USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучанку побили під час зустрічі виборців з міським головою

12 Листопада 2015 17:27
Критика міського голови обернулася для жінки поважного віку побиттям: мешканка Луцька повідомляє, що двоє молодиків побили її під час зустрічі Миколи Романюка з лучанами.

Зі слів мешканки Луцька Віри Веліжанської, вчора, 11 листопада, приблизно о 19 годині, поблизу входу до загальноосвітньої школи №25, що в районі вулиці Федорова у Луцьку, Микола Романюк проводив зустріч з виборцями.

Під час цього він розповідав про свої «досягнення», зокрема реконструкцію залізничного вокзалу. Жінка на це зауважила, що вокзал є цілковитою заслугою тогочасного голови облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Міський голова нічого не відповів, вдавши, начебто не почув. Потім він розповідав про те, «як добре живеться лучанам», на що Віра Веліжанська зазначила, що, маючи 40 років трудового стажу, у віці 66 років отримує пенсію у розмірі 1200 гривень, що «дуже добре», до того ж, розмір комунальних платежів наразі непомірно великий.

Після цього двоє високих молодиків, відтіснили її вбік, сказали «закрий рот, с*ка!». Вона заперечила, мовляв, «чому повинна закривати рот, я на своїй землі».

На це, зі слів постраждалої, молодики відповіли «зараз ми тебе у цю землю й закопаємо». Після цього відвели жінку за будівлю школи, де один із них вдарив її ногою по обличчю. Лучанка припускає, що агресивні молодики справді могли її вбити, якби інцидент не побачив перехожий чоловік, який вигукнув «що тут відбувається?».

Після цього зловмисники залишили жінку у спокої, а вона вирушила додому, згодом – у відділок міліції.
Лейтенант, який записував її свідчення, зауважив, що у жінки немає свідків, тож факт побиття ніхто не зможе підтвердити (на місці зустрічі з виборцями не був присутній ніхто зі знайомих постраждалої). Жінка розповідає, що після того, як сказала правоохоронцю, що її побили, він порадив їй йти додому, адже факт «ніхто підтвердити не зможе і справа безнадійна». Відтак, заяву жінки не прийняли.

