USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку затримали осіб, які міняли валюту в центрі міста

1 Квітня 2016 08:29
Патрульна поліція Луцька на сторінці у мережі Фейсбук опублікувала інформацію, як злісно вона бореться з особами, які міняли гроші у валютників.

Зокрема, у дописі йдеться: «Сьогодні (31 березня – ред.) патрульна поліція разом з Управлінням захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України провела операцію з затримання осіб, які здійснювали незаконні валютні операції. Працівники УЗЕ спостерігали за людьми в центрі міста біля будівлі «Пано», де саме в цей час жінка міняла гроші у так званого «валютника». Працівники патрульної поліції перебували навпроти. Одразу після здійснення операції патрульним надійшов сигнал затримати жінку, яка щойно взяла участь в незаконній операції з обміну валюти, що й було зроблено. Також затримали і чоловіка, який безпосередньо здійснив обмін валюти. Обох осіб доставили в міськвідділ».

Працівники УЗЕ винесли на них адмінматеріали за статтею 162 КУпАП (незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави).

Це тягне за собою попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
123 Показати IP 1 Квітня 2016 08:45
нічосі) але що їм копчики зроблять?
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 08:55
Патрульна поліція накінець то побачила. Побачимо що буде далі,а що робила самооборона не бачила. А Шпига ?????
месник до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 11:30
Всі вони бачать та чують! Питання зовсім не в тому, інколи і сам звертався до їх послуг бо вигідніше! Це великий бізнес який кришується не низами по обласному рівні, а верхами, на рівні Київа!
НЕ СМІШІТЬ Показати IP 1 Квітня 2016 08:56
там з 7 до 20 робота просто кипить,і куча валютчиків працює і нічого,але після того як поліцію стали доставати то ви нібито почали боротися!!??))))Сам особисто бачив,як партульний (без форменого одягу) розмінював у валютчика гроші)). Та якби, ви думали, як з ними боротися то незгадали б про них через 5 місяців роботи)))) І штрафом нікого неналякали б,але якби конфіскували,валюту в кожного по 50-70 тис. доларів, доходу принесли б,а так них кришуєте а на літню резину 13 тис. грн. просите))))))
смих до НЕ СМІШІТЬ Показати IP 1 Квітня 2016 21:49
Чудак ти, несеш 2000 $ помiняти, то усi скидаються
Іван Показати IP 1 Квітня 2016 09:01
Для показухи піймали одного і відпустили)Ото вже новина)
1 квітня Показати IP 1 Квітня 2016 09:04
Гарний жарт, багато повидуться
Ааааа Показати IP 1 Квітня 2016 09:08
Ще один доказ того, що поліція це тіж самі мусора, які просто підставляють свою дупу для "святих". Ті мусора напевно валютчиків бояться, бо швидко на коліна поставлять і змусять сос..ти. А простих людей хоч стріляй
лучани Показати IP 1 Квітня 2016 09:14
Люди в шахи грають, а їх хватають по чиїхось доносах.
111 Показати IP 1 Квітня 2016 09:32
І шо? Воно Вам помогло?
Ау Показати IP 1 Квітня 2016 09:42
Знайшли проблему, валютчики біля Пано розвалюють економіку країни!!! Ось де причина всіх бід Всесвіту! Вас не цікавить, як на Вас, шановні незадоволені роботою поліції, банки наживаються... Вас це не турбує, банк він красівий, дяді тьоті в костюмах, а ось міняйло це паразит який не дає Вам і Вашим дітям шансу на майбутнє достойне Людини... Тьху на Вас... Позорники неграмотні...
