USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани просять змінити маршрут № 9

16 Лютого 2017 20:29
Жителі вулиці Ветеранів у Луцьку нарікають на відсутність маршруток біля їхніх домівок.

Про це стало відомо під час телепередачі «Відкрите місто» на телеканал «Нова Волинь» 15 лютого за участю секретаря міськради Юлії Вусенко.

До студії зателефонував лучанин, який повідомив, що інвалідам та ветеранам з 33 кварталу складно добиратися до маршруток. З його слів, спершу вулицею Ветеранів курсували маршрути № 18 та 32. Згодом №18 пустили проспектом Соборності, а №32 зняли. Тож він запитав, чи немає можливості пустити цією дорогою маршрутку № 9, так би мовити «транзитом».

У відповідь секретар міськради виправдовувалась: мовляв, знімають і міняють маршрути тоді, коли вони нерентабельні. Тож змусити перевізників виїздити на такі маршрути - складно. Всіх задовольнити не можна. А щодо питання сполучення транспортом вулиці Ветеранів, пообіцяла з’ясувати у відділі транспорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 16 Лютого 2017 20:39
Вобщем, всем нас%ать.
Анонім Показати IP 16 Лютого 2017 22:49
так нафіга потрібна влада, яка не може (чи не хоче) організувати нормальний побут людей ?
Ноунейм Показати IP 16 Лютого 2017 23:16
А 32 куди ділась? Я щось пропустив?
Турист Показати IP 17 Лютого 2017 00:09
Маршутку кожному під будинок і під'їзд!!!!
Батьки Показати IP 17 Лютого 2017 03:14
Чорнуха закриває 13 школу. І будує на її місці будинок. Маячня чи правда?
Юзік Показати IP 17 Лютого 2017 07:56
На вул.Ветеранів розташовані дві школи 10 і 19,три дитячих садочки,художня школа,центр для діток з інвалідністю"Джерело Життя",мами з хворими дітками доїжджали в дитячу поліклініку,розташований центр дитячої творчості,Архів -на такій маленькій вулиці!!!!! І зняти всі маршрутки???? бо нерентабельно????? влада не турбується про людей!!!! Жах!!!
Анонім до Юзік Показати IP 17 Лютого 2017 08:27
Така влада - це вибір лучан. Свідомий. На виборах.
Коля Показати IP 17 Лютого 2017 09:03
Ветерана і інвалідам треба пустити тролейбус 1 або 2. Зогледілись. місяць пройшов як неїздить 32 а вони тільки замітили напевно так ви і їздили нею.
Смл Показати IP 17 Лютого 2017 16:57
Правильно треба марштрут 9 це буде легко прикрасно Я за згодний