Віра Веліжанська стверджує, що готова доводити, що говорить правду і їй небайдуже майбутнє Луцька, міста, у якому мешкає понад 40 років. Політикам, на її думку, потрібно вислуховувати думку громадян, навіть якщо вона критична, а не влаштовувати бійки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
я Показати IP 12 Листопада 2015 17:37
гроші палиці підуть на лікування
Лучанка до я Показати IP 12 Листопада 2015 18:24
Сам побив, нехай тепер лікує
Міліція Показати IP 12 Листопада 2015 17:45
Хай відгукнеться перехожий!
Віталій Показати IP 12 Листопада 2015 17:48
Міліція зобов*язана прийняти заяву.
Пересічний Показати IP 12 Листопада 2015 18:03
Те, що побили жінку це, звісно, ганьба і сором, але щодо її заяв: А що міський голова винен, що вона "маючи 40 років трудового стажу, у віці 66 років отримує пенсію у розмірі 1200 гривень"? У нас що міський голова встановлює розмір пенсій? Ні. Це роблять державні органи влади, Кабмін. От мені просто цікаво що вона хотіла продемонструвати цим запитанням? Що в мене мала пенсія і жити важко? Так багатьом зараз не легко, але якось крутимось. У нас, таке враження, не всі ще розуміють що деякі повноваження належать Центральним органам влади, а не місцевим. P.S. А тих хто підняв на неї руку треба знайти і віддухопелити так, щоб самі у землі заритись просились.
Коля бити жінку дуже до Пересічний Показати IP 12 Листопада 2015 19:13
Буратіно і Карабас Барабас виховують проказницю Мальвіну .
:-) до Коля бити жінку дуже Показати IP 13 Листопада 2015 00:56
Розсмішив-))) тож треба таке видумати)))
Юрій до Пересічний Показати IP 13 Листопада 2015 12:45
100% згідний.
він Показати IP 12 Листопада 2015 18:03
кожного дня щось трапляється не на користь романюка, і відкриваються справи чорні і все підряд. Інформаційна боротьба за місце мера така як є)
я Показати IP 12 Листопада 2015 18:04
охотно ей верю...комсомольцы, они такие...
Тарас Чурило Показати IP 12 Листопада 2015 18:06
Нормальний ход. Микола Ярославович вже й охррону собі найняв
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2015 18:08
Чому не взяла свідком чоловіка, який крикнув на нападаючих?
Лучанка Показати IP 12 Листопада 2015 18:30
А що вона сама на тій зустрічі була присутня? Інші люди мабуть помітили б , що відбувається . Брехня і "чорний"піар
45 Показати IP 12 Листопада 2015 18:34
Голова не винен що у неї пенсія мала ,комуналка висока - всім важко, а що як її молодики відвели ніхто не бачив з присутніх людей, щось явно не так .
ЛУЧАНИН до 45 Показати IP 13 Листопада 2015 10:21
Я думаю, що люди бачили як її молодики відводили в сторону,але люди вже не бачили як її лупцювали.Це ж 2 великі різниці.
ірина Показати IP 12 Листопада 2015 18:54
Прикро, що нелюди піднімають руки на безпомічних, слабших за них людей. Я прихильниця того, що дорогу треба давати молодим, але людина, яка розпоряджається чужими грошима (грошима фонду), за свої роки поміняла 14 місць роботи у різних організаціях, а не було росту хоча б у одній говорить про людину. Що ж зробив самостійно, що його треба обрати міським головою.Роботу Романюка видно, але більше треба питати з підлеглих, тоді і результат буде кращий. За все і всіх відповідає голова.
Анонім до ірина Показати IP 12 Листопада 2015 20:04
Немає у нього команди ,роботи тоже не буде як і в попередні роки.
дай дорогу до ірина Показати IP 12 Листопада 2015 20:15
Не у підлеглих питати , а за те , що романюк наробив як кіт на глині . Багато-багато і ще більше відповісти треба . І чому той роботяга такий " замазани " ... окреме запитання ?
спитати до ірина Показати IP 12 Листопада 2015 22:17
в євгєна ткачука,того яучика..іт.д..там всьо нормально..в них..результати на ліцах-вєчно американські усмішки до совдєповслоховс
11 до спитати Показати IP 13 Листопада 2015 10:50
у тебе якийсь брєд написаний.....що обкуривсь?
Анонім до ірина Показати IP 13 Листопада 2015 00:22
А Романюк розпоряджається своїми??? Бюджетними!!! Та ще й з них краде!
ua Показати IP 12 Листопада 2015 19:14
Побили жінку, Питання до міліціі ХТО і ЧОМУ? A Романюку така слава не потрібна, Вибори,,, конкуренти,,,
леон Показати IP 12 Листопада 2015 19:53
Треба пана Романюка запитати - звідки взялися ті молодики? А луцька міліція - є луцька міліція. Чітко стоїть на варті влади- доказів немає. А обов,язок міліції внести до ЄДР досудових розслідувань заяву старенької жінки - то що? Нащо та міліція здалася
н ик Показати IP 12 Листопада 2015 20:11
скотов этих стрелять нада. снять побои заявление в прокуратуру копию в генеральную. еще одно заявление на сопляка в погонах. яб его реально посадил лет на 5 ведь изза таких подлецов в погонах и избивают старых людей. права женщина или нет. бить да еще ногами. уроды хуже мрази донбасской. былаб моя воля ябы их пострелял
БЕРКУТ Показати IP 12 Листопада 2015 20:14
Правильно дали - бо треба бюло запитати комсомольца як він попустив лучан на 7 місяців БЕЗ ГОРЯЧОЇ ВОДИ !!!
sss до БЕРКУТ Показати IP 12 Листопада 2015 23:55
Підтримую повністю! Вартість на продукти росте не по дням а він робить міст він мені треба? Якщо я інвалід і живу на 40-му де немає гарячої води?
123 Показати IP 12 Листопада 2015 21:43
Романюк звичайно має охорону. Але нащо бити стару жінку? Що вже здуріли зовсім? Що після виборів, якщо хтось пікне не те, що хоче чути Романюк, то йому буде капець? То нахолєру нам такий мер. То без води всіх тримав, хоча свмі винні. Треба було відключити воду меру і на другий день він би все вирішив ....
провірте їх на сказ до 123 Показати IP 13 Листопада 2015 19:12
Артемони , фас .!!! Господар цькує собак на людей , добрий господар,а собаки злі . Злий господар псів не тримає - сам справляється . Слюнями в черговий раз бризгав - провірити на сказ . Не воду меру відключати треба ...
піджатий хвіст до 123 Показати IP 13 Листопада 2015 19:15
В нього водобоязнь ,- перша ознака коли тварина хвора на сказ.
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2015 23:02
Я чомусь переконаний що били якраз ті самі люди в погонах...слідчі...опера...колишні працівники даї... Вообщем вот на вся вертикаль власти...всех неугодных с судна...
Лучанка Показати IP 12 Листопада 2015 23:32
Ага Романюк з міліціею і самообороною-одна шайка-лейка.Коли самооборона калічить людей вони теж кажуть що писати заяву за побоі це теж марна справа.І цій жінці вони те ж саме відповіли.А знаете чому тому якщо почнуть все це розкручувати то виявиться що всі ниточки приведуть до Романюка.Я знаю що кажу.Романюк обрав бандитські методи боротьби і це сумно.
Фотін Показати IP 13 Листопада 2015 00:18
О так, тепер в нас за "Інакомисліє" і правду б'ють, незважаючи чоловік це чи жінка. Мені здається Режим Януковича, це взірець демократії, в порівнянні з цією владою.
ваші сусіди Показати IP 13 Листопада 2015 10:22
її "побили" часом не в Директорії? шпалери знайомі дуже на фото
медик Показати IP 13 Листопада 2015 10:53
Кажете, вчора сталося? А синяк уже фіолетовий? І не схожий він на удар ногою. Хіба пяткою. А в цілому - там був кулак. Але чий? І чи була зустріч з Романюком? І лейтенанта, схоже, теж придумали.
Жора Показати IP 13 Листопада 2015 23:12
Хтось цю лучанку знає?