USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьк привезли поранених бійців. Потрібна допомога. ОНОВЛЕНО

3 Серпня 2014 10:10
Минулої ночі до Луцького військового госпіталю доставили партію поранених бійців АТО з Луганської та Донецької областей. Про це повідомляє «Вісник+К».

Оскільки декому не перев'язували рани по кілька діб, медики одразу ж взялися надавати медичну допомогу. Загалом нині на лікуванні у Волинському військовому госпіталі 41 поранений. До того ж, в останній партії є не лише волиняни.

Волонтери, зокрема Наталія Соколова, яка опікувалася уже не одним волинським військовим та пораненими волинянами на Майдані, розпочали збір медикаментів, яких може забракнути медичній установі через великий наплив пацієнтів.





Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Наталія Показати IP 3 Серпня 2014 10:30
ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ і УДАЧІ цим ВОЛОНТЕРАМ!!!
доповнення до Наталія Показати IP 3 Серпня 2014 10:32
А аптеки Сидора нехай діляться!!!
Всезнайко до доповнення Показати IP 3 Серпня 2014 10:41
Хай гузьок поділиться з банднрштату...
Лучанка до Наталія Показати IP 3 Серпня 2014 10:36
І волонтерам і нашим бійцям!
Анонім Показати IP 3 Серпня 2014 11:02
Дончанин тут як тут - показує своє "логічне мислення"!
Ірина Показати IP 3 Серпня 2014 11:09
Волонтер Наталія Соколова - то свята людина. Вона одна зробила добра набагато більше, ніж усі наші депутати разом взяті.
Анонім Показати IP 3 Серпня 2014 11:10
Так званий "дончанин"- це пед*раст з Луцька. Знаю цього типа. Його гавкання всім остогидло. Людиноненависник.
Андрій до Анонім Показати IP 3 Серпня 2014 12:27
Дай його адресок.Його вибачення на колінах закину в ютуб
ZiK до Андрій Показати IP 6 Серпня 2014 19:38
скажений, не захлинись слиною.
Анонім Показати IP 3 Серпня 2014 11:53
Правильно.Хай Гунчик своїх т синків відправить на мясо в Донецьк.Чому ми своїх повинні посилати на смерть а він ні.
марикон Показати IP 3 Серпня 2014 16:26
коментар було видалено
НІНА ЛОГІКА до марикон Показати IP 3 Серпня 2014 16:50
НАРОД, ЩОСЬ Я ДУЖЕ СУМНІВАЮСЬ, ЩО ТУТ ПРОСТО ЗІ СХОДУ СИДЯТЬ ЗОМБОВАНІ БИДЛО-ЗРАДНИКИ БАТЬКІВЩИНИ. ДУМКА - ДЕСЬ У ЛУЦЬКУ, ПІД ПРИКРИТТЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ. ПРИГРІЛИ ЗМІЮК. АДМІНІСТРАТОРИ - АЙПІ В СТУДІЮ - ВИЧИСЛЯТИ ГАДІВ І ДЕПАРТУВАТИ НАЗАД В АТО!!!!
олег до НІНА ЛОГІКА Показати IP 3 Серпня 2014 23:06
Правельно давно пора ту гниду вичислити !
Snouden до НІНА ЛОГІКА Показати IP 6 Серпня 2014 19:40
твоя логіка ні к бісу, багато місцевих вас не підтримують. більш ніж ти думаєш.