Patrik до Ау Показати IP 1 Квітня 2016 14:49
Ти на кого плюєш, грамотний ти наш? На людей плюєш, за рахунок яких живеш... Міняйли - це самі що не є ПАРАЗИТИ! Якщо маєш здоров'я і бажання, то іди плюватись в банк, а там тобі швидко дадуть тягла... Хоча від твоїх коментарів у мене самого є бажання підійти з колегами до Пано, вирахувати плювальників і навчити належним манерам... Не плюй в колодязь - козлом станеш!
Я до Patrik Показати IP 1 Квітня 2016 15:59
Так підійди і навчи, а то сидиш і строчиш!
Patrik до Я Показати IP 1 Квітня 2016 16:53
OK.
Ау Показати IP 1 Квітня 2016 09:44
не позортеся, громадяни, такому радіючи, показуєте свою неграмотність, у тому хто більшу шкоду несе, валютник чи БАНК, куди Ви радо несете свої гроші
Віктор Показати IP 1 Квітня 2016 09:47
Так то ж 1 квітня! :)
Леонід Показати IP 1 Квітня 2016 09:50
Хотів би я побачити, як де-які дописувачі,при потребі,купили б валюту в любому банку міста...
Зайчик до Леонід Показати IP 1 Квітня 2016 19:35
Нема в них ніякоі валюти
Ага Показати IP 1 Квітня 2016 09:52
Сигнал того, що з 1 квітня плата для міняйл підвищується.
Мельник В.М. Показати IP 1 Квітня 2016 10:53
Першоквітневий жарт нашої поліції ! Як міняли ,так і будуть міняти. А балів про їх бурну діяльність трохи побільшає ...Мені це нагадує операцію " БУРШТИН "...
Я Показати IP 1 Квітня 2016 11:45
Поліція, займіться краще серйознішими справами, чи Ви більш ні на що не здатні крім як валютників ганяти і за неправильну стоянку штрафи виписувпти?
нхя не смішно Показати IP 1 Квітня 2016 11:56
1 квітня - брехня всесвітня!
Хрен собачий Показати IP 1 Квітня 2016 13:52
У Там-тамі є законний обмінник, яким я час від часу користуюся. Вони хоч податки платять у казну. Та й курс валют у них одинаковий, а то й вищий як в луцьких міняйл біля ЦУМу. А ще мають свій інтернет-сайт. А мінял з луцьких ринків та ЦУМу потрібно було розігнати ще вчора УСІХ ОДРАЗУ, а не робити показуху з одним спійманим валютчиком. :)
Анонім до Хрен собачий Показати IP 1 Квітня 2016 16:27
про які податки йде мова чеки волошин видає
12 Показати IP 1 Квітня 2016 14:50
Є позитив від того вже сьогодні, бо вони вже не так нагло торгують - поховалися у квіткову крамницю - а кому місця не хватило то між палаток ховаються - а на рахунок офіційних обмінників то все правильно ,хочеш мати такий бізнес -став обмінник плати податок і торгуй ,тепер можна.
Задовбали Показати IP 1 Квітня 2016 16:57
А ви всі , живете правильно? Нічого поганого я небачу в "валютчиках" і міняв і буду міняти тільки в них. Банки курс дають нетой. Це зручно. Нерозумію що , через валютчиків наша економіка на нулі. Думаю , що той хто неволодіє валютою той і проти.
йомайо Показати IP 1 Квітня 2016 17:26
Сьогодні проходив центром. Стоять валютчикина свому місці...Одні біля Пано, інші біля аптеки. Шо за кіпіш?? Все по старому!!
гисть Показати IP 1 Квітня 2016 18:12
все таке смишне казки для дитей краще шукайте злодиив що бомблять квартирт магани и тд
13 воїн Показати IP 1 Квітня 2016 22:19
Не трогайте валютчиків ... нічого вони поганого не зробили і не роблять...Бл*во в іншому місці...
Суддя Показати IP 2 Квітня 2016 15:16
А патрон валютчиків бабула і.шо в це час робив:) ха-ха-ха.
іра Показати IP 2 Квітня 2016 23:56
Так і не зрозуміла, валютчики це добре чи ні?