USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35

Лучанка взяла реванш у словенської велогонщиці

13 Червня 2015 08:00
Перед тим, як відправитися в Баку на перші Європейські Олімпійські ігри, луцька велогонщиця Яна Беломоїна перемогла на міжнародному турнірі в хорватському Самоборі.

У змаганнях взяло участь 11 спортсменок із Сербії, Хорватії, Боснії та Герцоговини, Італії, Словенії та України. Трасу в Хорватії Беломоїна пройшла за 1 годину 24 хвилини 44 секунди, обігнавши найближчу переслідувачку – словенку Таню Закель на 57 секунд. «Бронзу» здобула Наталія Компець з Тернополя.

Зазначимо, в кінці травня на міжнародному турнірі в Австрії «Grazer Bike-Marathon Stattegg-2015» перемогу здобула Закель, а волинянка фінішувала четвертою.

«Перемога на перегонах в Хорватії стала хорошим тестом перед Європейськими Олімпійськими іграми», – прокоментувала Яна.

У світовому рейтингу UCI Ranking Яна Беломоїна перебуває на десятій позиції, а у списках Кубка світу – на 22-му місці.

Нагадаємо, на першому етапі Кубка світу в Чехії луцька велогонщиця фінішувала 25-ою, а на другому в Німеччині – 16-ою.