USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучанам продають російські продукти під маскою українських. ФОТОФАКТ

15 Вересня 2015 15:41
В одному з супермаркетів Луцька на продаж виставлені соки російського виробника під табличкою«Купуй українське».

Про це повідомив фотограф Павло Березюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як повідомляє «Волинь.Інфо», соки «Сады Придонья» продають на Відродження в «Там-Там Експрес». Біля продукції наклеєна табличка «Купуй українське».

"тут якийсь мужик прийшов" - пряма мова охоронця по рації до адміністратора "експрес ТамТаму" що по Відродження, на моє ...

Posted by Павло Березюк on 14 сентября 2015 г.




15 вересня луцький активіст, голова громадської організації «Бойкот» Михайло Бабенчук перевірив «Експрес ТамТам» ще раз та виявив, що працівники супермаркету зняли табличку, яка вказує, що соки – українські. Зі слів працівників відділу маркетингу та реклами закладу, позначення російського соку табличкою»Купуй українське» – помилка, повідомляє Волинське агентство розслідувань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Кріс Показати IP 15 Вересня 2015 15:45
Вночі по магазину ходить примара путіна і міняє таблички
55 до Кріс Показати IP 17 Вересня 2015 21:24
Ото найшли до чого вчепитись. Хіба там написано, що цей сік - український??? Написано лише "Купуй українське". Тобто подивись на російський сік і піди купи свій:)
Всезнайко Показати IP 15 Вересня 2015 15:45
І що, прид*рк*? Від газу відмовся російського...
віто до Всезнайко Показати IP 15 Вересня 2015 15:58
він відмовився, палить дровами. А ти, прид*рк?
Анонім до віто Показати IP 15 Вересня 2015 17:56
і наскільки їч чватить на усіх? Звісно, якщо не завозити з Сибиру.
лучани до Всезнайко Показати IP 15 Вересня 2015 16:02
Газ український та європейський. Російський газ використовують хімпідприємства Фірташа та ригіоналів.
віра до Всезнайко Показати IP 15 Вересня 2015 16:05
Сам такий!!! С...лиз прокацапський!!! А чоловік добру справу робить, хоч потрохи споживання товарів агресорських зменшимо! А ти, ....найко, купуй далі,можеш навіть в рашу з'іздити!!!
Степан Бандера Показати IP 15 Вересня 2015 15:55
Донські землі - етнічна українська територія. В там-тамі все правильно написали. На просто анексувати Дон треба
Хтось Показати IP 15 Вересня 2015 16:18
В тому "Експресі" все через попу робиться... Працювала там і бачила, які какі робляться))) то цінникі невірні, то акції як для лохів, то продукти не першої свіжості продають як 2-й сорт, хоча гниль аж по руках тече, а люди беруть... Так що все треба дивитись уважно, бо надурять і оком не мигнуть...
Юзік Показати IP 15 Вересня 2015 16:40
Треба анексувати Придоньє....
Андрій Показати IP 15 Вересня 2015 18:09
Так Дон так як і Кубань це все ж Україна. Правда тимчасово окупована кацапами.
Перехожий Показати IP 15 Вересня 2015 21:22
А чому не сфогтографували напис з місцем виробництва? Мало лі що на коробці може бути написано. Фаберлік он теж, ніби забугорна косметика, а виробляють під Києвом.
Анонім Показати IP 16 Вересня 2015 09:13
в росії ціла фабрика призиденту бабло приносить іподаткі вросію а ве за якусь банку соку дискусію устроїли