три букви брехуна Романюка!
вірно до компетентно Показати IP 23 Лютого 2015 18:19
Згода Романюк *****!
аналітик до вірно Показати IP 23 Лютого 2015 18:23
коментар було видалено
ЙПМТ Показати IP 23 Лютого 2015 17:03
Труба ЛПЕ....... Спасібо ВН шо поливали попереднього керівника Пишіть но про вашого Палицю краще
111 Показати IP 23 Лютого 2015 17:16
Хто б сумнівався, Домбік, під час керівництва Приватбанком Романюком М.Я., був головним бухгалтером, потім поїхав піднімати Приват на Кіпрі, грозився приїхати звідти мільйонером і ось на тобі ЛПЕ. Повністю згоден з "Че" знаючи, який він керманич, можна сказати , що в ЛПЕ наближаєтья розвал!
Воманюк М.Я. до 111 Показати IP 23 Лютого 2015 18:01
А покуй, всерівно скоро вибори. На новий термін не надіємось, вже і чумудани склали
Корінний лучанин Показати IP 23 Лютого 2015 19:20
Тепер Домбік "намалює" СТРАТЕГІЧНИЙ БІЗНЕС - ПЛАН РОЗВИТКУ та подасть його ГУНЧИКУ і тоді ЛПЕ буде жити по " плану " і ЗАРПЛАТИ будуть "регулярно" платитись працівникам підприємства. " ВСЬО БУДЕ ЧЬОТКО!" Бувші компартійці (Романюк, Гунчик ) рулять - ВИБОРИ СКОРО!
my_gift Показати IP 23 Лютого 2015 21:51
Который уже по счету??
Да Показати IP 23 Лютого 2015 22:31
...алкаша директором на ЛПЕ ще не було!
Коріннний лучанин до Да Показати IP 24 Лютого 2015 09:05
А що, він алкаш?
Да Показати IP 24 Лютого 2015 09:38
...ще той! Попитайте працівників Приватбанку...