USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Маршрутки і тролейбуси міста, які не влаштовують лучан

28 Травня 2014 08:16
Звернення щодо руху тролейбусів та маршруток надходили у травні у групу оперативного реагування «15-80».

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови 27 травня повідомила директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карпяк.

З її слів, 18 звернень у період з 12 по 25 травня стосувалися руху пасажирського транспорту. Так, лучани нарікали на тролейбусні маршрути № 5 та 10, автобусні маршрути № 1, 15, 22, 25, 30, 21, 47. Звернення передані на реагування в управління транспорту та зв’язку.

Згідно з інформацією управління, дві скарги не підтверджені, а щодо шести скарг повідомили перевізників для усунення порушень, зазначених у повідомленнях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
І ? Показати IP 28 Травня 2014 08:56
Так в чому скарга ? Суть новини ?
Анонім Показати IP 28 Травня 2014 08:59
23 після 20.00 НЕ ЇЗДИТЬ!!!!!!!!!!!!!!! і це видно на ДЖІПІЕСІ ВАШОМУ НАВІТЬ .... чи вам щоб ви реагували обовязково потрібно "дзвонить"? мі ж іншим на ой номер з мобільного не зателефонуєш.....
Сергій Показати IP 28 Травня 2014 09:09
Маршрут №21: де можна знайти по ньому інформацію, щодо графіку руху, схему маршруту, кількості одиниць техніки на маршруті.
вася Показати IP 28 Травня 2014 09:18
а що в нас 21 маршрутка є......це ж напевно 31...
Сергій до вася Показати IP 28 Травня 2014 14:10
Її мали ввести в другій половині травня, а судячи з повідомлення, раз на нього є скарги то повинен бути і маршрут. І також була обіцянка що на літо вернуть маршут №20 ДПЗ-Гаразджа чи добавлять на нього ще пару машин.
Юра Показати IP 28 Травня 2014 09:50
З 10-м маршрутом тролейбусів дійсно проблема, майже 5 років не їздить ))))
Вано Показати IP 28 Травня 2014 10:20
последует реакция властей, и какая б вы думали??? Правильно - почти угадали, маршруты 15 и 15а передадут в частные руки как такие шо не выполняют обязательств перед пасажирами
Ололо до Вано Показати IP 28 Травня 2014 10:38
Взагалі маршрут 15 і 15а скоро стануть тролейбусними, про це писалося раніше.
вася Показати IP 28 Травня 2014 11:12
а 18,а 30, і взагалі вул. дубнівська - апендицит !!!!!!!!!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Травня 2014 12:29
скарг до біса, тільки не про всі пишуть. графік руху - це дурниці. а от хамство водіїв і відписки з цього приводу міськвиконкому - це свинство
Корінний лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Травня 2014 15:11
В можливе хамство окремих водіїв ще повірю , але в хамство всіх водіїв- це вже ПЕРЕБІР та НАГОВІР! Я ніколи в маршрутках із цим не стикався.