USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Лучанам дошкуляє сморід з «ринку тварин»

30 Квітня 2014 17:43
У Луцьку вирує ринок, на якому продають свійських тварин та іншу живність. Однак, мешканці вулиці Замкової, де відбувається торгівля, дуже незадоволені через їдкий запах, зумовлений продуктами тваринної життєдіяльності.

Про це стало відомо під час засідання 59-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 30 квітня.

Зі слів депутата Луцькради Миколи Яручика, причиною неприємного запаху може бути антисанітарія на зооринку.

Варто зазначити, що на неприємний запах скаржаться не лише мешканці вулиці Замкової, а й безпосередньо покупці. Зокрема, різкий запах чутно біля лотків, де торгують домашньою птицею.

Після довгих дискусій обранці громади все ж таки не підтримали прохання автора запиту перевірити санітарний стан ринку відповідними службами.

Утім, зі слів Луцького міського голови Миколи Романюка, санітарний стан стихійного ринку свійських тварин таки перевірять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
гпз Показати IP 30 Квітня 2014 18:25
і за одно перевірте смітники які стоять на ГПЗ біля гуртожитків з відти явно не запах "шанель"
Анонім до гпз Показати IP 30 Квітня 2014 21:37
Ага вони біля міської ради певно срача не бачать..... щось той ярутчик дуже розумний став певно забув як з линником земельку прихопив дивись бо і там порядок прийдеться наводити.....
житель міста Показати IP 30 Квітня 2014 19:45
на старому ринку уже давно потрібно навести порядок. ні пройти ні проіхати по вул Замковій і Глушець. Це ж історична частина міста.
Анонім до житель міста Показати IP 30 Квітня 2014 21:33
може тобі засліпило що біля корони вітовта срач ще більший..... чи ти хочеш зробити безробітними ще якусь тисячу другу.... ???
Ігор Показати IP 30 Квітня 2014 19:48
Старий ринок-це якась ганьба міста Луцька. Наведіть там порядок
Анонім до Ігор Показати IP 30 Квітня 2014 21:34
Побудувати буратіно????
котик Показати IP 30 Квітня 2014 19:54
РИнок свійських ТВАРИН в центрі обласного центру-це ГАНЬБА. Перенесіть його за межі міста-і не позортеся п
васа Показати IP 30 Квітня 2014 19:55
в мене в хліві так не смердет!
НЕЛУЧАНИН до васа Показати IP 30 Квітня 2014 19:57
водою кольоньською пахнєєш ?
олег Показати IP 30 Квітня 2014 19:56
куди дивиться санстанція?
НЕЛУЧАНИН до олег Показати IP 30 Квітня 2014 19:58
закриває носа, коли кладуть в кишеню
володя Показати IP 30 Квітня 2014 20:01
а ще ж е ветиринарна служба. Як там щось купити,коли сморід стоіть на півринку. Міська рада, наведіть порядок
вітя Показати IP 30 Квітня 2014 20:50
і крякає,і гелгоче. Поки біля міськоі ради, санстанціі і ветиренарів не засмердить-доти покупці ринку будуть ходити по курячих какашках .ПОВНА АНТИСАНІТАРІЯ.
Наталія до вітя Показати IP 1 Травня 2014 08:54
а рядом овочі і фрукти продають,цілий ряд і всім цим службам по барабану,бо грошики в кишеню вигідніше.Вони ж не дихають цим.Коли жара то біда.
!!! Показати IP 30 Квітня 2014 21:27
Якщо чесно то це повна ж...а той ринок. Ви уявіть яка була краса і яке було б логічне продовження паркової площі якби ті ятки і ларки в жахливому стані перенесли за місто.Та почуйте врешті людей зробіть щось гарне для міста, а не тільки роздаєте дозволи на усі можливі будівництва торгових і розважальних центрів.
Анонім до !!! Показати IP 30 Квітня 2014 21:35
БРЕД!!!! І хати що біля замку ти теж знесеш????????
!!! до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 21:50
а до чого тут будинки, чітко написано "ятки і ларки", і до речі не "брєд" що там срач і повна антисанітарія. І ще, не зносити (уважно читай) перед тим, як вступати в діалог, а перенести, різницю вловлюєш?