USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лучани просять маршрутку на 55-ий мікрорайон

11 Серпня 2016 10:58
Організувати рух маршрутних таксі вулицею В’ячеслава Чорновола просять у Луцьку.

Про це йдеться у петиції, яку розмістив лучанин Віталій Смусь на сайті Єдиної системи місцевих електронних петицій 8 серпня.

З його слів, мікрорайон інтенсивно розбудовується, кількість мешканців збільшується, отож виникає необхідність забезпечити доїзд громадян в інші райони міста.

Найближча зупинка маршрутних таксі знаходиться на вулиці Карпенка-Карого, однак цією вулицею курсує тільки маршрутне таксі № 23, і то не стабільно, що створю суттєві незручності жителям 55-го мікрорайону.

«За останній час на вулицях В.Чорновола, О.Гончара, Д.Іващенка здано в експлуатацію кілька новобудов, інші ще знаходяться на стадії будівництва. В мікрорайоні функціонують міська дитяча поліклініка, готель, магазини, салони, розважальні заклади. Також збудовано новий дитячий садочок № 40, інтенсивно будується нова школа №27. Кількість жителів постійно зростає. Тому вже сьогодні існує гостра необхідність доїзду громадян як до 55-го мікрорайону, так і в інші мікрорайони Луцька (33, 40 -й квартали, центральна частина міста, тощо)», - пише автор.

За станом на 11 серпня петиція набрала 19 підписів із 300 необхідних.

Підписати петицію можна ТУТ.

До кінця збору підписів залишилось 11 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 11:03
уже стабільніше як 23 ніяка маршрутка не іздить.
Анонім до лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 11:31
Їздила. До 1 липня. Через кожні 10 хв. А тепер як хоче так і їздить.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2016 12:07
23-йка нормально їздить, їм змінили графіки але вони його дотримуються
Віталій до лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 11:33
Ви мабуть давно їздили... Раніше так і було - інтервал між маршрутками був 10 хвилин. Але, на жаль, з 1 липня, після заміни перевізника на маршруті ситуація погіршилася.
Chili до лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 12:01
Це,нажаль, на сьогодні одна з найгірших маршруток в нашому місті! Розклад для водіїів та перевізників-не писаний. Роблять що хочут!Завжди не приємні водії, особливо, вусатий такий, хамовитий,задиристий!Монополія! Підтримую місцевих мешканців!!! Що це взагалі за ТЗ?! Богдан чи еталон? Це що таке??? Краще вже колишні Івеко, чесно...
Надія до лучанки до лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 12:03
Ви пишете не правду, навіть сьогодні ранішній маршрут прибув невчасно, я запізнилася на роботу, так як виїхати з цукрового району в 06 ранку більш немає чим.
Ірина до лучанка Показати IP 11 Серпня 2016 14:56
23-й їздить ужасно!!! (коли помінявся перевізник), половина маршруток не пристасовані для перевоза пасажирів по місту - крісла м`які, нема за що триматися. Не уявляю, як їздити на роботу після 1 вересня....
000 Показати IP 11 Серпня 2016 22:40
Ще продумайте маршрут Конякіна (Риббаза)-Львівська. Нічим добиратися на роботу.