USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучани самотужки впіймали крадія з дорогоцінностями

12 Березня 2016 20:57
Квартирного злодія, який поцупив речі з квартири у Луцьку, впіймали і тримали до приїзду поліції небайдужі громадяни.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька у Фейсбуці.

Уночі патрульним надійшов виклик про те, що по проспекту Соборності намагається втекти грабіжник, який зчинив крадіжку в квартирі.

Патрульні оперативно прибули на місце. Була тут і Самооборона Волині. Правопорушник не встиг втекти далеко, лише через дорогу від місця скоєння грабежу.

Тут його наздогнали також небайдужі громадяни і тримали.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу. При чоловікові виявили ніж, а також дорогоцінності й біжутерію, частину яких він розгубив, втікаючи.

Поліцейські повідомили, що 31-річний правопорушник вже давно в розшуку через багаторазові крадіжки, він раніше судимий.

За інформацією, грабіжник знайомий з власником квартири, яку обікрав.

Упіймали крадія з дорогоцінностямиУночі патрульним надійшов виклик про те, що по проспекту Соборності намагається втек...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 12 марта 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вадим Показати IP 12 Березня 2016 21:33
коментар було видалено
очевидець Показати IP 12 Березня 2016 21:35
Чому зварювальники приїхали пізныше за самооборону ? Ганьба такій оперативності Коли вже самі почнуть відпрацьовувати свої зарплати розкривати злочини.?
Василь Показати IP 13 Березня 2016 02:13
Кращі
Луцьк Показати IP 13 Березня 2016 10:30
А поліція тим часом шукала порушення "зупинки,стоянки",щоб було що на Київ передати!!!!
а чому Показати IP 13 Березня 2016 12:54
не відлупцювали добре.у Украінців була добра звичка спочатку палець відрубувати а потім по лікоть.
Лучанин)) Показати IP 13 Березня 2016 15:56
злочинець випадково не Віктор Мартинюк виявився?
Дівчьонка до Лучанин)) Показати IP 13 Березня 2016 18:55
саме так, це Мартинюк Віктор Вікторович!
до лучанин Показати IP 13 Березня 2016 18:13
Він просто злюдюга незнав що в Луцьку вже е нова поліція.-Треба всім злодіям нагадувати що в Луцьку е нова поліція- зразу перестануть красти.-злодюги газет нечитають-телевізор недивляться і крадуть як при миліціі.
Лучанин)) Показати IP 13 Березня 2016 20:09
так його ж спочатку затримали небайдужі громадяни, а потім вже поліція